parks-and-rec-new-episode
گرگ Gayne/NBC

این پارک ها و قیمت باند است که به رهبری بازگشت به کانزاس برای یک قسمت در مورد کوروناویروس

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به خشم آمده است و دولتها در سراسر کشور در برخورد با آن را در راه است که طیف وسیعی از فقط بیشتر بد کاملا به طرز وحشیانه ای من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که گاهی اوقات چه داستانی دولت از تمام زمان های مورد علاقه نشان می دهد تلویزیون خواهد بود دست زدن به این همه. اما خوش شانس برای من (و هر کس دیگری وجود دارد که به شدت نیاز به یک خنده در حال حاضر) بازیگران پارک ها و ضبط است reuniting برای یک قسمت در مورد چگونه پونی, ایندیانا, کوچک دولت را به کار گرفته coronavirus بحران است.

مراسم قسمت انجام خواهد شد البته چون شما می دانید لسلی Knope نمی خواهد کم در اجتماعی فاصله پروتکل های. در واقع ما یک احساس پونی خواهد بود تمرین های اجتماعی فاصله طولانی قبل از هر دولت فدرال دستور به انجام این کار تا آنجا که رون به احتمال زیاد از آن متنفرم.

مراسم بازگرداندن تمام پارک ها و Rec شخصیت ما را دوست داشت از اصلی نشان می دهد: رشیدا جونز, کریس پرات, Aubrey Plaza, Nick Offerman, راب لاو Retta و Adam Scott, فقط به نام چند تن از آنها.

آزادی مطبوعات نیز ذکر شده است که “مهمان ویژه ستاره از پونی جهان ممکن است پاپ در” و لطفا اجازه دهید که به این معنی است که تام و جان Ralphio هستند quarantining با هم یا که Perd Hapley است که به ما ویژه coronavirus اخبار به روز رسانی.

خالق مایک Schur در بیانیه ای گفت: “مانند بسیاری از دیگر مردم ما به دنبال راه هایی برای کمک و احساس کردند که آوردن این شخصیت را برای یک شب می تواند جمع آوری برخی از پول است. من فرستاده امیدوار ایمیل به بازیگران و آنها همه پشت کردم به من در عرض 45 دقیقه. ما پیر پارک ها و Rec تیم قرار داده است با هم یک 30 دقیقه تکه (قرنطینه) پونی زندگی و ما امیدواریم که همه از آن لذت می برد.”

فراتر از آن است که ما نمی دانیم که بیش از حد. قسمت تنظیم خواهد شد در حال حاضر روز, که به معنی آن را می گیرد تا قبل از پایان سری زمانی که ما شاهد یک فلش-به جلو 2022 و پس از آن تا سال 2025. که بدان معنی است که لسلی است که هنوز هم همه است و ما تنها می توانید تصور کنید که چقدر او را نگرانی در مورد همه کارکنان خود پارک ها و rec گروه در میان جهانی از همه گیر. راستش اگر کل قسمت است فقط با او چک کردن در در هر کس با زوم تماس آن را گرم قلب من و همه چیز OK برای نیم ساعت از تلویزیون.

چه حتی بهتر است که این مراسم قسمت خواهد بود برای یک علت خوب است. این قسمت اختصاص داده شده به جمع آوری پول برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق است که ارائه کمک های اضافی به بانک های مواد غذایی سراسر کشور در طول بیماری همه گیر.

متاسفانه شما باید تا هفته آینده صبر کنید. مراسم پخش پنج شنبه, آوریل 30 در 8:30 p. m. ET/PT در NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im