امگا جدید $168,000 De Ville تماشای اولین مرکزی گرداب با استاد Certification Chronometer

اولین اختراع 219 سال پیش در ژوئن 26 در سال 1801 توسط ابراهیم-لوئیس کیف های گرداب تصور می شد برای جبران اثرات گرانش در یک ساعت جیبی را متفاوت مسطح و موقعیت عمودی. امروزه در wristwatches آن در نظر گرفته شده است horological شکوفا—دیگر ضروری به دقت timekeeping. اما با وجود این واقعیت است که آنها در حال پر هزینه و وقت گیر و عملا صحبت کردن بی فایده در, مدرن, ساعت, آن را همچنان به در بندان جمع دیده بان برای بصری آن نمایشگری. سال پس از سال, ساعت ساز تبدیل سند چشم انداز جدید برای عارضه و امروز امگا اعلام کرد اولین استاد Chronometer خبره دستی-پیچ در پیچ مرکزی گرداب با یک co-axial گریز در آن $168,000 De Ville گرداب شماره نسخه.

Omega DeVille Tourbillon Numbered Edition Caseback

امگا DeVille گرداب شماره نسخه Caseback حسن نیت ارائه میدهد از امگا

گردد در این نام تجاری چمن, Haut de Gamme آتلیه در Biel, سویس که در آن خود را بالا پایان ساعت طول می کشد, فرم جدید De Ville نیز قابل توجه مقاومت آن به میدان مغناطیسی تا 15,000 گاوس. برای مرجع است که بدان معنی است که شما می توانید با قرار دادن سازمان دیده بان از طریق MRI اسکن و در حالی که شما ممکن است بیرون آمدن صدمه ندیده دیده بان خود را خواهد. لپ تاپ خود را آی فون و حتی درب های اتوماتیک می تواند بر عملکرد مکانیکی—که همه جدید De Ville ساخته شده است به مقاومت در برابر. دیگر ساعت مانند ساعت رولکس را Milgauss (به عنوان نام آن نشان می دهد) هستند ساخته شده است به مقاومت در برابر میدانهای مغناطیسی این قدر اما امگا را مهم است که حتی ظریف آن گرداب مجموعه به سرعت از یک انقلاب در هر دقیقه اجازه می دهد تا یک ثانیه نمایش می توانید نگه داشتن آن دقت و از طریق این نیروها است.

مقاومت یک نیاز است از امگا استاد Chronometer-گواهی ساعت برای اولین بار معرفی شده در سال 2015 با Globemaster که همچنین شامل آزمایش های دقیق برای دقت (یک بار توسط رسمی سوئیس سنج برای کنترل دقت -4/+6 ثانیه در هر روز و یک بار توسط موسسه فدرال سوئیس از اندازه به معیارهای 0/+5 ثانیه در هر روز) مقاومت در برابر شوک معادل آن به 5000 g, آب submergence و دوام به نام چند.

Omega DeVille Tourbillon Numbered Edition

امگا DeVille گرداب شماره نسخه حسن نیت ارائه میدهد از امگا

اما جدا از آن قابل توجه آمار, آن را یک طراحی براق به دنبال تماشای روکشی در امگا اختصاصی گرمی رنگی نسخه طلای سرخ شناخته شده به عنوان 18 عیار Sedna طلا. آفتاب-براق شماره گیری است و همچنین ساخته شده از مواد اولیه اما پوشیده شده در یک PVD درمان برای رسیدن به آن سیاه سایه برای برجسته کردن گردبادی که طول می کشد در مرکز صحنه. 43 mm De Ville می آید در سیاه و سفید بند چرم با دست و پنجه نرم و تاج لوگو ساخته شده از 18 عیار سهیل طلا—امضا با نام تجاری, روشن, سفید, طلا آلیاژ. در سمت تلنگر, caseback نشان می دهد امگا Co-Axial استاد Chronometer کالیبر 2640 با سه روز قدرت رزرو شاخص است که دست پخ در Sedna طلا mainplate و پل ها به صورت کاملا تر و تمیز به پایان لهجه در یاقوت جواهر بلبرینگ.

Omega DeVille Tourbillon Numbered Edition

امگا DeVille گرداب شماره نسخه حسن نیت ارائه میدهد از امگا

اگر چه جدید در گرداب گاه شمار نیست یک نسخه محدود شما می توانید انتظار آن را به صورت محدود در تولید هر قطعه در نظر گرفتن یک ماه برای ساعت ساز برای ایجاد. آن را همراه با 5 سال گارانتی و تحویل داده خواهد شد در یک جعبه خاص با یک کیف مسافرتی و تاج پهن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im