نیویورک و نیوجرسی & CT به قرنطینه بازدید کنندگان از COVID-19 کانون متحده


NY-NJ-CT-Will-Quarantine-Visitors
مایک Ehrmann/گتی

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام 14 روز در قرنطینه برای هر بازدید کننده که از coronavirus hotspot مناطق

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در حال حاضر در مجموع اجرای دو هفته دوره قرنطینه در هر سفر به این منطقه از یکی از کشورهای در حال تجربه افزایش جدید کروناویروس موارد است. در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در چهارشنبه 24 ژوئن 2020, فرماندار نیویورک اندرو کومو فرماندار کنتیکت ند لمانت و نیوجرسی فرماندار فیل مورفی اعلام کرد سفر جدید محدودیت در تلاش برای نگه داشتن این بیماری همه گیر کوروناویروس در منطقه شمال شرقی تحت کنترل است.

“منطقه شمال شرق گرفته این به طور جدی و این اجازه به ما به عنوان یک منطقه به قدرت از طریق دریافت و مثبت شدن نرخ بسیار پایین” لمانت گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. “اما ما یک جزیره نیست. به عنوان ما در بقیه کشور ما دیده ایم نه فقط خوشه اما جامعه گسترش یافته است.”

با توجه به سفر مشورتی نهفته متحده هستند کسانی که “با یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از 7 روز نورد متوسط یا یک دولت با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از 7 روز نورد به طور متوسط” هر چند لیست متحده موضوع را به قرنطینه خواهد شد به روز رسانی به طور منظم به عنوان coronavirus موارد ظهور و سقوط در سراسر ایالات متحده

در حال حاضر نه “coronavirus کانون” ایالات متحده هستند که موضوع را به 14 روز سفر قرنطینه شامل آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, Washington, یوتا و تگزاس. “ما خوش آمدید بازدید کنندگان اما تنها اگر آنها خود قرنطینه از شدت عفونی متحده” لمانت اضافه شده است. در ادامه کارولینای جنوبی نیز در مواجهه با یکی دیگر از محدودیت به عنوان United Airlines فقط اعلام کرد که آن را “به طور موقت به حالت تعلیق در خدمات” به گل تلفونی ساحل “با توجه به تقاضای شرایط مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

قرنطینه آغاز خواهد شد امشب 24 ژوئن سال 2020 در نیمه شب و این اساسا بدان معنی است که اگر شما سفر از فلوریدا به نیویورک فردا شما خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه به محض ورود در نیویورک است.

در کانکتیکات از 14 روز در قرنطینه خواهد بود داوطلبانه و شما نمی خواهد جریمه اگر شما نقض سفارش, اما, لمانت گفت که “اگر ما پیدا کردن که کار نمی کند اگر پیدا کنیم که مردم در حال سوء استفاده است که ما در نظر برخی از اقدامات سختگیرانه تر برای اجرای.”

اگر شما موفق به از خود جدا برای 14 روز پس از ورود به نیویورک به شما خواهد شد با ضربه خوب که فرماندار کومو می گوید می تواند در هر نقطه از محدوده 2000 دلار به 10.000 دلار است. “اگر شما نقض قرنطینه شما می توانید موضوع را به نظم قضایی و اجباری قرنطینه” کومو گفت. “شما می توانید به پرداخت هزینه های قرنطینه. نیز وجود دارد که جریمه است که می تواند همراه با نقض شده است.”

کومو اعلام کرد که تمام امکانات محل سکونت در نیویورک ساخته خواهد شد آگاه از جدید قرنطینه و وجود نشانه هایی در فرودگاه و بزرگراه در یادآوری مسافران به قرنطینه. کومو اضافه شده است که اگر شما پس از قرنطینه در نیویورک شما می تواند توسط کارمندان هتل و یا پلیس و کشیدن بیش از رانندگان به اجرای سفارش. نیوجرسی فرماندار هنوز اعلام نشده چگونه او را از اجرای نظم در باغ دولت است.

کشورهای دیگر مانند ورمونت را بی سر و صدا تصویب قوانین قرنطینه برای مسافران و من شوکه نمی شود اگر بیشتر کشورها و شرکت های هواپیمایی شروع به دنبال کت و شلوار به عنوان کشور در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>