Patek Philippe اولین ساعت مچی جدید از 2020 جشن خود را با نام تجاری جدید سوئیس تولید

در ماه آوریل زمانی که جهان فقط شروع به آمدن به درک جدید خود را با عادی زیر سایه Covid-19 Patek Philippe و رولکس اعلام ساخته شده است که آنها را هر دو بود به تأخیر انداختن انتشار محصول جدید به طور نامحدود در این سال است. مارک های دیگر در حال حاضر شروع نورد جدید خود را, ساعت دیجیتالی, پس از آن یک بیت از یک شوک زمانی که دو تا از مهم ترین شرکت های ساعت سازی تصمیم به ضربه مکث برای مقدار نامعلومی از زمان. اما امروز Patek Philippe پرده برداری از آن برای اولین بار از سال 2020—چند ماه پس از آن را ارائه جدید خود را در ساعتهای Baselworld بود جهان رفته است درهم و برهم (در حال حاضر هر دو Patek Philippe و رولکس را کشیده نشان می دهد به طور دائم ترک آن را به طور موثر مرده).

Patek Philippe Ref. 6007A

Patek Philippe Ref. 6007A حسن نیت ارائه میدهد از Patek Philippe

جدید کالاتراوا Ref. 6007A-001 ($28,351) یک یادبود limited-edition گاه شمار 1000 قطعه به مناسبت افتتاح Patek Philippe جدید تولید در Plan-les-Ouates سوئیس. خبر بزرگ در اینجا این است که آن را می آید در جراحی است که با وجود های اخیر شور برای everyman مواد است که هنوز هم در نظر گرفته کمیاب سنتی ساعت ساز است مجموعه. تعداد بسیار کمی از Patek مدل های ساخته شده در مشترک آلیاژ خارج از آن بسیار داغ ناتیلوس و Aquanaut مدل. این جراحی تنها مدل موجود در آن زمان فروشگاه است که در سال گذشته Ref. 5212 تقویم هفتگی (یک Robb Report , بهترین از بهترین 2019 برنده) بود که غیر معمول به عنوان مثال نام تجاری ورود به نقطه کالاتراوا در خارج از شماره گیری سفید با اعداد ارائه شده در یک دست نوشته ،

Patek Philippe Weekly Calendar Ref. 5212A

Patek Philippe تقویم هفتگی Ref. 5212A حسن نیت ارائه میدهد از Patek Philippe

این آخرین 40 mm x 10.34 mm فولاد کالاتراوا در می آید خوش تیپ خاکستری-آبی رنگ با دایره ساتن پایان و یک شطرنجی, مرکز که با نام تجاری تماس “کربن-سبک” بافت. پس زمینه برجسته اعمال طلا سفید اعداد عربی (که با پوشش در SuperLuminova) و باتوم دست یادآور Ref. 6006 کالاتراوا از 2017. می آید مجهز با خود سیم پیچ کالیبر 324 ارشد جنبش است که قابل مشاهده از طریق کریستال یاقوت کبود caseback است که مشخص شده با “جدید تولید 2019” در یک مرجع به سال گذشته زمانی که اولین گروه از کارگران منتقل شده به مرکز تولید.

Patek Philippe Manufacture 2020

Patek Philippe تولید 2020 حسن نیت ارائه میدهد از Patek Philippe

کار در ساختمان جدید در حال شروع به عنوان دور برگشت به عنوان 2015. 189 متر-طولانی (620 فوت) 67 متر-عرض (220 فوت) و 34 متر قد (112) از فضا تا 10 طبقه. شروع در زیر زمین وجود دارد و چهار قنات طبقه, که, خانه, ساختمان, تکنولوژی, تاسیسات و همچنین به عنوان یک پارکینگ. طبقه همکف و طبقه اول در حال اختصاص داده شده به تولید و اتمام حرکت قطعات در حالی که طبقه دوم خانه های ماشینکاری, دستی, پرداخت, gem تنظیم خدمات به مشتریان و مونتاژ از موارد و دستبند. و اگر شما جمع آوری در حال حاضر توطئه خود را به بازدید از طبقه دوم نیز خانه چه ممکن است جالب ترین بخش از کل سرمایه گذاری—ترمیم آتلیه Patek Philippe تاریخی عتیقه قطعات. طبقه سوم محفوظ است برای پنهان در پروژه های R&D بالا horology و نمونه سازی طبقه چهارم به صورت نادر صنایع دستی و 299 نفر سالن اجتماعات آموزش و crowning طبقه پنجم ساختمان در بالا یک 880-صندلی رستوران پنت هاوس با چهار VIP سالن و یک نمای پانوراما از سوئیس چشم انداز است.

آن را به یک جهنم از یک زمان به اولین جدیدی ساخت که در گزارش هزینه حدود $600 میلیون بلکه نشان از قدرت از ترین در جهان مورد تحسین قرار گرفته ساعت ساز. و بالای مشتریان VIP که دست خود را بر روی جدید تولید مرجع 6007A نیز باید مقدار زیادی برای به رخ کشیدن در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de