پل استوارت است که جدید راه اندازی فروشگاه دائمی در Hamptons

نیویورک’ تابستان سالانه مهاجرت از شهر به Hamptons به خود گرفته جدید پویا این سال است. با توجه به Covid-19 exodus آمد هر چه زودتر و بیشتر کاملا نسبت به فصل گذشته به عنوان کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به خانه دوم فرار از شهر دست و آن دست کردن به سوار کردن بیماری همه گیر. حالا که چند ماه گذشته برخی از قدرت پردازش از زندگی شهری شروع می شود بشدت از دست رفته است. اما اخم نه Hamptonites—یکی از شهر نیویورک کلاسیک در حال آمدن است به شما. پل استوارت رهبری از شرق با ساوتهمپتون فروشگاه باز امروز.

برای بیش از 80 سال با نام تجاری خیابان مدیسون گل سرسبد شده است یک مرکز فروش برای همه شیوه ای از لباس های مردانه. آن را مجهز امثال کری گرانت و مایکل بلومبرگ همچنین به عنوان داستانی تیتان صنعت در جانشینی. از polos به brogues به ساخته شده به اندازه tuxes پل استوارت است یک توقف فروشگاه برای یک مرد (و از آنجا که 1970s زن) هر کمد لباس نیاز دارید. وسعت آن ارائه شده باعث می شود آن را به خصوص علاوه بر خوش آمدید به Hamptons خرده فروشی ،

The storefront of Paul Stuart's new Southampton shop.

پل استوارت

به عنوان Paulette Garafalo پل استوارت مدیر عامل شرکت گفت: WWD, ایده برای یک Hamptons پاسگاه را برانگیخته بود با وقایع جاری است. “هنگامی که ما قادر به انجام منظقه وانت [در گل سرسبد ما] ما شروع به فراخوانی مشتریان ما,” او گفت: تجارت است. اما تقریبا هر مشتری کارکنان به منظور توضیح داد که آنها تا به حال ترک شهر برای کشور خود خانه و تا به حال هیچ برنامه ای برای بازگشت به قبل از روز کارگر. اگر مشتریان نمی تواند به آنها این نام تجاری را به مشتریان خود.

انگار بخت همه چیز به سرعت به محل سقوط کرد. یک اتفاقی خالی بر خیابان اصلی در ساوتهمپتون ارائه یک محل مناسب و در عرض دو هفته و در اجاره نامه امضا شد و آنها شروع به حرکت در. همه چیز به خوبی تراز وسط قرار دارد که با آنچه در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک فصلی pop-up در حال حاضر خواهد بود دائم سرویس کامل فروشگاه. این 1,900 فوت مربع فضا به خانه یک آرایه متنوع از برند اجناس از کتانی ورزشی پیراهن به ترمه کریکت ژاکت و seersucker مناسب. به طور طبیعی وجود خواهد داشت مجموعه ای از قطعات در راستای زندگی شرق: شنا تنه پاناما کلاه espadrilles و بیشتر.

A seersucker suit ($1,377) and cashmere polo ($TK) from Paul Stuart's spring collection.

یک seersucker کت و شلوار ($1,377) و ترمه پلو ($477) از پل استوارت مجموعه بهار. پل استوارت

علاوه بر صف مردان و زنان, لباس, کفش و لوازم جانبی فروشگاه نیز ارائه پل استوارت ساخته شده-به-اندازه گیری خیاطی—خاص و نادر در میان ساحل بوتیک. حتی بیشتر ساوتهمپتون فروشگاه شمارش خواهد شد اولین پاسگاه نام تجاری را به تازگی راه اندازی CustomLab مفهوم است. خدمات استخدام آخرین فن آوری های به طور سنتی همراه با تجمل مواد به ارائه سفارشی ساخته شده به اندازه لباس از لباس به روابط شلوار جین—تحویل در مدت چهار هفته در دلخواهی قیمت (پیراهن از $195 کت از $695). در این زمان نامشخص دانستن است که شما می توانید درجه یک جفت شلوار برش به صراحت برای شما و تحویل با زمان کافی قبل از روز کارگر باش هر دو به راحتی و لوکس واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de