یکی از بهترین رستوران بازگشایی در این هفته به فروش همبرگر

پیروان رنه Redzepi را Instagram آمده اند به انتظار غیر منتظره—واقعی سفر را از طریق برخی از مواد منحصر به فرد و تکنیک های رمان. یک روز وجود دارد یک بررسی دقیق از یک یال شیر با قارچ و دیگر او را نشان دادن که چگونه تیم خود را ساخته شده pinecone خوراکی و یا گاهی اوقات او فقط ارسال تصاویر واقعا عجیب و غریب موجودات دریایی. شما انتظار نداریم که او را به چیزی به عنوان normie به عنوان یک فروتن برگر. اما هفته گذشته که فقط به آنچه که او انجام داد. “ما احساس می کنیم در فاز اول بازگشایی که ما می خواهیم برای باز باشد برای همه. ما نیاز به درمان پس بیایید با هم یک لیوان و یک برگر, شما همه دعوت” را نوشت آشپز چهار بار در جهان شماره 1 رستوران Noma.

او اعلام این رستوران خواهد بود در روز 21 به عنوان کپنهاگ و دانمارک باید کاسته Covid-19-مربوط به محدودیت اجازه می دهد برای بیشتر و بیشتر کسب و کار برای بازگشایی شده است. او همچنین اجازه دادن به جهان می دانم که این طرح برای پیشگامانه, ناهارخوری زیبا, نقطه است به بازگشت کاملا متواضعانه.

فاز یک از بازگشایی نیست واقعا شبیه Noma و آن استادانه ساعت-طولانی مزه منو داخل روستایی-هنوز-تصفیه اتاق ناهار خوری. در 1 ساعت این پنج شنبه در میدان کوچک بین رستوران و کشش از آب آن مواجه خواهد شد و تبدیل به یک بازی گاه به گاه شراب باغ که در آن وجود ندارد رزرو و شام را باید انتخاب یک چیزبرگر یا برگر گیاهی. آنها خواهید بود در خدمت یک سیب زمینی مستی از بنزین کوره و البته دیوید Zilber از تخمیر آزمایشگاه مخلوط در برخی نامعلومی خلاقیت به بتس به حداکثر رساندن طعم اومامی—این Noma, بعد از همه.

در همان روز Noma خود را اعلام کرد بازگشایی دانمارک گزارش داد و مهم تر از نقطه عطف: 15 مه اولین روز از ماه مارس که هیچ گزارش مرگ و میر در کشور به دلیل Covid-19. با وجود این کشور در حال حاضر بازگشایی مدارس ابتدایی در اواسط ماه آوریل است. دانمارک شد اولین کشور اروپایی برای رفتن به مستند ابتدا در مارس 11, بسته شدن مدارس کسب و کار و اجتماعات بزرگ. سوئد رفت و در جهت مخالف خروج از اقتصاد باز است. دو ماه بعد, دانمارک به 547 گزارش Covid-19-مربوط به مرگ و میر در حالی که سوئد 3,679—بدترین در اسکاندیناوی.

باز Noma به خارج-فقط حس می کند با توجه به اینکه خطر Covid-19 انتقال اعتقاد بر این است به پایین تر در خارج از منزل نسبت به داخل خانه است. کارکنان نیز برگزاری سنتی شام خوردن در سرویس به شکل از چگونه آنها را تا سطح شیب دار و دوباره به کار گیرند. در بیانیه ای که توسط Redzepi در Noma سایت او می نویسد که آنها هنوز مطمئن شوید که هنگامی که خدمات به طور منظم از سر گرفته خواهد شد و در نتیجه پذیرش نیست رزرو. اما Michelin سه ستاره, گل شمعدانی در سراسر شهر اعلام کرده است, آن را برای خدمات در ژوئن 3, ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه ناهارخوری زیبا به نظر می رسد در یک Covid-19 جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>