اصلی ‘همیلتون’ بازیگران Reunites برای پشت صحنه مستند


hamilton-documentary
دیزنی+

شادی Hamilfans! شما در حال گرفتن نه یکی بلکه دو همیلتون فیلم در جولای 3

بله شما که راست است. در حال حاضر شما قطعا شنیده در مورد دیزنی+’s تئاتر فیلم نسخه از یک مرحله زندگی می کنند ضبط برادوی را همیلتون. در اصل قرار است برای انتشار در ماه اکتبر 2021 دیزنی+ استعداد ما همه با خبر خوب رفتن آنها به اولین آن را از طریق جریان خدمات در جولای 3. خوب دیزنی است که در اینجا برای ما دوباره همکار HamFans. آن را به ارمغان آورد اصلی بازیگران با هم یک بار دیگر برای یک همراه و همدم مستند — و آن را به رها کردن این جمعه در کنار فیلم.

همیلتون در عمق با کلی کارتر را ببینید اصلی برادوی بازیگران reconvene به صورت مجازی میزگرد به بحث در مورد نشان می دهد که منشاء و میراث. این گروه شامل مدیر توماس Kail و همچنین به عنوان ستاره لسلی Odom جونیور daveed را از دست Diggs, Phillipa Soo, Renée Elise Goldsberry کریستوفر جکسون, آنتونی راموس گل یاس Cephas جونز Okieriete Onaodowan و به طور طبیعی نشان می دهد خالق Lin-مانوئل میراندا (با نام مستعار الکساندر همیلتون). نگاهی به اطراف نگاه به اطراف در چگونه خوش شانس ما!

“داستان و موضوع که همیلتون را پوشش می دهد و چشم انداز خلاق خود را معماران و بازیگران هستند و به موقع تر از همیشه” جیمی Pitaro جمهور از ESPN و روسای دیزنی شبکه های رسانه در بیانیه ای گفت. “شکست نخورده و کلی L. Carter هستند و منحصر به فرد قرار است برای کمک به اتصال مخاطبان — که آیا آنها هرگز دیده می شود نشان می دهد و یا آن را دیده اند 10 بار — به فرایند خلاق مردم و اهمیت همیلتون آن را به عنوان آغاز کار در دیزنی+.”

با توجه به سرگرمی هفتگیفیلم مستند نیز کشف نشان می دهد اهمیت در زمینه فرهنگی ایجاد گفت و گو در اطراف سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی. تاکید روزنامه نگار برنده جایزه کلی L. Carter, که, میزبانی وب, “این ویژه فقط در مورد یکی از قطعات مهم ترین کار برای همیشه بازی در برادوی است. این است که در مورد چگونه هنر الهام بخش فعالیت. و چگونه فعال سازی الهام بخش هنر بزرگ است.”

ما رسما فقط به عنوان هیجان زده در مورد این مستند همانطور که ما در مورد این فیلم! می تواند ما فقط نیز می گویند برکت Hamilton بازیگران بودن نور در این رنگ باخته ،

پیدا کردن فیلم ساخته شده بود ثابت کرده بود برجسته از سال 2020 است. سپس در میان coronavirus همه گیر در مارس بازیگران تعجب یک جوان فن در یک شیرین زوم تماس بگیرید. درست زمانی که ما فکر می کنیم نمی تواند آنها را دوست دارم بیشتر آنها اعلام کرد این فیلم در آینده زود است. و در حال حاضر این است.

The Hamilton بازیگران ممکن است به تنهایی جلو و همه ما را از ما همه گیر funk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>