Dr.-Lorna-M.-Breen
NBC News/Youtube

پدر دکتر لورنا M. Breen یک ER دکتر که درمان coronavirus بیماران می گوید: انجام کار خود را ‘کشته’

یک پزشک اورژانس در منهتن بیمارستان درگذشت خودکشی خانوادگی تایید به نیویورک تایمز. او تا به حال صرف هفته های اخیر درمان چند کروناویروس مبتلا به COVID-19 اما به تازگی اقامت با خانواده در Charlottesville, Virginia.

دکتر لورنا Breen بود مدیر پزشکی اورژانس در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان. یک سخنگوی Charlottesville, اداره پلیس تایلر هاون تایید کرد که افسران در پاسخ به یک تماس به دنبال کمک های پزشکی در روز یکشنبه. “قربانی گرفته بود به U. V. A. بیمارستان برای درمان است اما بعد از تسلیم به خود تحمیل آسیب های” هاون می گوید بار.

دکتر Breen پدر, Dr. Philip C. Breen می گوید این بار که مراقبت از coronavirus بیماران در نهایت در زمان تلفات سنگین بر دختر او اغلب در توصیف جزئیات صحنه ها از آن رنج می برند با COVID-19 به پدرش. بی بی سی گزارش می دهد که در نیویورک حساب برای 17,500 از امریکا coronavirus 56,000 مرگ و میر.

“او سعی به انجام کار خود را و آن او را کشته است.”

پدرش گفت: دکتر Breen تا به حال قرارداد این ویروس خودش را در ماه گذشته اما رفته بود بازگشت به کار پس از recuperating برای کمتر از دو هفته. این بیمارستان که در آن او کار می کرد نیویورک-پروتستان آلن فرستاده او دوباره به خانه پس از بازگشت. خانواده او پس از آن او را متقاعد به ماندن با آنها را در شارلوتزویل.

دکتر Breen پدر می گوید: دختر خود را نمی که سابقه بیماری روانی بود اما مشکل آخرین بار او با او صحبت کرد. او می گوید در این زمان است که او به نظر می رسید “جدا” و آن را آشکار بود که چیزی اشتباه بود. او گفت که او توصیف صحنه در بیمارستان که در آن بیماران در حال مرگ بودند قبل از آنها حتی می تواند گرفته شده از خود را در آمبولانس به درمان می شود.

NewYork-پروتستان/کلمبیا با تمجید دکتر Breen از تلاش و عملکرد شغلی در حال انجام همه گیر. “دکتر Breen یک قهرمان است که به ارمغان آورد و بالاترین آرمان های پزشکی به چالش کشیدن جلو خط اورژانس” بیمارستان در بیانیه ای گفت: در هر زمان. “تمرکز ما امروز این است که به ارائه پشتیبانی به خانواده و دوستان و همکاران خود را به عنوان آنها مقابله با این اخبار در آنچه که در حال حاضر فوق العاده زمان دشوار است.”

بسیاری از همکاران توصیف دکتر Breen در درخشان شرایط است. یکی از همکاران گفت که دکتر Breen بود که همیشه به دنبال دیگران مطمئن شوید که پزشکان او تا به حال تجهیزات حفاظتی و یا هر چیز دیگری که مورد نیاز است. حتی زمانی که او در منزل دوره نقاهت بعد از Covid-19 او پیامک همکاران او را بررسی کنید و ببینید که چگونه آنها انجام می دهند که یکی از همکاران گفت.

پدر او نیز موافق است که دختر خود را اعمال شد هیچ چیز کوتاه از قهرمانانه و امید مردم به خواندن در مورد داستان او را به یاد داشته باشید که. “او واقعا در سنگر خط مقدم” او گفت:. “مطمئن شوید که او را ستایش به عنوان یک قهرمان به خاطر او بود. او یک مصدوم فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری که مرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im