بیش از 150 مینیاپولیس افسران پلیس به دنبال ناتوانی برای PTSD پس از جورج فلوید قتل


Minneapolis-police
استفان Maturen/گتی ایماژ

پس از جورج فلوید را قتل است که در آن سه مینیاپولیس افسران پلیس متهم شدند بیش از 150 نفر را به دنبال مزایای از کار افتادگی ادعا PTSD

در مه 25, مینیاپولیس, سیاه جورج فلوید کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس درک چوین دوخته گردن خود را به زمین با زانو خود را به مدت هشت دقیقه است. پس فلوید غم انگیز و بی معنی مرگ تظاهرات فوران در سراسر جهان در تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس. چوین همراه با سه نفر دیگر از مینیاپولیس افسران پلیس متهم شدند فلوید مرگ و شهرستان ساخته شده و چند تغییر سیاست — از جمله ممنوعیت chokeholds. در حال حاضر دیگر مینیاپولیس افسران پلیس ادعا می کنند که آنها را رنج می برد به عنوان یک نتیجه از این پس از فلوید را کشته و در حال مبارزه با اختلال استرس پس از سانحه.

دادستان Ron Meuser که به نمایندگی از بیش از 150 زن و مرد نشان داد و در بیانیه ای در روز جمعه که مشتریان خود را به دنبال مزایای از کار افتادگی با توجه به این واقعیت است که آنها در “خود را به نقطه شکستن.”

“در شش هفته بیش از 150 پلیس آغاز روند تشکیل پرونده فیزیکی و روانی ادعای ناتوانی اکثریت که شامل افسران مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD). این یک فصل تعداد زیادی از مردم داده می شود وجود دارد در حدود 850 افسران در مینیاپولیس اداره پلیس” Meuser گفت.

Meuser ادعا می کند که بسیاری از افسران او به نمایندگی در مینیاپولیس اداره پلیس را در 3 حوزه در شب اجرای قانون فرار قبل از آن سوزانده توسط تظاهرکنندگان و فکر آنها خواهند مرد.

“افسران گرفتن چنین مرحله به نوشتن یادداشت های نهایی و متون به عزیزان – ترس آنها نمی خواهد آن را به خانه و گفت: برخی از آنها احساس می کنند نیاز به رزرو خود را آخرین گلوله به جای اینکه مورد ضرب و شتم به مرگ است. آنها به سمت چپ به تنهایی در 3 حوزه بدون حمایت از رهبران شهر. افسران مشغول به کار 12 ساعته-به علاوه تغییرات به روز بر روز بدون امداد یا روشن رهبری,” او گفت:.

Meuser ادعا می کند که مجموعه ای از رویدادهای پس از قتل منجر به عواقب جدی بر سلامت روانی و جسمانی از مشتریان خود را.

“من از دیدن نشانههای PTSD از ماموران به شدت کاهش ظرفیت به زندگی و معاشرت فوق العاده, نرخ طلاق و وابستگی به الکل — فقط برای مقابله است. آن است که یک بحران عاطفی که نمی تواند و نمی باید همچنان ادامه داشته باشد.

Meuser همچنین با انتقاد از پتانسیل برنامه های defunding اداره پلیس و جایگزینی آن با فرم متناوب از امنیت عمومی.

“مردان و زنان در امنیت عمومی که به قلب و روح خود را برای خدمت به مینیاپولیس و امن نگه داشتن آن سزاوار به مینیاپولیس رهبران به گام تا و حمایت از آنها. به جای صرف وقت و توطئه برچیدن نیروی بیایید با هم برای بهبود جامعه اعتماد و کار نسبت امن تر شهر برای همه” او گفت:.

تعداد زیادی از مردم ابراز نظرات خود را در این موضوع اشاره کرد که افسران پلیس را ندارد و تنها آنهایی که مبتلا به PTSD و که ادعا می کند به نظر می رسید کمی جالب.

اگر افسران اعطا ناتوانی آنها خواهد بود قادر به ادعا می کنند 60 درصد از دستمزد به طور متوسط بیش از 20 سال آینده هر پرا وظیفه از کار افتادگی. علاوه بر این اگر آنها نیز فایل را برای کارگران جبران تفاوت بین آن و حقوق کامل خود را می تواند ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>