قضاوت مردم من دامنه رایگان’ پدر و مادر همه لعنت زمان


free-range-parent-1-a
لیندسی Wolf/Instagram

در پنج سال گذشته من صرف wading را از طریق تاریکی و آب متلاطم از پدر و مادر من دو تا بچه ها من متوجه شدم برخی از خنده دار و فروتنی گه در مورد خودم. وجود دارد یکی از خاص کشف است که طول می کشد کیک برای من چون من مجبور به انواع بی دست و پا کند. دانستن این نیست من می خواهم برای جلوگیری از این نوع مادر است که من هستم. اگر هر چیزی, این باعث می شود من می خواهم به نگه داشتن rebelliously انجام چیزی که من برای بقیه بچه ها زندگی می کند.

وقتی که می آید به بالا بردن بچه ها من مامان در زمین بازی که به نظر می رسد برای ایجاد یک کل بسیاری از مادران دیگر بسیار عصبی است. آن را در این راه بوده است از آنجایی که من می توانید به یاد داشته باشید و آن را احتمالا خواهد بود این راه را تا زمانی که فارغ التحصیل دبیرستان.

من نزدیک به 5 سال دختر قدیمی است که بچه شما گاهی اوقات دیدن خوشحالی آویزان کردن بالا ترین زمین بازی سازه با لبخند آغشته در سراسر چهره کثیف. من 18 ماهه است که اغلب پابرهنه و شلوار-کمتر دست و پا خود را همیشه به شوخی مستغرق در برخی از مرتب کردن بر اساس از گل در هر پارک محلی ما زیاد. زمانی که مادران دیگر به ناچار پرش در — و آنها را به از من بپرسید اگر من در واقع من چشم در هر مسخره shenanigans بچه ها من درگیر من فقط نیم لبخند و معمولی می گویند: “آره.”

من محدوده مامان به من هسته. و این باعث شده است که بسیاری از پدر و مادر هلیکوپتر کاملا bonkers.

مشاهده این پست در Instagram

نظر اگر شما یک مادر (یا انسان) است که شروع به گرفتن تصاویر بیشتر! 🦋🎉 شوهرم جامعی این عکس از من و بچه ها این آخر هفته گذشته. من از او پرسیدم به خاطر من می خواستم به یک حافظه است که من می تواند نگاه با عشق. من به نظر می رسد برطرف کننده چربی در این عکس من حلقه رول بازی قوی و چربی در بازوی من است گسترش به طور گسترده ای در سراسر آن. و من هنوز هم در تصویر. چرا ؟ نه چون من خودم دوست دارم با وجود “نقص.” چون من هیچ نقص در این عکس. من فقط با دیدن زیبا, من و زیبا, بدن زیبا, کودکان با بهره گیری از یک لحظه زیبا. بدن من یک داستان ارزش گفتن. من یک داستان ارزش گفتن. و بنابراین شما می باشد. اجازه می دهد خود را به دیده می شود بدون نیاز به از دست دادن چیزی یا به نظر می رسد هر گونه متفاوت از شما در حال حاضر. شما در هر مرحله از زندگی خود را سزاوار شاد خاطرات دستگیر شده است. شما شایستگی این را می توان در اینجا به فضا و به ارزش خود را برای انسانیت بالاتر از همه چیز. Mamas & انسان از جهان – لطفا نظر گرفتن تصویر. فرزندان خود را خواهد شد با تشکر از شما آن را زمانی که آنها رشد می کنند تا به دنبال به دنبال شادی در همان خاطرات شما به اشتراک گذاشته شده در جوانان خود را. و شما سزاوار این رضایت نیز هست. 🌺 #selflove #مادری #getinthepicture #makememories #youareworthy #shameresilience #traumarecovery #reparentingyourself #dietcultureistoxic #fatphobiasucks #cyclebreaker #itendswithme

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لیندسی گرگ (@thelindsaywolf) در

این مدت زمان طولانی نه تنها در آغوش من رایگان-محدوده مامان بازی, اما همچنین فکر می کنم با مثال های متنوع پاسخ دریافت کنم برای اجازه دادن به بچه های من’ پرچم عجایب پرواز. من سوال در مورد اگر راه من بالا بردن فرزندان من است که در واقع در نظر گرفته شود “واقعی پدر و مادر.” من مواجه می شوند قابل پیش بینی چشم رول هنگامی که کسی تصادفی ناخواسته نظر من دختر رسیدن به Evel Knievel سطوح. کودکان و نوجوانان حتی می آیند تا به من با چهره خود را تمام scrunched تا مانند آنها فقط طعم لیمو برای اولین بار به عنوان توانم آنها “چرا که کودک باید رنگ در سراسر بدن؟!” وقتی که من به آنها توضیح دهید که در خانه ما هر کس مجاز به انجام کارهایی مانند تو خود را از آن ضربات خود را کوچک ناجور ذهن.

