خرید رپورتاژ
Hästens Grand Vividus Ferris Rafauli حسن نیت ارائه میدهد از Hästens

معلوم شما می توانید قیمت در خواب یک شب بزرگ—فقط بخواهید دریک. Hästens منتشر کرده است که آخرین آن جایزه Vividus تشک و $400,000 جای خواب اولین مشتری هیچ یک دیگر از شامپاین Papi خود را.

ایجاد شده در همکاری با طراح فلک Rafauli این تکرار لوکس تخت تاسیس شده است بر غنی از مواد است که به تولید آن است. نیاز به کامل 600 ساعت کار به جمع آوری Rafauli تصمیم به کار با همان مواد مورد استفاده در ساخت زین: burnished, چرم, جیر و فلز. نتیجه های معماری است محل خواب برای هدف قطعا grand تنظیمات.

“همکاری با Hästens شده است بسیار طبیعی. ما به اشتراک بگذارید همان مقادیر در مورد طراحی و کیفیت و ما هیجان زده برای رسیدن به این هدف با استفاده از بهترین مواد” Rafauli گفت: در آزادی مطبوعات.

Hästens Grand Vividus Ferris Rafauli

طراح فلک Rafauli. حسن نیت ارائه میدهد از Hästens

طراحی نمایندگی یک چالش برای Hästens تیم برای عملی. این کار با یک کرون استاد saddlemaker به درستی اجرا جزئیات و ترکیب تکنیک های جدید و پس از اتمام با موی دم اسب و پشم و پنبه و کتان و رشد آهسته سوئدی کاج آن را در حال حاضر استفاده می کند. تکمیل قطعه وزن قابل توجهی 1,168 پوند و می آید در سیاه و سفید و یا آبی نیروی دریایی با رنگها الگوی شطرنجی یادآور میراث بخار تنه. Hästens معتقد است که تخت ساخته شده است به گذشته حداقل 50 سال است.

“این کار باور نکردنی شده است با فلک Rafauli” گفت: Hästens مدیر عامل و نسل پنجم صاحب Jan راید در آزادی مطبوعات. “در Hästens ما همیشه در تلاش برای ایجاد بهترین خواب و در همکاری با فلک ما شده اند قادر به ایجاد یک از یک نوع خواب تجربه هیجان انگیز است که برای ما برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان ما است.”

تخت ظاهرا بسیار ویژه ای است که دریک جامعی یکی از اولین برای خود نشان دادن آن را در یک اسراف تور خود را در تورنتو عمارت Architectural Digest. ده تخت اضافی در حال حاضر محفوظ است اما وجود دارد یک waitlist به گرفتن دست خود را بر روی یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im