خرید رپورتاژ
Omega Seamaster Planet Ocean 600M حسن نیت ارائه میدهد از امگا

چرا ظروف سرباز یا مسافر با یک چیز خوب است? اگر شما در حال امگا این دلیل است که شما می توانید آن را حتی بهتر است. سلام به جدید Seamaster سیاره اقیانوس 600M.

در اصل در سال 2005 روانه و به روز شده به خصوص برای سال 2020 ظریف غواصی دیده بان می آید در دو تکرار: زمان سنج و الت سنجش فواصل زمانی. هر دو از ویژگی های این مدل را امضا نارنجی گودی سرامیک (اما در بیشتر خاموش سایه از در یافت 2019 نسخه) ثابت به یک خار فولاد ضد زنگ. Ceramicized صفحة جعلی از تیتانیوم به عنوان اشاره به خانه تاریخچه غواصی ساعت و ساخته شده آسان تر به عنوان خوانده شده توسط قابل توجه رودیوم اندود دست و تاریخ ویندوز.

طراحی شده توسط خانه خود سیم پیچ حرکت هر دو نسخه دارای کریستال مورد پشت برای نگاه صمیمی در پیچیده درونی. عملکرد طرح های مقاوم در برابر آب تا 600 متر (2000 متر) با مقاوم در برابر خراش کریستال, گنبد, anti-خواص مغناطیسی و 60 ساعت از قدرت رزرو–تمام امکانات از اهمیت حیاتی برای جدی غواصان. این 43.5 متر سنج یکپارچه دستبند فولاد در حالی که 45.5 میلی متر الت سنجش فواصل زمانی همراه با پنج راه راه ناتو بند.

این نسخه می آید در یک زمان بی سابقه برای صنعت دیده بان آن را به عنوان–و لوکس به عنوان بخش کل—قرقره از تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر. لغو این سال Baselworld آغاز شده به عنوان یک تلفات تاسف از شرایط قبل از تقریبا هر عمده سازمان دیده بان بازیکن به طور دائم از این رویداد. امگا است که بخشی از گروه Swatch, به نظر می رسد شده اند جلوتر از منحنی به عنوان آن متوقف شد و شرکت کننده در نمایشگاه صنعت در سال 2018 است. Baselworld است که به طور گسترده ای در نظر گرفته معتبر ترین نمایشگاه در کسب و کار, اما, سواچ, گروه, مدیر عامل شرکت نیک هایک ابراز مخالفت با مدیریت رویداد بیش از یک فقدان نوآوری است. Swatch دیده بان مارک انصراف در مدت کوتاهی پس از آن.

امگا Seamster سیاره اقیانوس 600M chronometer در دسترس است با نام تجاری وب سایت برای $6,500 که الت سنجش فواصل زمانی نیز در دسترس برای $8,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im