یکی از 3 باقی مانده فورد GT40 نمونه های اولیه است که در حال حاضر برای فروش

مقدار زیادی از زمان و تلاش می رود به توسعه هر چه رسد یک عنوان تاریخی و فرهنگی قابل توجهی به عنوان فورد GT40. و در حال حاضر یکی از پنج نمونه مدل های مورد استفاده در تست مال شما می تواند پس از آن ذکر شده بود برای فروش.

نمونه شاسی شماره GT/105 بود جدایی ناپذیر گام در ماشین سفر به احتمالی آن لومان پیروزی است و در حال حاضر ارسال شده برای فروش توسط دانکن همیلتون Rofgo در انگلستان است. در حالی که همه تست مدل استفاده می شود برای شناسایی و کار کردن مکانیکی مسائل این فقط ممکن است ماشین های مسئول بیشتر برای هموار کردن راه برای GT40 MkII که کسب دیترویت خودروساز ترین آن معروف مسابقه برنده شوید.

به عنوان به تصویر کشیده شده در سال گذشته فورد v فراریاین GT40 متولد شد از هنری فورد جونیور تمایل به ضرب و شتم, ایتالیایی, عملکرد غول در ساعت 24 لو انسانهای مسابقه دوم شرکت تا به حال تحت سلطه. و با کمک از یاد خودکار طراح Carroll Shelby افسانه ای راننده خودرو مسابقه کن مایل و چند سال زمان فورد قادر به انجام درست آن اتمام 1-2-3 در مسابقه استقامت در سال 1966.

1964 Ford GT40 Prototype

1964 فورد GT40 نمونه دانکن همیلتون Rofgo

این ماشین گذشته از پنج اولیه نمونه های ساخته شده در انگلستان در سال 1964. استفاده می شود برای تست توسعه و مسابقه این اولین GT40 به مجهز 289-اینچ مکعب V8 و ZF گیربکس و برای اولین بار ساخته شده با ماشین تولید مشخصات بدنه. در حالی که آن را هرگز رانده شده توسط مایلز خود racing legends مانند ریچارد Attwood, بروس مک لارن, فیل هیل و Bob Bondurant همه صرف برخی از زمان در پشت چرخ. که بیشتر تست مایل بر روی آن از هر یک از نمونه های دیگر نیز استفاده می شد به عنوان شرکت تست خودرو در لومان در سال 1965. با وجود این همه نمایندگی ادعا می کند این خودرو که در بی عیب و نقص, شکل, داشتن دچار هیچ آسیب قابل توجه است.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن این GT40 را به مجموعه خود را, شما باید برای رسیدن به دانکن همیلتون Rofgo برای قیمت گذاری اطلاعات. فقط آماده برای روشن کردن کیف پول خود را در حدود هفت چهره. از پنج اولیه GT40 نمونه تنها سه نفر باقی می ماند امروز و دو نفر دیگر در حال حاضر در شلبی میراث مرکز در لاس وگاس. مسابقه ماشین های این چنینی نمی آیند در اطراف اغلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>