امگا خود را منتشر اسپیدمستر 321 استیل در 51 Anniversay ماه فرود

در ماه جولای 51 سال پیش فضانوردان از آپولو 11 ساخته شده تاریخی خود ماه فرود پوشیدن امگا را اسپیدمستر. به مناسبت مناسبت سوئیس با نام تجاری است دوباره که گاه شمار با یک به روز رسانی نسخه اصلی آن جنبش دیده نمی شود در دهه.

در حال حاضر در دسترس برای پوشیدن مبتنی بر زمین امگا اسپیدمستر Moonwatch 321 استیل ضد زنگ دارای یک طراحی ساده با یک 39.70 mm صورت گردد از اسم آن فولاد ضد زنگ است. آن شبح هر چند درست به اولین تجسم تماشای همچنین خرس تاثیر اسپیدمستر را نسل 3 مدل فرسوده در اولین راهپیمایی فضایی در سال 1965.

این طرح شامل یک گودی حلقه در جلا سرامیک های سیاه و سفید با یک tachymeter مقیاس در مینای دندان و همچنین به عنوان نمادین “نقطه بیش از نود”. احتراما به مرحله سیاه شماره گیری آشنا Moonwatch دست همراه با یک امگا آرم. هر چند به زیبایی ساخته شده و اعدام واقعی showstopper بر فقط ممکن است آنچه نهفته است در داخل gleaming فلزی بیرونی.

OMEGA Speedmaster 321 Stainless Steel

انتشار در می آید در طول 51 سالگرد آپولو ماه فرود. حسن نیت ارائه میدهد از امگا

به 321 کالیبر جنبش شده است از تولید بیش از 50 سال و در آن زمان کامل دو از تحقیقات گسترده به آن را به زندگی است. امگا تیم–متشکل از مورخان توسعه دهندگان و بالا ساعت ساز–تا آنجا پیش رفت به استفاده از توموگرافی دیجیتال یک روش اسکن برای دیدن داخل درست امگا اسپیدمستر فرسوده توسط فضانورد یوجین “ژن” Cernan در طول آپولو 17 ماموریت در سال 1972 است. هر یک از جنبش های جدید است که صادقانه دوباره به معتبر ابعاد و مشخصات اصلی و مونتاژ داخل اختصاص داده شده 321 کارگاه.

استفاده از امگا از سال 1949 تا سال 1968 آن باقی مانده است در مورد نام تجاری را جمع چیزی منتسب به تعادل زمانی بین آن نگاه و عملکرد. اما این قابلیت ساخته شده است که 321 یک افسانه است. با این همه ناسا ترین آزمایش های دقیق به این سازمان سعی کردم به یاد بگیرند که گاه شمار دشوار بود و به اندازه کافی قابل اعتماد برای کسب جایگاه خود را در پرواز به فضا. این اسپیدمستر واجد شرایط برای همه ماموریت های سرنشین دار در سال 1965 و پس از آن بخشی از جیوه جمینای و آپولو برنامه های. که مقدار زیادی به اندازه کافی خوب برای ما است.

سر را به نام تجاری وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و یکی از آنها خود را برای $14,100.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>