داشتن من سیاهی مو و تمام


black woman giving side eye
PEATHEGEE INC / گتی ایماژ

و ما مو, عمل گرفتن آن انجام می شود هزینه های ساعت (به طور معمول بخشی بهتر از یک روز کامل و یا می گویند 5+ ساعت) در سالن انتظار معمول از این همه آن است که یک فعالیت است که در برخی از راه های تعریف شده ما. آن را به ناچار به ما اجازه ایجاد یک نوع جامعه در میان ما یک پناهگاه از انواع که در آن ما می توانیم شاید دور از مشکلات در اطراف ما.

به عنوان یک کودک از رفتن به سالن بود و امور خانواده. هر شنبه صبح من می خواهم درایو با مادر بزرگ مادری من خاله و پسرخاله و ما می نشستن برای مدت طولانی. ما خواهد پینگ پنگ بین کن و hairstylist صندلی انتظار ما به نوبه خود به ما انجام انجام می شود. برای خودم و بسیاری دیگر از زنان سیاه آن را یکی از راه های ما در فضا به کاوش خود ما هویت.

برای سال های بسیاری بیش از من می خواهم به اعتراف به من مبارزه در برابر گرفتن مدل موهای من امروز sisterlocks. در ’80s, من ملبس به یک آفریقایی. در ’90s, آن, مرد زن نما برش, برش, که من می خواهم گاهی اوقات مبادله برای نوارهای مصنوعی که قفل به موهای من. سپس در 00s آمد و تخت آهن است.

در سال 2011 من به حال به اندازه کافی از سفرهای من به سالن به اندازه کافی از سفر در جاده های پیچ در پیچ به پیدا کردن یکی دیگر از hairstylist چون من می خواهم از نقل مکان به یک شهر جدید است. من آماده بود تا در آغوش که من و ریشه خودم را کمی عمیق تر به من سیاهی نه به ذکر است صرفه جویی در پول. من تصمیم به انجام بزرگ ریز ریز کردن و پوشیدن مو در سر من دقیقا آن را به عنوان از آن رشد: هیچ تغییرات و یا هر گونه تغییرات از هر نوع.

به موهای من رشد کرد به طوری که من اعتماد به نفس. من تا به حال پول بیشتر در جیب من امید بستن به مسئولیت از من نگهداری مو در خود من. من نیز به رشد پوست ، من شروع به خود من سیاهی در راه است که من هرگز قبل از انجام داده اند. نه تنها من مو, اعتماد به نفس, اما اعتماد به نفس در بدن من بیش از حد. من ران همان آنهایی که من فکر کردم یک بار بیش از حد بزرگ و لق من قدردانی بیشتر برای حمل من. و من را انتخاب کرد به نظر من بینی و پوست تیره به عنوان نشان افتخار در نهایت قدردانی از آنها برای زیبایی.

همسر من در یکی از اولین تاریخ من پرسید “آیا شما تا کنون سعی dreadlocks? من آنها را دوست دارم!” این منزجر نگاه در چهره من و این توضیح که به دنبال تبدیل شده سوال خود را به سالانه یک, اما او هرگز اجازه رفتن. پس از من دختران دوقلو متولد شد, من نمی تواند به یاد دادن خودم پنج دقیقه به حتی یک اجازه دهید به تنهایی مرتکب دو ساعت نیاز به پیچ و تاب موهای من هر روز دیگر و با حفظ آن راه آن مورد نیاز است. این ایده از ارتکاب به چیزی به عنوان دائمی sisterlocks شد بیشتر از یک واقعیت با گذشت هر روز. بنابراین من صرف بیست و هفت ساعت در hairstylist صندلی شناخته شده به عنوان یک loctician در sisterlocks جامعه — با درد و همه نوع مانند آنچه در خود احساس می کند مانند پس از اولین چرخش کلاس که در آن همه چیز گفته و انجام می شود. من پس از آن پرداخت می شود او نزدیک به $1,000 برای او کار می کنند و تا به حال 520 مینی locs برای نشان دادن آن. من همه در وجود دارد هیچ عطف بازگشت در حال حاضر.

با من مو انجام می شود و اندکی ترس که من نمی خواهم آن را فردا وقتی که من در آینه نگاه کرد این ” آیا چیزی بود که من گفتم من در واقع هرگز فراموش. پس چرا در حال حاضر در 2020, من در نهایت تصمیم به قفل کردن من ، چرا من خودم از دست دادن ساعت های بی شماری در یوتیوب, Instagram و پینترست جستجوی “sisterlocks” یا “مو” و یا سرازیر شدن آب دهان در نزد Naptural85‘s سست لذیذ فر یا Jess_inprogress_‘s قفل زرق و برق دار? این جامعه البته حاضر شد و در حال حاضر جامعه من. من می توانم “بود” در سالن با هزاران نفر از دیگر زنان با sisterlocks یا طبیعی که برای سال های بسیاری از من می خواهم که با توجه به سمت و چشم به.

در حال حاضر من یکی از آنها هستم. نه تنها آنها معرفی من به مدل های مختلف و یا راه های زندگی, اما آنها (حتی بدون دانستن آن) reintroducing من به خودم به کسی که من به عنوان یک زن سیاه پوست, مو و تمام. با هر ضربه تند وشدید زدن چپ یا راست در Instagram من احساس قدرت به زندگی با اطمینان بیشتری در پوست من. من شروع به بسته تا مفهوم من می خواهم به خودم گفت در طول سال است که dreadlocks و sisterlocks را به من “بیش از حد سیاه و سفید.” اگر این داستان من به خودم و سپس با پوشیدن من صاف ‘آیا به این معنی بود که من سیاه و سفید به اندازه کافی نمی آن ؟

آنچه که من واقعا می دانم که در حال حاضر به عنوان یک زن 38 ساله باردار این است: من هستم من. من یک کار در حال پیشرفت است. من در جستجوی دیگر هیچ چیزی در خارج به من کل در داخل. همه من نیاز به حق در اینجا در من سیاه و سفید بدن و تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>