نیویورک تعطیل بخشی از 5th Ave به رنگ BLM نقاشی دیواری در مقابل برج ترامپ


blm-painting-trump-tower
آنجلا WEISS/گتی

نیویورک جدید ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری را پوشش می دهد بخش 5th Avenue درست در خارج از برج ترامپ

پس از دو هفته تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس به دنبال مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery کشور ما همچنان به روی چیزی حساب کردن با نژادپرستی نظاممند است که هنوز هم وجود دارد ما در نهادهایی مانند نیروهای پلیس در سراسر کشور. فقط پس از شهرستان قانونگذاران توافق در بودجه خواهد بود که عمیقا کاهش بودجه برای NYPD و به جای منحرف کردن پول بیشتر به نیاز خدمات اجتماعی نیویورک تعطیل کردن یک بلوک از خیابان 5 به رنگ آن را با بیش از یک غول سیاه و سفید “زندگی موضوع” نقاشی دیواری.

این بخش از خیابان که در آن نقاشی دیواری, نقاشی شده بود و درست در خارج از برج ترامپ. شهردار نیویورک, بیل د Blasio و برگرد. Al Sharpton پیوست و به کمک آن رنگ است. در حال حاضر در بزرگ زرد رنگ بلوک نامه “Black Lives Matter” دهانه یک شهر شلوغ بلوک.

پابلو Monsalve / VIEWpress via Getty Images

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به “Black Lives Matter” نقاشی دیواری فقط در مورد چگونه شما می خواهم انتظار می رود او را به: تماس با آن نماد “نفرت” و گفت: “بدنام کردن” 5th Avenue, است که شناخته شده برای آپارتمان لوکس و خرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین انجام یک مصاحبه تلفنی در رادیو فردا که در آن او تحت درمان با نقاشی دیواری به عنوان اگر آن را شهردار de Blasio خود شخصا snubbing مغلوب ساختن پیشی جستن از مبارزه به طور منظم بیش از منابع فدرال و کمک های اولیه در هنگام نیویورک شد و کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا تمام گفت: نزدیک به 25000 ساکنان شهر نیویورک درگذشت.

“من که همه چیز را من به او صحبت کرد و چند بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او نمی توانست بهتر — و پس از آن او می اندازد بزرگ ‘Black Lives Matter’ نشانه حق را در وسط خیابان پنجم.”

آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

تنها دلیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جرم یک پیام است که به سادگی می خواند “سیاه زندگی” موضوع این است که اگر او یک unapologetic نژادپرستانه اما ما در حال حاضر می دانم که او است. دیگر از آن ما فقط یک پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن: این نه در مورد شما.

وانگ یانگ/رادیو فردا از طریق گتی

د Blasio تا به حال یکی دیگر از پیام است که او در توییتر نوشت.

“در اینجا چیزی است که شما را درک نمی کنند: افراد سیاه و سفید ساخته شده است 5th Ave و خیلی از این ملت است. خود را ‘لوکس’ آمد از کار خود را که آنها هرگز عادلانه جبران شود. ما با ارج نهادن به آنها,” او گفت:. “این واقعیت است که شما آن را به عنوان بدنام کردن خیابان خود را تعریف نژاد پرستی.”

ما نمی تواند با آن موافق است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>