اوه لطفا F*ck تمام راه, شارون آزبورن


sharon-osbourne-fatphobic-1
غنی خشم/گتی

اگر شما در حال زنده در سیاره زمین شما احتمالا در حال حاضر می دانیم که آدل است که به تازگی نازک و مردم بزرگ احساسات در مورد آن. جای تعجب نیست که اغلب مردم آن را با محبت — فرهنگ ما این است که همیشه آماده برای جشن لاغری. اما برخی از مردم رفت و حاضر به بیان احساس ناامیدی و یا خیانت که Adele ریختن او به علاوه اندازه bod برای اندازه کوچکتر. او از دست دادن وزن bummed برخی از مردمی کردن و بانوان CBS بحث تصمیم گرفت تا به این ایده کمی صفحه نمایش زمان آخرین هفته است.

ورود شارون آزبورن بزرگ ،

نگاه نه مثل من انتظار می رود این بحث به عنوان یک منبع اصلی از رژیم غذایی فرهنگ های حذف الهام بخش است. مانند در همه. من می دانم آنچه من وقتی که من لحن در. من در واقع به نوعی مانند شارون آزبورن معمولا. او دلیر. سرگرم کننده.

این درست است که این زمان شارون در زمان این گفتگو به واقعا نفرت انگیز است و من فقط تا بیمار از این نوع خاص از گه.

اجازه دهید آن را شکستن.

او را در این وضعیت تمام شده نوع خوب-ish, tbh.

“این [آدل] زمان به از دست دادن وزن است که همه در سفر خود را در زندگی او است. او باید احساس, ‘شما می دانید آنچه که من قصد دارم سعی کنید به از دست دادن برخی از وزن.’ به هر دلیل, سلامت من مطمئن هستم, و شما می دانید آنچه که او به نظر می رسد فوق العاده است. من برای او خوشحال و همه باید برای او خوشحال به دلیل آن بود که او را انتخاب است. او نمی انجام آن برای هر کسی جز خودش و بنابراین همه باید برای او خوشحال است.”

خوب خوب شارون. من قصد ندارم به موضوع از هر کلمه ای که می گفت: اینجا. من می خواهم که گفت: این همه بسیاری متفاوت است اما اگر این بود همه شما تا به حال گفت: من نمی خواهم در اینجا بحث در مورد آن.

صبر کنید ، من نیاز به آدرس یک قسمت. فرض Adele وزن از دست رفته “سلامت” عجیب و غریب است. شما “حتما” در واقع. شما به معنای واقعی کلمه نمی دانم یک چیزی که در مورد سلامت او و یا این که آیا این بهبود از طریق از دست دادن وزن. شما نمی توانید بگویید با نگاه تازه-نازک فرد اگر آنها خود را تغییر وزن در راه سالم و یا یک اختلال کابوس راه است.

اما بله می دانم هر چه. گذشته از آن نادان بیت در وسط, من در واقع به نوعی با شما. Adele احتمالا تصمیم به تغییر اندازه بدن خود و او را مجاز به انجام آن است. I don’t give a shit چه اندازه آدل است. او نه یک دکوراسیون. منظورم سلام? آیا شما شنیده ام این زن آواز خواندن ؟ این واقعیت است که ما حتی بحث در مورد بدن خود را اندازه و در همه گیج کننده است.

من به تماشای Adele صعود به سوپر استار شدن در بدن است که به مبارزه طلبیده زیبایی معمولی استاندارد و اندازه فعلی نمی کاهش یا افزایش badassery که برای من یک بیت. به عنوان یک مرد, من عاشق تماشای یک به علاوه اندازه در تلاش خود را برای سلطه بر جهان اما مانند شما آن را انجام داد ، شما وجود دارد. شما می خواهید به نازک در حال حاضر Adele? بله عسل. شما باید منابع را که اتفاق می افتد, بنابراین چه چیزی شما را خوشحال می کند. شما لازم نیست به از دست دادن هر اونس ثابت کند که شما یک ملکه و شما می توانید هر گونه ناجور بدن شما می خواهید در حالی که شما بر جهان حکومت. شما یک افسانه در هر اندازه.

اما به هر حال به شما شارون. پس از آن شما تبدیل این گفتگو به یک واقعا ناخالص ظروف سرباز یا مسافر.

می گفت: “زمانی که واقعا بزرگ زنان می گویند آنها واقعا خوشحال در بدن خود من آنها را باور نمی کند. چون من واقعا بزرگ و من خوشحال. مطمئن شوید که در سطح ha ha اما در شب در بستر تنهایی من بسیار ناراضی بود.”

مرسی. که تمایلات واقعا داره.

شما هرگز صلح را در بدن بزرگتر به طوری که به معنی مرد چاق در حال دروغ گفتن در مورد تجارب خود ما? هیچ یک از ما احتمالا می توانید خوشحال باشید چون شما نیست?

من کاملا مطمئن هستم که من نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن شادی اگر من تا به حال برای رفتن به خواب در هر شب احاطه شده نه سگ صرف اینچ از Ozzy Osbourne اما من اعتقاد دارم که شما وقتی به شما می گویند که آن را برای شما کار شارون.

آن شخص که شما فکر می کنم که چنین چیزی وحشتناک بود که اگر شما با میل و رغبت اعتراف است که شما حتی نمی زحمت به این باور چربی هنگامی که ما می گویند ما خوشحال زندگی در بدن ما است.

شما می توانید با مهربانی قرار دادن میکروفون خود را پشت در ایستاده پشت جهنم و جلوگیری از صحبت کردن برای زنان ؟ هنگامی که شما را بکشد گه این فقط باعث می شود آن را سخت تر برای بقیه از ما. ما را وادار به تحمل یک بخش اضافی از fatphobic مزخرف چون تشکرها احساس اعتبار و با جسارت موضع خود را. به آنها شما تایید باور غلط در پشت هر faux “سلامت” و حقه باز نظر: به چربی است به نحوی که کمتر از, و که احتمالا می تواند شادتر که در راه است ؟

من در اینجا به دفاع از شادی من. من می توانم یک لیست طولانی از چیزهایی که زیبا و افرادی که در زندگی من شگفت انگیز است. آن را وسوسه انگیز به تلاش برای اثبات به شما و جهان است که همه خوبی ها در زندگی من بیشتر من دور شکم و من لق ران و غبغب. من می توانم به شما بگویم تمام راه بدن من آمده است از طریق من و نمای کلی از تاریخچه پزشکی من ثابت کند که من در حال سقوط از هم جدا در درزهای.

اما من نباید لعنتی به دلیل این که کلمه من به اندازه کافی باید.

که در صلح و آرامش در بدن من معنی نیست که من به طور فعال کار می کنند تا مطمئن شوید که من از دست دادن نیست و یا به دست آوردن هر اونس به دلیل این است که فقط بدن من همیشه می تواند شاد باشد ، این بدان معنی است که من را انتخاب کرده اند برای شاد بودن در بدن من مهم نیست که چگونه به نظر می رسد. در هر روز است. حتی زمانی که تمام جهان به من می گوید من بیش از حد من را انتخاب کنید به احساس فقط به اندازه کافی.

درست است که حتی اگر شما من را باور نمی.

و در اینجا واقعا مهم بیت: من اعتقاد دارم که شماشارون.

من باور دارم که شما هرگز در بر داشت شادی در بدن بزرگتر. شما صرف تمام عمر خود را در سنگر صنعت سرگرمی, احاطه شده توسط افرادی که پرداخت می شود به غایت زیبا. لاغری فقط ایده آل در جهان را به خود—بیشتر از زمان آن را تنها گزینه است. من نمی توانم با اطمینان بگویم که من می توانم پیدا کردن صلح در بدن من اگر من زندگی می کردند زندگی خود را.

من اعتقاد دارم که شما.

و شما تنها نیستید. وجود دارد مقدار زیادی از چربی که ناراضی هستند و در بدن آنها. جهان بی رحمانه به افراد چاق و این خیلی سخت لعنتی به غرق کردن صدای که به ما بگویید که در هر لحظه از روز است که ما زشت تنبل بیمار و unlovable. این آسان نیست برای شنیدن معنی اهانت آمیز گه در روز و روز را. آن را تبدیل به صدای درونی خود را پس از مدتی و هنگامی اتفاق می افتد که شما نمی توانید یک دقیقه از خرد کردن منفی. آره مقدار زیادی از چربی هستند بدبخت و هیچ کس نمی تواند لعنتی آنها را برای آن سرزنش.

اما همه ما خانم آزبورن. نه. همه. از. ما.

این 2020 و بسیاری از ما واقعا لعنتی خسته از نفرت خودمان را بنابراین ما تصمیم گرفتیم که گه بود. ما را در اینجا مشاهده Lizzo و Chrissy و تس و ویتنی و اشلی و یک دسته از دیگر شگفت آور, چاق, بئب, ذبح بازی های خود را دقیقا به عنوان آنها هستند. ما فراموش نکرده اند که Adele صدای انجام شده خود را به بالا حتی در حالی که بدن او در خارج از ایده آل ، او هنوز هم یکی از ما شارون.

مرد چاق در حال انجام پنهان در اندازه لباس ها و پذیرش این ایده که بدن ما خورد فقط به خاطر آنها نازک است. مبارک چاق, زنان وجود داشته باشد, حتی اگر شما نمی تواند کشف کردن که چگونه به یکی. شما نمی توانید به تماس با ما دروغگو.

من متاسفم که شما وقت تلف پر از بدبختی. من خوشحالم که شما شادتر در بدن شما در حال حاضر.

هر کس سزاوار به احساس اعتماد به نفس در پوست خود.

من روشن نیست که چرا شما فکر می کنم چربی نمی تواند خوشحال کننده در ما اما من به شما اطمینان دهم, خانم, O, بسیاری از ما در اینجا احساس خوبی به عنوان جهنم است.

“اعتقاد ما” یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im