lgbt-xmas-hallmark-protest
مامان ترسناک و Hallmark Channel, آدم چنگ/Unsplash

یک میلیون بچه تحریم Hallmark Channel دوباره بیش از پتانسیل تجاوز داستان

یک میلیون بچه جناح راست گروه بهترین و شناخته شده برای ناجور که افراد همجنسگرا وجود دارد در حال حاضر تحریم Hallmark Channel (این اولین بار نیست آنها را تحریم کانال اما بیشتر در مورد که بعد از آن) چرا که بریده بریده نفس کشیدن ** مشخصه اعلام کرد که برخی از آینده فیلم های تلویزیونی را از ویژگی های “تجاوز داستان, شخصیت ها و بازیگران است.” اوه نه وحشت از دقت دیدن جهان شما زندگی می کنند در انعکاس بر روی صفحه نمایش!

مشخصه به تازگی اعلام کرد آن تخته سنگ از آینده فیلم کریسمس و برخی از مردم در توییتر تعجب اگر هر یک از این فیلم خواهد هیچ ویژگی عجیب و غریب مردم (به عنوان آنها شده است قابل ملاحظه ای وجود ندارد و از همه مشخصه فیلم). این چراغ مشخصه شرکت مادر تاج رسانه ها, خانواده, شبکه اعلام کرد که “تنوع و شمول است یک اولویت برای ما و ما به دنبال به جلو به برخی از هیجان انگیز, برنامه نویسی, اطلاعیه ها در ماه های آینده از جمله اطلاعیه در مورد پروژه ها شامل تجاوز داستان, شخصیت ها و بازیگران است.”

به خوبی تنظیم شده مردم از اینترنت هم که سرد نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که آنها می آیند تا با یک میلیون و مادرم را از دست داده است. در یک درخواست برای تحریم Hallmark Channel آنها ادعا می کنند که “هنگامی که محافظه کار شبکه به تازگی مجوف به LGBTQ فشار” (lol) و آنها هستند که “با کنار زدن, گی, دستور, شامل رهبری, گی, شخصیت های همجنسگرا روابط” (دوباره lol).

نکته خنده دار این است که یک میلیون مامان در حال حاضر تحریم Hallmark Channel. آنها آن را دوست ندارم زمانی که این شبکه پخش یک زولا عروسی که آگهی ویژه, دو عروس ، واضح است که تحریم و آن طومار با دوام 52,000 امضا کار نمی کند چرا که مشخصه ابقاء زولا آگهی و در حال حاضر آنها در حال ساخت فیلم با تجاوز داستان خیلی متاسفم خانم.

معلوم نیست چه چیزی از یک میلیون زن و بچه های خود را حتی بر روی تلویزیون تماشا کنید چرا که آنها تحریم لعنت نزدیک همه چیز. فقط یک دانش سطحی از نشان می دهد تلویزیون و فیلم و تبلیغات آنها برای پیدا کردن منفور شامل استودیوهای انیمیشن پیکسار (فیلم کوتاه ویژگی های یک خانواده با دو پدران), روباه, دوستیابی, سری کار و عشق (مجرد زن بالغ تلاش می کند به یک کودک در خارج از زناشویی) و برگر کینگ (به آنها گفت: “لعنت” در یک آگهی). آنها حتی تحریم کنگره از آنجا که کنگره بودجه PBS و PBS دارای یک سری عجیب و غریب در مورد مردم است.

یک میلیون بچه’ کل schtick است که کودکان خود را در حال رفتن به تحت تاثیر مسائل آنها را در تلویزیون ظاهرا به دلیل همجنسگرا بودن چیزی است که شما انتخاب کنید تا بعد از دیدن یک فرد همجنسگرا وجود داشته باشد در تلویزیون. علاوه بر این واقعیت است که بچه های کوچک نیست دقیقا پوشش تا به تماشای Candace Cameron Bure سقوط در عشق با یک چوب در هوای برفی شهر تصور کنید که چگونه خسته کننده باید آن را به این دیوانه که جهان بسیار جذاب و متنوع?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im