با توجه به یک 2019 مقاله در خانه داری خوب رایگان-محدوده پدر و مادر “با هدف تقویت استقلال در کودکان آنها را با دادن خودمختاری بیشتر و کمتر نظارت بزرگسالان. آن است که در مجموع کناره گیری از قوانین راه فرزند مجاز است.” این کلید تمایز مهم است به. خانه من نیست رایگان-برای-همه ruleless زندگی می کنند. من اجازه ندهید بچه ها من اجرا بودن تشکرها برای هر کس در اطراف آنها. آنها نیز نه تنها سرگردان aimlessly در محله به تنهایی در تمام ساعات روز یا. حقیقت این است که من اختصاص 99.9% زمان من به آنها فضای کافی برای انسان ایجاد مقدار زیادی از اشتباهات و شکل برخی از این زندگی گه برای خود. من همچنین اجازه می دهد آنها را کامل بدن استقلال به طوری که آنها می توانند خود را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب, می گویند “نه ممنون” به آغوش اگر آنها نمی خواهند آنها و ایستادن به همسالان و بزرگسالان اگر آنها درمان شده در راه است که باعث می شود آنها احساس می شود.

در خانه من احترام یک خیابان دو طرفه بین من و فرزندان من است. من راهنمای آنها را به افتخار مرزهای شخصی از همه در خانه ما حد و مرز برای آنها که به مدافع نیز هست. ما bedtimes و زمان غذا مانند خانواده متوسط اما ما نیز باید تلویزیون شام و ناهار فقط متشکل از تنقلات به دلیل این چیزی است که آنها گاهی اوقات درخواست. در جای dishing از سخت رشته یا زمان استراحتی من همیشه اعتبار احساسات و صمیمانه صحبت با بچه ها در طول هر سختی لحظه ای آنها روبرو می شوند. اگر آنها می خواهند به انجام کاری مانند حواس پرت مخالف جاذبه در غیر منتظره نقطه در خانه یا خارج از من بی سر و صدا آنها را به نقطه بدون درگیر شدن مگر اینکه آنها به من نیاز به. اگر آنها اتفاق می افتد به سقوط و یا خراشیده تا در طول آزمون و خطا escapades من نمی بلافاصله با حداکثر سرعت دویدن به همه آنها را freaked در حالی که وحشت شماره گیری 911.

من هم هرگز — تا کنون — به آنها بگویید به ترک فواره وقتی که اشک به ظاهر کوچک خود را ، اگر آنها نیاز به گریه آنها امن به آن را انجام دهد هر زمان در اطراف من به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند.

بسیاری از این گزینه باعث می شود افراد بزرگسال در اتاق به احساس نگرانی در مورد بچه های من. آنها را آرام مامان که نمی مطابق با استانداردهای اجتماعی و این باعث می شود آنها همه نوع ناراحت کننده است. اما یکی وجود دارد به خصوص دشوار قرص برای مردم به عنوان آنها شاهد سبک من از پدر و مادر. مردمی که تمایل به فعال شی وقتی که من بریده بریده نفس کشیدن! — به بچه های زمان واقعی از طریق ظروف سرباز یا مسافر از احساسات خود را قبل از تلاش برای عذر خواهی برای خود پیچ یو پی اس. این ممکن است صدای عجیب و غریب اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که تعمیر است به عنوان مهم پارگی به عنوان درمانگر به طرز ماهرانه ای به من آموخت. این به این معنی است که من مدل و آموزش کودکان و نوجوانان خود مراقبت به عمل تنظیم احساسات خود را در زمان واقعی و همچنین معتبر تعمیر اشتباهات هنگامی که جوان خود را در سیستم عصبی تا به حال یک شانس واقعی برای آرام کردن. به برخی از اطراف من این به نظر می رسد مثل من “اجازه دادن به آنها را خاموش قلاب” یا “خراب آنها” که من می دانم در قلب من از قلب نمی تواند بیشتر از حقیقت.

