امگا هیچ غریبه ای به دنیای دریانوردی اما این رفتن با روابط خود به اقیانوس. این برند اعلام کرد در این سال که از آن خواهد شد رسمی timekeeper از بسیار پیش بینی 2021 امریکا در جام جهانی در نیوزیلند و ادامه همکاری با دفاع از امارات تیم نیوزیلند. و در سال 2018 آن ایجاد یک Omega Seamaster سیاره اقیانوس عمیق و سیاه که فرسوده شده توسط امارات تیم نیوزیلند کاپیتان بلر Tuke و پیت برلینگ در Volvo Ocean Race, سخت ترین و طولانی ترین استقامت مسابقه قایق رانی در جهان است.

به هرالد امریکا در جام, اخبار امگا راه اندازی یک Seamaster سیاره اقیانوس 36th امریکا در جام Limited Edition مجهز به استاد خود Chronometer کالیبر 8900 با سرامیک آبی غواصی گودی و قرمز سرامیک 5-ضد دقیقه یک ویژگی به طور خاص برای مسابقات. این 43.5 متر محدود-نسخه فقط 2,021 قطعات $7,050.

اما در حال حاضر با نام تجاری است teaming تا با سوئیس قایقرانی سندیکای Alinghi جدید امگا اسپیدمستر سمت تاریک ماه Alinghi ($10,800).

Omega Speedmaster Dark Side of the Moon Alinghi

امگا اسپیدمستر سمت تاریک ماه Alinghi حسن نیت ارائه میدهد از امگا

همکاری یک بیت از تعجب و با توجه به Alinghi-مالک و آمریکا در جام, برنده, Ernesto Bertarelli گفت: این تیم خواهد بود و نه رقابت در 2021 مسابقه قایق رانی شرکت در اوکلند. نمایندگی سوئیس در باشگاه قایق بادبانی Société Nautique de Genève این Alinghi خدمه را شکست داد نیوزیلند در جام حذفی در سال 2003.

Alinghi Yacht

Alinghi قایق بادبانی حسن نیت ارائه میدهد از امگا

دلیل اصلی او این است که انتخاب برای انتخاب کردن از مسابقه با توجه به نیوزیلند انتشار مسائلاست تحقیر خود را برای monohull طراحی این قایق که او گفته روزنامه ایتالیایی La Stampa او احساس می کند در حال “ادم بددهن و ماجراجو در لباس پوشیدن به عنوان monohulls.” او اضافه کرد که او احساس سالانه طراحی مجدد قایق بود و در این مسابقه رقابت بین مهندسان به جای ملوانان.

Omega Speedmaster Dark Side of the Moon Alinghi

امگا اسپیدمستر سمت تاریک ماه Alinghi حسن نیت ارائه میدهد از امگا

همچنین تعجب آور است که امگا انتخاب به ویژگی های آن سمت تاریک ماه که استفاده شده است برای ترویج تاریخ آن با فضای برنامه در همکاری با یک تیم قایقرانی. این برند موفق در پنج دقیقه تایمر به ساعت آفتابی در سمت راست در همراهی با کلاسیک مسابقه قایق رانی شرکت قطعات. (پنج دقیقه شمارش معکوس قبل از شروع مسافرت با قایق تفریحی نژاد مهم است که قایق های اسب دوانی برای بهترین موقعیت در آب است.)

Omega Speedmaster Dark Side of the Moon Alinghi Caseback

امگا اسپیدمستر سمت تاریک ماه Alinghi Caseback حسن نیت ارائه میدهد از امگا

همچنین جدید به سمت تاریک ماه کالیبر 1865 (بر اساس Moonwatch کالیبر 1861 که در دست زخم به سمت تاریک ماه آپولو 8 الت سنجش فواصل زمانی از سال 2018). از آن شده است spruced تا با لیزری-اچ در صفحه اصلی و هر بشکه پل به صورت لانه زنبوری اثر است که به معنای تقلید داخلی Alinghi جدید TF35 ادم بددهن و ماجراجو کربن بدنه. همان دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفت برای کربن سیاه و سفید, پل ها و نکات برجسته معماری قابل توجه قابل مشاهده از طریق caseback. این گودی سرامیک از 44.5 mm مورد نگه می دارد tachymeter مقیاس در مایل در ساعت است اما اندازه آن از اکسید زیرکونیوم سرامیک مورد کاهش یافته از 16.14 mm به 13.80 mm برای کمتر clunky بیشتر پوشیدنی نسخه بر روی مچ دست.

یکی دیگر از برجسته استفاده از Alinghi آرم که مشخص شده است در زیر شماره گیری در ساعت 6 در سندبلاست و آلومینیوم آنودایز دیسک ، با الهام از حرف “a” تبدیل به مانند دو قایق چرخش در اطراف هر یک از دیگر در دریا آرم می چرخد زمانی که الت سنجش فواصل زمانی فعال است. توقف/شروع فروشنده به صورت تابع نیز تزئین شده با لوگو به رنگ قرمز.

همه در همه مشترک گره بودند عاقلانه نگه داشته و ظریف در حالی که جزئیات فنی شده اند برجسته پس از این ساعت مچی می توان قدردانی فراتر از آن تو رفتگی در دیوار جهان از علاقه مندان به مسافرت با قایق تفریحی. و به سمت تاریک ماه یا نه بادپا اختراع شد قبل از آمریکا عصر طلایی در فضای پس از آوردن آن به پایین به زمین نیست و کاملا خاموش ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im