orca-whale-drone
KING 5/Youtube

در نهایت چیزی است که وجود دارد به جشن

Puget صدا نهنگ قاتل به نام تاهلکواه که او مرده گوساله برای 17 روز بیش از 1,00 مایل و شکست قلب در سراسر جهان باردار است یک بار دیگر.

تصویری از مادر و عزاداری او گوساله مرگ اسیر توجه جهان در تابستان سال 2018 است. ما به تماشای او به عنوان غصه دار از دست دادن نوزاد خود را — یکی از مهمترین و سرد و relatable صحنه های ثبت شده در طبیعت است. گوساله به دنیا آمد زنده اما مرده مدتی کوتاه بعد. این اولین نوزاد در غلاف در سه سال سیاتل تایمز گزارش داد. در حال حاضر وجود دارد دلیلی برای جشن — او رسما در انتظار دوباره.

“ما غمگین که به گزارش یک نوزاد جنوبی ساکن نهنگ قاتل (SRKW) درگذشت یک زمان کوتاه پس از آن متولد شد در نزدیکی ویکتوریا بریتیش کلمبیا در جولای 24, 2018,” مرکز نهنگ پژوهشی ارسال شده به خود را Instagram صفحه در زمان. “نوزاد نهنگ بود گزارش زنده و شنا با مادر خود J35 و دیگر اعضای J غلاف در نزدیکی شبدر نقطه بر روی خط ساحلی ویکتوریا در اواسط صبح.”

تاهلکواه بخشی از جنوب ساکن نهنگ که در Puget صدا. آنها یک گروه از orcas که ذکر شده به عنوان در معرض خطر در سال 2005. با توجه به فدراسیون ملی حیات وحش تغییر آب و هوا و آلودگی تهدید به orcas به عنوان یک کاهش عرضه مواد غذایی. برای سه غلاف که محققان دوبله, J, K و L وعده کودک دیگر عظیم است. Orcas تنها به تولد سه تا پنج بار در طول زندگی خود و یک نوزاد سالم می تواند به معنای آینده آن است.

دانشمندان جان دوربان دانشمند ارشد از سوتهلل زیست محیطی همکاران و هالی Fearnbach پستانداران دریایی مدیر پژوهش برای سازمان های غیر انتفاعی SR3 ثبت هواپیماهای بدون سرنشین, تصاویری از غلاف و کشف چندین حاملگی در میان J, K و L غلاف. عکاسی انجام شده است غیر تهاجمی توسط یک کنترل از راه دور فعال هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بالاتر از نهنگ.

در این عکس شما می توانید تصویر را از تاهلکواه از این ماه در مقایسه با one در ماه سپتامبر سال 2019 خود را نشان می دهد متوسط بزرگتر علامت بارداری است. دوره بارداری برای نهنگ قاتل نهنگ 15 تا 18 ماه تنها یکی از سه دوران بارداری که در نتیجه یک گوساله سالم.

من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه سرمایه گذاری در تاهلکواه که ما را از ارسال یک میلیون vibes مثبت راه خود را خواهد شد و امیدوارم به زودی دیدن گوساله کمی شنا کردن در کنار او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im