مشاهده این پست در Instagram

به عنوان او رشد می کند تا من امیدوارم که پسر من را به یاد داشته باشید تمام بار من به او برگزار شد با سلاح های قوی و نرم شکم. من امیدوارم که او را به یاد بیاورید که چگونه امن او احساس در اطراف من به خود به وجود تماما به احساس عمیق و به من بگویید آنچه که او نیاز دارد. من امیدوارم که او را به یاد در مورد تمام لحظاتی که من نورد در اطراف بر روی زمین با او زد او را به او را به هوا و هنگامی که ما آهسته رقصید با هم. من امیدوارم که او به عقب نگاه با علاقه در زمان هنگامی که او احساس راحتی در گریه بر شانه من گیج من دست تنگ و هنگامی که ما در اطراف نقل مکان کرد به پاپ آهنگ unabashedly با بدن ما است. من امیدوارم که از طریق آن همه پسر من درک می کند که انسان در همه اشکال و اندازه شرایط و هویت – و این خاطرات زیبا را می توان ساخته شده و قابل تجربه مهم نیست که چه کسی به نظر می رسد در خارج از. من آموزش پسر من چگونه به هر دو اصیل را تا فضا و ایجاد فضای کافی برای دیگران به انجام این کار. و به عنوان من من هم این افتخار بزرگ را به تماشای او به من آموخت که چگونه به زندگی عمیق تر لذت بردن از لحظات تر و دوست دارم بیشتر خودم به شدت. 🦋 #مادری #effyourbeautystandards #consciousparenting #selflove #shameresilience #youareworthy #raisingkids #پذیرش #cyclebreaker #itendswithme

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لیندسی گرگ (@thelindsaywolf) در

برای پدر و مادر مدرسه غیر فوری “متاسفم” به نظر می رسد کامل و بی احترامی. و برای عصر مدرن آنهایی که آن را فقط باعث می شود هر کس که در اتاق احساس بی تاب و تعجب زمانی که عذرخواهی را تا کنون ظاهر آن است. من به شما اطمینان دهم آن را همیشه می کند. اما درست مثل من نمی نیروی آنها را به بیرون تف “لطفا” و “متشکرم” در هر لحظه فقط به دلجویی از بزرگان در مقابل آنها من هم به زور نیست عذر خواهی اگر زمان بندی درست نیست برای بچه ها. من آنها را می خواهید به یادگیری به معنی آن زمانی که آنها نشان می دهد, مهربانی, کمک بخواهد و جبران را با کسانی که آنها صدمه دیده است. و من متوجه شده ام که پدر و مادر در این راه در واقع منجر به یک نتیجه که در آن انجام می دهند.

پس چرا من خفیف شکنجه رشد یو پی اس در اطراف من با دادن فرزندان من آنقدر استقلال? برای اینکه کاملا صادقانه آن را چون من بیشتر در رابطه با بالا بردن واقعی خود محبت و شجاع کودکان و نوجوانان از ساخت مطمئن شوید که افراد بزرگسال در اتاق راحت هستند.

مزایای پدر و مادر در این راه بی پایان برای من. نه تنها من kiddos به من اعتماد کن اما آنها می دانند که من به آنها اعتماد بیش از حد. آنها احساس می کنند دیده می شود, شنیده می شود, و پشتیبانی از آنها به عنوان تکیه و به هر کس که آنها واقعا می خواهید به. آنها به راحتی قادر به ایجاد و حفظ دوستان شرکت مشتاق همکاری در مدرسه کمک به مراقبت از خانه ما با هم و هر کس در خانواده ما با قوی محبت است. و آنها را وادار به انجام تمام این مسائل را در شرایط خود را در زمان خود و با خود شخصی چرخش بر روی آن.

من یاد گرفتم خیلی از فرزندان من به سادگی با ارائه آنها را سخاوتمندانه در فضا به من نشان می دهد که آنها آنچه را که آنها به صورت جداگانه نیاز دارید و چرا آن چنان لعنت مهم به فقط اجازه دهید آنها را. در پایان روز, من عاشق نوع مادر من برای بچه های من و من عاشق این زن هستم و در حال رشد به عنوان یک نتیجه از افزایش آنها مانند این. این همه که مهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>