یکی از شیکاگو بهترین رستوران ها در حال حاضر حمل و نقل غذا کیت در سراسر کشور

به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

چند سال پیش من و همسرم به شیکاگو بازگشت—شهر که در آن ملاقات ما—برای عروسی یکی از دوستان. این اتفاق افتاد به همان روز را به عنوان روز تولد من, بنابراین ما ساخته شده این سفر کمی طولانی تر به زمان به جشن می گیرند هر دو موارد است. در “روز بزرگ” واقعا وجود دارد تنها یکی جای من می خواستم برای رفتن: استفانی Izard دختر و بز است. پس از باز کردن در 2010 محل دائمی بسته بندی شده با مردم جشن گرفتن در بالا آشپز قهرمان بی تکلف است. دلچسب در سطح جهانی تحت تاثیر کرایه. من می خواستم به میان جمعیت کثیری برای یک شب و آن قطعا زندگی به اعتیاد به مواد مخدره. از آن پس من خورده ام استفانی مواد غذایی در بسیاری از موارد—تقریبا هر وقت من در شهر باد می وزد.

بیش از آخر هفته Izard رستوران تبدیل به 10 و با توجه به اینکه رستوران سن در سگ سال آن را کاملا feat. البته با Covid-19 من وجود دارد نمی تواند به جشن رستوران تولد. اما من می تواند مواد غذایی خود را به هر حال.

هر چند این بیماری همه گیر است ویران رستوران آن نیز محور نوآوری و تشویق برخی از رستوران ما برای پیدا کردن راه هایی برای کشتی خود را به مواد غذایی در سراسر کشور. LA شکسته اسپانیایی در حال حاضر خود را ارسال تاماله در هر نقطه در پایین-48; کره steakhouse ساحل کشتی آن قصاب را جشن; و در حال حاضر Izard فروش دختر و بز غذا کیت برای همه ما غیر Chicagoans.

با دختر و بز وجود دارد که چهار گزینه را انتخاب کنید از 10 سال سالگرد greatest hits یک جعبه بز empanadas, یک کباب کیت با میگو و دنده و من سعی کردم با گوشت ماهیچه شام.

من هرگز از طرفداران بی شمار از غذا کیت شرکت های خارج وجود دارد وجود دارد. برخی از آنها فقط بیش از حد کار دیگران می تواند بسیار uninspired (با تشکر برای ارزان ماهی بیش از مطلوب عدس!), اما Izard کیت در واقع نشانی از یک کار خوب از محدود کردن مقدار کاری که باید انجام دهید (برخی از پایه, سفت, سفید کردن و برشته کردن) در حالی که ارائه این واقعا خوشمزه و منحصر به فرد عناصر یک خانه طبخ مبارزه را به تصرف خود بدون شاخص در تمام طول روز. یک مثال کامل از این دودی گوجه فرنگی که با کیت. آنها شور و شیرین, ترش و دودی بود و مقدار زیادی از کار من لازم نیست که زمان برای, اما آنها چنین یک عنصر لازم را در مقایسه با گیاهان دارویی ماست و unctuous گوشت خوک. وقتی ماست, خوراک ماهیچه, ریواس chimichurri و گوجه فرنگی همراه بود در بشقاب من رو به احساس و حمل و نقل 2000 مایل دور به Izard رستوران بدون ترک من لا. احساس بزرگ برای زمانی که شما زیادی ندارد و چاره ای جز ترک خانه خود را.

خرید در حال حاضر 99 دلار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de