Pelosi ریپ به مغلوب ساختن پیشی جستن او تصمیم به پوشیدن ماسک

تام ویلیامز/گتی Pelosi دوبله مغلوب ساختن پیشی جستن یک مثال بد " برای امتناع خود را به پوشیدن ماسک در میان C

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399
nancy-pelosi-mask-trump
تام ویلیامز/گتی

Pelosi دوبله مغلوب ساختن پیشی جستن یک مثال بد " برای امتناع خود را به پوشیدن ماسک در میان COVID-19 همه گیر

وقتی که می آید به COVID-19 همه گیر است که به وضوح یک شکاف سیاسی. در حالی که CDC همچنان به تکرار اهمیت ماسک-پوشیدن در سفارش به سرعت گسترش coronavirus برخی از مردم هنوز هم حاضر به گرفتن توصیه های جدی رئیس جمهور ایالات متحده گنجانده شده است. مجلس نانسی پلوسی یکی از بسیاری از سیاستمداران که به طور منظم مدل ماسک در ظاهر عمومی و کاملا رک و پوست کنده, او دلخور است که دیگران نمی توانند انجام همان. روز جمعه پلوسی majorly پاره پاره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تضعیف سلامت عمومی تلاش های ناکامی برای ماسک کردن و گفت که majorly قرار داده و او را "در یک خلق و خوی است."

در طول هفته کنفرانس مطبوعاتی پلوسی با اشاره به این که رهبر کشور ما را درک نمی کند و یا در مورد مراقبت از "مثال بد" که او محیط به طور مستمر با پوشیدن یک ماسک.

"من فکر نمی کنم او می داند هر چیزی" او به صراحت اعلام کرد هر NBC News.

او با اشاره به این که کسی در کاخ سفید باید بدانند که تهمت است تنظیم وحشتناک یک مثال برای این کشور است و به تجربه آن زمان بدترین روز همه گیر این هفته است.

"این است که یک رئیس جمهور که نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک که دوباره به نام این ویروس جعل — آن را برای رفتن به دور جادویی وجود دارد رفتن به یک معجزه است که رفتن به آن را به دور" او گفت: به برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات قبلی در مورد این ویروس که او ادبانه دوبله هر دو چینی "ویروس" و "کونگ آنفولانزا."

"من یک کاتولیک مؤمن و سر سپرده. من به معجزه اعتقاد دارم و من برای آنها دعا کنید. اما من فکر می کنم که علم پاسخ به دعاهای ما بیش از حد و علم می گوید پوشیدن ماسک, آزمون, ردیابی, درمان نگه داشتن فاصله خود را" پلوسی گفت.

او ادامه داد: "رئیس جمهور را پشتیبانی نمی کند هر یک از آن. او از اتفاقاتی که در حال مقابله با آن است. بنابراین ما باید یک لحظه — منظورم این است که من در خلق و خوی به دلیل این است که موضوع مرگ و زندگی است. و این دولت به سختی شکست خوردند."

در اوایل این ماه پلوسی گزارش سخت تر از قوانین در مورد ماسک پوشیدن در خانه, درخواست کمیته صندلی نیاز به ماسک در تمام جلسات محرومیت هر کسی که حاضر به پوشش چهره خود را از ورود به ساختمان.

"این نیاز به اجرا گذاشته خواهد شد توسط گروهبان در اسلحه و غیر سازگار اعضای محروم خواهد شد ورود" یک دستیار ارشد گفت: در یک ایمیل به واشنگتن پست. "در نهایت صندلی باید این گزینه نمی شناخت اعضا در جلسات کمیته که موفق به تطابق با ماسک مورد نیاز است."

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن دیدگاه در ماسک-پوشیدن کاملا کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن; و در مصاحبه اخیر خود با CBS پیتسبورگ وابسته KDKA, او نشان داد که در صورت انتخاب او خواهد آنها را اجباری توسط قانون است.

"چیزی که ما نمی دانیم این ماسک را یک تفاوت عظیم. من اصرار دارند که همه در بود که با پوشیدن ماسک," او گفت:. "هر کسی که برای بازگشایی, آن را به مطمئن شوید که آنها راه می رفت به یک کسب و کار است که تا به حال ماسک."

و بله بایدن گفت که او همه چیز را در خود فدرال قدرت به اجرا درآوردن آن است. "بله, من می خواهم از یک مدیر اجرایی, نظر, بله, من," او گفت:. "من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به آن نیاز مردم را مجبور به پوشیدن ماسک ،

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن