نیویورک فقط به حال اول آن روز با هیچ COVID-19 مرگ و میر ناشی از مارس


no-coronavirus-deaths-first-day-nyc
Victor J. آبی/گتی

نیویورک شد و یک بار کانون کروناویروس در آمریکا در حال حاضر آن ثبت نام خود را برای اولین بار بعد از ماه مارس با صفر و میر ناشی از COVID-19

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس میدارد تا سرعت در سراسر بسیاری از ایالات متحده, New York می ایستد به عنوان یک فانوس دریایی از امید برای آنچه که ما می توانید انجام با یک رویکرد هماهنگ به بهداشت عمومی و مسطح منحنی. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر نیویورک شد این کشور را کانون و صدها نفر وجود دارد هر روز. اما بیش از آخر هفته دولت بود آن روز برای اولین بار از ماه مارس با صفر و میر ناشی از COVID-19.

این است که با توجه به داده های اولیه از شهر نیویورک در بخش سلامت و بهداشت روانی و اعداد هنوز هم می تواند تغییر را با توجه به گزارش به تاخیر می اندازد. مقامات ثبت مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز شنبه اما این تغییر پس از دو احتمالی coronavirus-مرگ و میر ناشی شد و بعد از آن گزارش شده است. اما حتی اگر یک تعداد انگشت شماری از مرگ و میر قطره در روز یکشنبه هنوز هم امیدوار و دلگرم به ببینید تا چه حد نیویورک آمده است و پس از آن بود که کانون این بیماری همه گیر در آمریکا و حتی جهان است.

آن را نقطه عطفی برای نیویورک که در آن ساکنان را در آغوش پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله بعد از دیدن در اوایل چقدر ویرانگر این ویروس می تواند باشد. به طور کلی نیویورک به تنهایی ثبت 215,924 موارد و 18,670 تایید مرگ. همچنین وجود داشته است اضافی 4,613 احتمالی موارد است. در مارس 7, New York City, ضربه اوج خود به صورت روزانه مرگ و میر با 597 مردم از دست دادن خود را در جنگ با COVID-19.

با وجود نیویورک پیشرفت هر چند این ویروس کاملا ravaging دیگر نقاط آمریکا است که همچنان یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای دنیا نه به هر گونه کنترل بر آن شیوع. در روز یکشنبه همان روز به عنوان نیویورک امیدوار نقطه عطف فلوریدا شکست قبلی در سراسر کشور سوابق ضبط بیش از 15000 تایید موارد جدید در یک روز. 45 نفر نیز فوت در فلوریدا در یکشنبه آوردن دولت همه گیر و میر مربوط به 4,346. و به عنوان مورد اعداد شروع به تیک رو به بالا در بیش از 40 متحده از جمله برخی که قبلا پهن یا کاهش عفونت خود را روزانه به طور متوسط مرگ و میر در ایالات متحده شروع به حرکت به سمت بالا در طول تعطیلات آخر هفته برای اولین بار از ماه آوریل است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو مردد به جشن نیویورک را پیروزی بیش از این ویروس پس از ایالات متحده آمریکا به عنوان یک کل است که شکست به طوری مفتضحانه به آن داشته باشد.

“شما در حال رفتن برای دیدن شماره های ما و غرب اعداد احتمالا شروع به افزایش به این دلیل که ویروس است که شما در حال حاضر در جنوب و غرب — کالیفرنیا مشکل واقعی — آن را به عقب می آیند در اینجا,” او گفت:. “این در حال رفتن به آمده به عقب در اینجا. مثل این است که در یک merry-go-round. آن را کاملا قابل پیش بینی است. و ما در حال رفتن به رفتن را از طریق افزایش. من می توانم احساس آن در آینده. و آن است که بسیار غیر ضروری و خیلی بی رحمانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>