همه گیر سگ ها یک چیز است و من در اینجا آن را با یک احتیاط


Pandemic-Dogs-1
حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون اسلاتر تیت و جانین فین

چند هفته به سرپناه در محل با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس چند روند شروع به ظهور در Facebook feed: دوستان اعلام hilariously که آنها تا به حال پوشیده شلوار برای چند روز. دوستانی که binged کل Netflix سری در یک روز. دوستان که به تازگی کشف عشق خود را برای پخت نان خانگی. و یک روند من هرگز پیش بینی شده (اما شاید باید)—همه گیر سگ. است که مردم اتخاذ یک سگ به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19 بیماری همه گیر.

حداقل هفت نفر از من Facebook دوستان را اتخاذ کرده اند سگ در ماه گذشته. من یک سگ عاشق پس از کسب یک pup نه خسته در خوراک. معمولا من متوجه یکی شاید دو فرزندخواندگی در خوراک در هر ماه داده شده است. اما هفت??

آن را حس می کند هر چند. هنگامی که دیگری به شما خواهد شد در خانه با چنین بی امان نظم? توله سگ نیاز به یک مقدار زیادی از زمان و توجه است. آنها تقریبا به عنوان خسته کننده و وقت گیر به عنوان کودکان نوپا—انرژی پایان ناپذیر است آنها را نگه دارید تا تمام شب و آنها نابود کردن همه چیز. اگر شما تا کنون به حال یک توله سگ شما می دانید که زمان و صبر نیاز است. سگ مسن تر به تصویب رسید از پناهگاه لزوما هر کار کمتر. آنها اغلب نیاز به حمایت اضافی و برخی از آموزش به عنوان به خوبی. چه زمانی بهتر از حالا که وقت لوکس است ما مرتب کردن بر اساس از آرزوی ما نیست ؟

که دقیقا همان چیزی است آنا-ممکن است Jeffreys, یک عکاس در برادنتون فلوریدا فکر بود که خانواده اش اتخاذ یک سگ چند هفته پیش. “ما می شده است صحبت کردن در مورد گرفتن سگ دیگری برای مدتی گفت:” مامان ترسناک “و هنگامی که همه این بیماری همه گیر مسائل آمار و گفتند ما انجام می شود مدرسه مجازی برای بقیه سال من گفت: چرا که نه فقط آن را در حال حاضر دیدن که بچه ها و من خانه؟” یک درایو دو ساعت بعد آنها اضافه شده بود شایان ستایش سگ گله اسکاتلندی مرز pup به خانواده خود را.

حسن نیت ارائه میدهد از آنا-ممکن است کندال Jeffreys

آن را فقط به داشتن زمان در دسترس است که انگیزه ما ، عمیق تر ما را به بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر من فکر می کنم آن شروع به نزول است که ما واقعا در برخورد با جمعی از تروما است. سگ بدنام شادی-bringers و سلامت روانی حامیان. من به طور منظم با مراجعه به my little pup به عنوان “سگ درمانی” از آنجا که او هرگز نتواند به من لبخند حتی در بدترین روز.

که بخشی از استدلال پشت چرا نویسنده و مادر چهار آلیسون اسلاتر تیت در نهایت جهش به یک سگ. خانواده او نیز شده بود با ایده برای برخی از زمان, اما چهار, بچه ها, زندگی فقط هرگز متوقف به اندازه کافی بلند به ارتکاب. مانند آنا-ممکن است از آن بود که اعلام شد که بچه ها نمی تواند بازگشت به مدرسه در این سال تصمیم گرفت که آنها در حال حاضر آن زمان بود. “او شده است درمانی برای همه ما” آلیسون گفت: “از 2 کلاس بود که خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن او در هفته کلاس چت تصویری در طول نشان می دهد و بگوید به من ارشد دبیرستان است که همه چیز را از دست این بهار و می تواند با استفاده از کمی شات از شادی گاهی اوقات.”

حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون اسلاتر تیت

برای مریم Widdicks یک نویسنده زندگی در ایالت ایلینوی با سه فرزند جوان گرفتن یک سگ بود فقط به همان اندازه در مورد خود سلامت روان به عنوان هر کس دیگری. “نجات یک حیوان بود و من از راه های توانمند سازی خودم را به چیزی بهتر در طول نامشخص و پر هرج و مرج زمان,” او گفت: از او نجات بادام زمینی. “من مبارزه با اضطراب و افسردگی به ویژه هنگامی که من احساس خارج از کنترل است. من ممکن است زندگی او را نجات داد اما من فکر می کنم او احتمالا ذخیره معدن بیش از حد.”

