زمانی که کارت گرافیک NVIDIA GeForce در حال حاضر برای اولین بار راه اندازی آن را به یک شروع بزرگ که در آن بسیاری از ستایش جریان خدمات. اما در ماه است که به دنبال پلت فرم شروع به از دست دادن ناشران به عنوان برخی از نام بزرگتر کشیده و متوقف صدور مجوز بازی های خود را به پلت فرم ساخت آن را کمتر جذاب در هر زمان.

تبلیغات

در حال حاضر با توجه به یک پست جدید در وبلاگ توسط NVIDIA به نظر می رسد این شرکت تنظیم شده است به از دست دادن اضافی ناشران. “برای کسانی که ترک ما به پارسه به عنوان اطلاع زیادی که ممکن است. بازی از برادران وارنر سرگرمی های تعاملی ایکس باکس بازی استودیو Codemasters و Klei Entertainment حذف خواهد شد از این سرویس در سهشنبه, مارس 24. ما امیدواریم که آنها در آینده است.”

قبل از این پلت فرم از دست رفته بازی از امثال اکتیویژن بتسدا و بازی های 2K بنابراین شکی نیست که از دست دادن بازی از ناشران مانند مایکروسافت و برادران وارنر خواهد بود بسیار بزرگ ، با این حال شرکت می کند توجه داشته باشید در آن پست که دیگر ناشران همچنان به حمایت از پلت فرم آن است.

این شامل امثال یوبی سافت, Bungie, حماسه و Bandai Namco, فقط به نام چند. که گفت: ما تصور می کنیم که برخی از این ناشران که در سمت چپ به طور بالقوه می تواند در آینده پس از صدور مجوز جدید معاملات شده است, اتو کردن اما در حال حاضر که چیزی را در نظر بگیرید.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Microsoft, NVIDIA و برادران وارنر منبع: وبلاگ است.nvidia

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de