افسر متهم به قتل جنایت در Rayshard بروکس’ مرگ


Officer-Charged-Rayshard-Brooks-Death
Good Morning America/Youtube

Fulton County دا متهم کرده است افسر سابق گرت Rolfe که شات Rayshard بروکس با قتل جنایت

پل Howard, دادستان منطقه در Fulton County Georgia, متهم کرده است, سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe با جنایت پس از قتل او به ضرب گلوله 27 ساله Rayshard بروکس در خارج از وندی در آتلانتا و جورجیا در شب جمعه.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه 17 ژوئن 2020, Howard ذکر شده یافته های خود را پس از بررسی bodycam فیلم. او به این نتیجه رسیدند که بروکس مسالمت آمیز خواب در ماشین خود را هنگامی که ماموران وارد می شود که یک سلاح و او هرگز نمایش داده می شود هر گونه رفتار پرخاشگرانه. سپس Howard اشاره می کند که پس از افسر Rolfe شات بروکس Rolfe و همکار افسر Devin برازنان موفق به ارائه به موقع درمان پزشکی برای دو دقیقه و 12 ثانیه و Rolfe حتی شنیده شد که با هیجان گفتن “من او را کردم.”

بر اساس بروکس’ رفتار قبل از مرگ او و افسران’ واکنش های پس از آنها را به ضرب گلوله هوارد به این نتیجه رسیدند که بروکس نیست در حال حاضر خطر فوری مرگ به هر یک از افسران و در نتیجه استفاده بیش از حد و مهلک نیروی موجه نیست. در پی بروکس’ مرگ آتلانتا رئیس پلیس استعفا داد.

افسر سابق گرت Rolfe که در نهایت به ضرب گلوله کشته شد بروکس شده است به اتهام قتل جنایت از طریق تشدید حمله با سلاح مرگبار. بالقوه خود حکم خواهد بود که زندگی بدون آزادی مشروط و یا اعدام. او همچنین در مواجهه با هفت اتهام دیگر که او را شامل تیراندازی در, و یا در جهت این دو مسافر که آنها نیز در بروکس’ ماشین که شب.

افسر Devin برازنان نیز در حال شارژ با تشدید حمله به صورت پله یا بروکس’ شانه و نقض سوگند خود رفتار می گیرند تحت عنوان “غیر مجاز weaponless روش کنترل.” در تغییراتی برازنان تبدیل به یک دولت شاهد خواهد شد و در واقع در مقابل شهادت Rolfe و همکاری با محققان. با هم دو افسر صورت ترکیب 11 اتهامات عنوان شده علیه.

گرجستان دفتر تحقیقات (از طریق نیویورک تایمز) در اصل گزارش داد که پلیس به ضرب گلوله بروکس در خارج از وندی در جمعه 12 ژوئن 2020 و پس از پاسخ به تماس از خواب در ماشین خود را. وقتی ماموران وارد آنها گزارش داد بروکس یک آزمون هوشیاری که او شکست خورده است. آنها اعلام بروکس پس از آن در برابر بازداشت و تلاش برای یکی از افسر اسلحه تیزر که او ahold. او را شکست و سعی در حال اجرا به دور است که زمانی که پلیس به ضرب گلوله کشته و او را با وجود این واقعیت است که یک تیزر نیست به عنوان یک سلاح مرگبار که در بخش کمک به دادستان منطقه اتهامات امروز.

هوارد خواسته است به ماموران خود را تسلیم فردا در 6 p. m. و او توصیه کرد که Rolfe برگزار شد بدون پیوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>