“بادام زمینی” جدید خود را با خواهر و برادر. حسن نیت ارائه میدهد از مریم Widdicks

در واقع همه گیر و پناهگاه در محل ناشی از آن را فراهم کرده است به هر دلیلی یک فرد نیاز به سرانجام دریافت که سگ آنها بوده است می خواهم در مورد خواب. مقدار زیادی از زمان در دسترس یک نیاز برای چیزی ارزش خود را متعهد به یک ولع مصرف برای نزدیکی و ارتباط.

من اغلب می گویند چیزهایی مانند “سگ ها بهترین موجودات” و یا “سگ ها بهتر از انسان است.” من واقعا معنی این است. علاوه بر آن دوره در اواخر puppyhood زمانی که آنها به معنای واقعی کلمه سعی کنید به خوردن دیوار وجود دارد واقعا خیلی بد است که می توان گفت در مورد سگ. آنها وفادار به یک گسل اهل تفریح و بازی, دوست داشتن از آنجاییکه و ناتوان از برگزاری کینه. به همین دلیل من در واقع تشویق هر کسی با توجه به گرفتن یک سگ در حال حاضر برای اولین بار به دقت فکر می کنم در مورد رفتن را از طریق با آن است. اگر آن چیزی است که شما در حال حاضر شده است فکر کردن در مورد, اگر شما در میانهی شب تحقیق گسترده مالکیت سگ به اندازه کافی به طور کامل درک تعهد درگیر اگر یک بار پناهگاه در محل برداشته شده است شما دیگر زمان برای حیوانات آن را انجام نمی.

حسن نیت ارائه میدهد از جانین فین

آنها ممکن است قادر به نگه داشتن کینه اما یک سگ کاملا قادر به داشتن آن قلب شکسته. نمی آوردن یک سگ به خانواده خود را مگر اینکه شما به طور کامل متعهد به ماه و ماه از کار در آن طول می کشد به قطار که سگ به احترام اعضای خانواده است. این یک متریک گه تن از زمان و تلاش به منظور بالا بردن یک سگ از puppyhood و اغلب به همان اندازه (گاهی اوقات بیشتر) کار به بازسازی نجات و من قول می دهم شما یک سگ را به از بین بردن برخی از مسائل خود را. احتمالا بسیاری از مسائل خود را. توله سگ نیش می زنند و شما باید برای آموزش آنها نیست. مهم نیست که چگونه بسیاری از اسباب بازی آن را به شما خرید یک سگ جویدن را از خود مرده عمه مابل ارزشمند عتیقه میز ناهار خوری. آن را شاش و گه بر فرش خود را و احتمالا هجوم به خانه خود را با کک (آن را به تازگی در زمان من دو ماه در نهایت به خلاص شدن از شر خانه من یک مشکل کک. سگ من هشت و ما هرگز تا به حال کک قبل از. چه. A. Nightmare.)

حسن نیت ارائه میدهد از Stacy اوترو

اما همه بد قطعات از داشتن یک سگ می تواند (در اغلب موارد) بود کاهش و با آموزش مناسب ترین سگ در نهایت خواهد آموخت که می شود بسیار خوب دختران و پسران. هنوز هم لطفا همین حالا بروید و یک سگ مگر اینکه شما یک در صد آماده برای کار درگیر در مدیریت های مختلف اجتناب ناپذیر فجایع داشتن یک. و این همه که خوب است و مقدس را یکی از این شیرین موجودات بی گناه را به خانه خود را و اجازه ندهید که او سقوط در عشق با شما تنها به او دور و ترک او تعجب آنچه که او به اشتباه به شما رها کردن او. فقط. نیست.

من فکر می کنم همه گیر سگ فوق العاده روند و من به طور کامل در پشتیبانی از اضافه کردن اعضای خانواده از سگ های انواع. فقط مطمئن شوید که قبل از شما آن را انجام دهد که شما واقعا برای چالش.

حسن نیت ارائه میدهد از استفانی پترسون
حسن نیت ارائه میدهد از مری کاترین Backstrom
حسن نیت ارائه میدهد از کریستی Hagmeier
حسن نیت ارائه میدهد از لورا شارپ
حسن روحانی Macko
حسن نیت ارائه میدهد از Suz Aug

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im