به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

بازگشت در سال 2018 زمانی که ما در جستجو از 10 بهترین رستوران جدید در امریکا, ما نمی تواند به اندازه کافی از سیمون کیم و دیوید شیم به ادغام دو چیز ما را دوست داشت: آمریکا steakhouse و کره ای کباب. به طور طبیعی, Cote در شهر نیویورک ساخته شده ما رتبه بندی که در آن سال تاکنون ثابت ما بهترین Steakhouses در امریکا, لیست و همچنین به عنوان راهنمای میچلین.

مانند در کره کباب, Cote امکانات کمی کوره در وسط آن جداول به طبخ فضل خود را و می خواهم در بهترین steakhouses وجود دارد خشک پیری اتاق پر شده با بهترین گوشت گاو. و اولین بار که شما رفتن به ساحل شما نیاز به منظور قصاب را جشن که همراه با چهار برش های مختلف از گوشت گاو که شامل خود کوتاه دنده galbi, banchan دو خورش در یک سوفله تخم مرغ و یک فنجان نرم می کنند با سویا کارامل مقداری در بالا.

هر چند با Covid-19 کسانی که تجملات ساحل نمی تواند لذت در فرد دیگر. اما کیم و بیلچه را در بر داشت یک راه برای به دست آوردن جوهر از رستوران در یک جعبه است که می تواند در سراسر کشور حمل می شود. نسخه جدید از قصاب را جشن می آید با چهار کاهش از خشک-پیری اتاق که شامل 45 روز خشک-سن ribeye. حمل و نقل نیز شامل رستوران اختصاصی, نمک, مخلوط, ظروف ترشی ssamjang و کاهو را ssam می. کیت فراهم می کند به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه چهار تا پنج نفر که می تواند یا خانواده خود و یا یک گروه را انتخاب کنید از دوستان شما به شما اجازه داده Covid-19 حباب.

متاسفانه نرم می کنند که همراه با قصاب را جشن در خدمت فرد در ساحل را ندارد سفر در سراسر کشور. شما باید برای عرضه خود و دسر.

خرید در حال حاضر $249