زوم این انفجار در محبوبیت شده است باید یک چیز بزرگ است, اما, متاسفانه, آن را تنها در معرض برنامه های امنیتی و حفظ حریم خصوصی نقص است که می تواند سازش حساب. متاسفانه برای زوم آن را مانند به نظر می رسد این شرکت مشکلات هستند به مراتب بیش از, چرا که با توجه به یک گزارش از BleepingComputer به نظر می رسد که بیش از نیم میلیون زوم حساب های فروخته شده در وب سایت ها و هکر ها.

تبلیغات

به زوم اعتبار آن به نظر می رسد که این انجمن شد نه لزوما با توجه به برنامه معایب. در عوض به نظر می رسد که این زوم حساب اعتبار پرسشنامه از طریق اعتبار چاشنی حملات که در آن مهاجمان به سرقت رفته با استفاده از اعتبار ورود از قبلی نقض برای دیدن اگر آنها با زوم.

اعتبار که کار به پایان رسید تا ساخت آن را به یک لیست که پس از آن وارد شده و به فروش می رسد به دیگر کاربران ، به اندازه کافی جالب توجه این اعتبار فروخته نمی شوند برای زیاد است. در برخی موارد آنها در واقع با توجه به دور به صورت رایگان فقط برای ایجاد فساد به طوری که دیگران می تواند شرکت در زوم-بمباران شوخی.

این چه مفهومی برای شما دارد ؟ اگر شما با استفاده از زوم و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تغییر رمز عبور خود را. به طور کلی این ایده خوبی است به استفاده از کلمات عبور مختلف برای حساب های مختلف. این تضمین می کند که اگر یک حساب به خطر بیافتد می شود, آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد ، شما می توانید از راهنمای ما در چگونه به استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور و چگونه برای ایجاد یک رمز عبور قوی برای کمک به شما در حفظ و امن آنلاین.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره هک, امنیت و زوم. منبع: bleepingcomputer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im