'پارک ها و تفریح و سرگرمی' مراسم ویژه به ضرب گلوله کشته شد با استفاده از آی فون

تبدیل ساعت به عقب شاید 7-8 سال پیش و شما هرگز فکر می کنم به ساقه یک برنامه تلویزیونی و یا یک فیلم با استفاده ا

توسط ETELARESANKHABAR در 11 اردیبهشت 1399
تبدیل ساعت به عقب شاید 7-8 سال پیش و شما هرگز فکر می کنم به ساقه یک برنامه تلویزیونی و یا یک فیلم با استفاده از یک گوشی هوشمند است. اما سریع به جلو به امروز, گوشی های هوشمند ما تبدیل شده اند به طور فزاینده ای قادر به گرفتن عکس خیره کننده و فیلم ساخت آنها بسیار بیشتر دوام برای این نوع از وظایف.
تبلیغات

در واقع طی مصاحبه ای با تنوع "Parks and Recreation" co-creator مایک Schur نشان داد که مراسم ویژه برای مجموعه تلویزیونی به پایان رسید که اجرای آن در سال 2015 به ضرب گلوله کشته شد با استفاده از آی فون دکل و کارگردانی بیش از زوم تماس. با توجه به تمام اجتماعی فاصله است که در حال حاضر در محل جمع آوری یک تیم بزرگ از خدمه و اعضای بازیگران سادگی بود یک گزینه نیست.

به جای بازیگران فرستاده شد یک آیفون دکل که شامل یک آیفون یک سه پایه و یک منبع نور و یک میکروفون و بازیگران بودند و سپس کارگردانی بیش از زوم تماس برای تنظیم فریم به عکس گرفتن که آنها مورد نیاز است. تحت این همه انجام شد و در طی تنها چهار روز.

در حالی که آنها کار انجام می شود Schur هنوز هم لزوما بر این باورند که این راه حرکت به جلو در چگونه تلویزیون را نشان می دهد باید. "برای من این نیست راه و تلویزیون بود قرار است ساخته شود. این نیاز به یک مقدار باور نکردنی از اساسا نیت داوطلب کار یا انجمن صنفی حداقل اتحادیه حداقل کار داوطلبانه از از طراحان صدا و سردبیران و سرپرستان و تمام انواع از مردم واقعا فقط آن را انجام می دهند چرا که آن را یک جمع آوری کمک های, به دلیل آن را سرگرم کننده برای به دست آوردن بازیگران پشت هم."

که می شود گفت با مستندات و اقامت در خانه سفارشات در حال حاضر در محل Schur است که برای اولین بار به نوبه خود به گوشی های هوشمند برای کمک به ادامه تولید سرگرمی. ما نیز دیده می شود که چگونه برخی از اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان مانند کانن اوبراین که خود نیز تبدیل به استفاده از آی فون به ادامه تان شدیدا کردن محتوا در این زمان دشوار است.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >عمومی >Photo-تصویری. بیشتر بخوانید درباره سرگرمی و آی فون. منبع: انواعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im