parks-and-rec-covid-episode
NBC/Youtube

این یک کوروناویروس با مضمون قسمت از پارک ها و Rec پخش امشب

ما کمتر از 12 ساعت به دور از چیزی که ما به دنبال به جلو به در حال حاضر برای کل هفته: بازیگران از پارک ها و ضبط است reuniting (تقریبا البته) برای قرار دادن در یک قسمت همه چیز در مورد چگونه پونی, ایندیانا, دولت را مجبور به کار گرفته coronavirus بیماری همه گیر. در این هفته از این قسمت اعلام شد ما آموخته ام یک کمی بیشتر در مورد آنچه انتظار می رود. و امروز به اعتیاد به مواد مخدره ما حتی بیشتر از قبل از قسمت پخش NBC منتشر شد تیزر کلیپ نشان می دهد که چگونه ران سوانسون اداره اجتماعی فاصله.

در حالی که ما به نوعی انتظار uber آزادیخواه ران را مبارزه با دولت گفتن او را به آنچه به انجام می رسد که در زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, که در آن او را مجبور به منزوی کردن خود به دور از تمام انسان های دیگر او پر رونق است. ما باید شناخته شده است.

این پارک و ضبط تیزر نشان می دهد که رون اجتماعی فاصله خود را از راه دور کابین جایی که او شکار خود گوشت بنابراین او می تواند برای جلوگیری از بیرون رفتن حتی به فروشگاه مواد غذایی.

“من ساخته شده است تا حدود 12 سال عرضه گوشت گوزن و آهو تشنجی. من می توانم کشتی شما برخی از. شما احتمالا می خواهم به شما دندان تیز,” او می گوید لسلی که پاسخ “Ew. هیچ.” او همچنین با افتخار می گوید که او را به تمرین های اجتماعی فاصله “پس از من چهار ساله بودم.” که Ron ما می دانیم و عشق ،

تیزر تایید آنچه که ما در حال حاضر مشکوک در مورد این قسمت: که آن را از ویژگی های Leslie, همیشه, مراقبت, رئیس, چک کردن در در همه کارکنان از پارک ها و Rec گروه از طریق تماس های ویدئویی. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید که چگونه دیگران انجام می دهند در طول این بیماری همه گیر. ما تصور تام رفتن کمی هم بزنید ، مارس و اندی قطعا تا به برخی از خستگی متلاشیکننده hijinks در خانه. آن است که به احتمال زیاد سخت در محل کار در بیمارستان و ما امیدواریم که ضمن تشکر از او ادای احترام به IRL بهداشت و درمان کارگران که خطر زندگی خود را هر روز برای محافظت از ما را از این بیماری همه گیر. و ما مطمئن هستیم جری کاملا خوب در خانه با خانواده.

جدید پارک ها و Rec قسمت نیز جمع آوری کمک برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق است که کمک به بانک های مواد غذایی ماندن نگردند و عامل در طول زمان بحران. بازیگران, خدمه, و مدیران در پشت نشان می دهد متعهد شده اند $500,000 در تطبیق بودجه برای بینندگان کمک های مالی.

شما می توانید لحن در برای دیدن قسمت خاص از پارک ها و Rec امشب در NBC در 8:30 p. m. شرقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im