‘پاریس’ تمدید برای فصل چهارم و نهایی مگا فصل


ozark-4th-and-final-season
استیو DIETL/NETFLIX

Netflix اعلام کرد که پاریس خواهد بود بازگشت به یک چهارم و فصل نهایی — در اینجا چیزی است که انتظار می رود

بنابراین ما باید برخی از خبر خوب و یک خبر بد. خبر خوب این است که Netflix اصلی اوزارک رسما تمدید برای یک فصل دیگر (بساز!). خبر بد این است که آن را آن آخرین (بو!). اما اگر آن را می سازد شما احساس می کنید بهتر از فصل چهارم گسترش خواهد یافت به دو 7-قسمت قطعات به ما اضافی چهار قسمت با Byrdes.

فقط در مورد شما نیست گرفتار در فصل سوم است که برای اولین بار در جریان پلت فرم در ماه مارس ما در مورد صحبت نمی که مواد منفجره فصل آخر, اما آن را حس می کند که Netflix بکشد می خواهد به اوزارک نهایی فصل برخی از عشق. وجود دارد بسیاری که پول شویی شوهر و همسر تیم مارتی (جیسون بیتمن) و وندی (Laura Linney) نیاز به مراقبت از و به هیچ وجه استاندارد ده قسمت می توانید پوشش است که مقدار زمین. Showrunner Chris Mundy گفت مهلت: “ما بسیار خوشحال هستیم Netflix به رسمیت شناخته شده و اهمیت دادن اوزارک زمان بیشتری برای پایان دادن به Byrdes’ قصههای راست. آن شده است یک ماجراجویی بزرگ برای همه ما — هر دو بر روی صفحه نمایش و خاموش — بنابراین ما هیجان زده برای به دست آوردن شانس به آن را در خانه خشنود کننده ترین راه ممکن است.”

Bateman افزود: “اندازه فوق العاده نجومی به معنی فوق العاده به اندازه مشکلات برای Byrdes. من بسیار هیجان زده هستم برای پایان دادن به با صدای بلند(s).” ما مطمئن نیستیم که چقدر فوق العاده به اندازه این Byrdes’ مشکلات می توانید, اما زمانی که شما در حال کار برای بزرگترین شوم مواد مخدر در مکزیک کارتل و باید از نوک پا در اطراف بسیار unhinged مزرعه خشخاش صاحب (نه به ذکر است KC mob) زیادی وجود دارد که می تواند به اشتباه. و دانستن Byrde خانواده و از همه چیز است که می تواند به اشتباه خواهد شد. همه که ما از این است که اموزش (جولیا گارنر) محافظت می شود در تمام هزینه.

برای دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به آنچه انتظار می رود از اوزارک فصل 4 Netflix منتشر شد, شوم, تیزر نوشتن “آنها در حال رفتن به بیرون رفتن با صدای بلند. اوزارک خواهد بود با گسترش 14-قسمت آخر فصل است.”

Mundy صحبت با Entertainment Weekly در خرداد ماه و به طور خلاصه فرض چه فصل نهایی را به دنبال دارد. “اگر ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک فصل 4 من فکر می کنم از آن خواهد شد در مورد اینکه آیا یا نه اموزش (جولیا گارنر) واقعا می تواند در ایجاد چیزی از خود را که او می خواهد و پایدار است و یا اگر او می خواهد چیز دیگری است. و من فکر می کنم از آن خواهد شد در مورد اگر Byrdes می توانید از آنها به نوبه خود بزرگترین اشتباه زندگی خود را به این مزیت بسیار بزرگ و چقدر خوب گرفتن با آنها را اگر آنها را انجام دهید؟”

ما در حال حاضر لازم نیست که یک تاریخ انتشار برای فصل 4 اما مهلت پیش بینی قدیمیترین خواهیم پیوست با Byrde fam و شرکت خواهد بود 2021 اما ممکن است این همه بستگی دارد چگونه COVID-19 تولید تاثیر می گذارد.

Netflix معاونت محتوای اصلی سیندی هلند گفت: مهلت, “اوزارک یک گیج درام است که گرفتار مخاطبان در سراسر جهان و به دست آورد فوق العاده critical acclaim. ما بسیار سپاسگزار هستیم به کریس, جیسون, لورا, جولیا و تمام بازیگران و خدمه برای تمام خستگی ناپذیر و فداکاری را نشان می دهد و نمی توانید صبر کنید تا ببینید که چگونه Byrdes’ سفر می آید به یک نزدیک است.”

ما نمی توانیم هر دو. اما امیدوارم که “بنگ” نخواهد بود کارگردانی در Byrde خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>