‘هیچ کس می خواهد برای نشان دادن در یک بحران’: چرا مد شده است در مورد به دریافت بسیار نگرفته

به عنوان جهان آغاز می شود باز پس از چند ماه از جداسازی وجود دارد هیچ کمبود از سوالات. چه خواهد شد و روز به روز زندگی بود پس از Covid-19 طرح میتوانست به وضعیت موجود ؟ بسیار وجود دارد که باقی مانده است دیده می شود اما گزارش های اخیر توسط بانک مرکزی آمریکا میریزد نور در حداقل یک جنبه از پست-همه گیر زندگی: آنچه ما می شود ، در حالی که لباس و لوازم جانبی ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت با توجه به این مسائل بسیار زیادی در جهان در حال حاضر چهره آن را به ارزش به خاطر سپردن است که مد و خرده فروشی های بزرگ و کسب و کار و به کارگیری ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان است. این مطالعه در راستای سرمایه گذاران به دنبال در آینده این صنعت است. و با توجه به يافته های آینده همه چیز در مورد کتمان حقیقت. و یا به عنوان این گزارش عنوان موجز متحده “هیچ کس می خواهد برای نشان دادن در یک بحران”.

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک جای مشاهده واضح و روشن است اما اطلاعات ارائه می دهد برخی از غیر منتظره بینش. این گزارش پیش بینی بر اساس بانک مرکزی آمریکا با نام تجاری پیشرو در شاخص های اندازه گیری “با نام تجاری گرما” معرفی شده در سال 2015 است که در رتبه یک آرایه گسترده ای از شرکت های مد بر اساس آنلاین جستجو نمایش داده شد ترافیک در رسانه های اجتماعی و یک نام تجاری وب سایت خود را. شماره مارس سال 2020 نشان می دهد که شش نفر از 10 برترین برندها هستند که بانک طبقه بندی به عنوان انجام نگرفته: Brunello Cucinelli, Bottega Veneta, سلین, Dior, Hermès و پرادا. نه یک نام تجاری است که بانک طبقه بندی به عنوان با صدای بلند—از جمله گوچی, ورساچه, Balenciaga—رتبه در میان بالا. گوچی را مورد به خصوص به گفتن: پس از به طور مداوم رتبه بندی در 10 صفحه برای سه سال از جمله 18 ماه متوالی در سه صفحه از آن کاهش یافت و به 23rd محل.

A tan suit from Gucci and one from Brunello Cucinelli.

یک نگاه از گوچی بهار سال 2020 مجموعه چپ و یکی از Brunello Cucinelli را راست. گوچی Brunello Cucinelli

آن را فقط با نام تجاری buzz است که اشاره به افزایش ساکت تر, مینیمالیستی, مد; یک نظرسنجی از مارک های’ درآمد تا تئوری. برای Q1 از سال 2020 کاهش درآمد برای انجام نگرفته مارک بود -4 درصد نسبت به -14 درصد در میان صدای بلند مارک با “مد بالا محتوا.” در چین یک Hermés بوتیک بسته معادل 2.7 میلیون فروش در یک روز از بازگشایی بعد از مستند و پرادا مدیر عامل شرکت نیز گزارش فروش در سرزمین اصلی چین rebounding در دو رقمی هستند. همه در همه, انجام نگرفته عملکرد بهتری نسبت به مارک های خود را بلندتر counterpoints 10 درصد در ابتدای سال است. این تغییر که در بازار دیده می شود بارها و بارها در زمان بحران. این گزارش اشاره می کند که در طول سال 2009 رکود اقتصادی انجام نگرفته مارک ها عملکرد بهتری نسبت به آنهایی که با صدای بلند با 5 درصد و در ادامه به سرب به طور متوسط 6 درصد در سال بلافاصله پس از.

در حالی که بحران مالی بود که تنها ده سال پیش, لوکس, مد تجربه کرده است و رونق در سال های اخیر رهبری به شدت logoed فورا قابل تشخیص اجناس از امثال گوچی سفید و Vetements. به عنوان اقتصاد بهبود تقاضا برای unabashedly زرق و برق دار طرح و “آن” قطعات—گوچی horsebit راحتی Balenciaga را Triple S سرعت تقریبا هر چیزی را مزین با خاموش سفید را در همه جا نشان—سر به فلک کشید. به گزارش متحده با صدای بلند مارک تا به حال به طور قابل توجهی بیشتر “گرما” از سال 2016 اما این شروع به تغییر سال گذشته است.

An image from Bottega Veneta's most recent ad campaign and the label's best-selling 'Stretch' sandal.

یک تصویر از Bottega Veneta های اخیر مبارزات انتخاباتی آگهی و برچسب بهترین فروش ‘کشش’ صندل. Bottega Veneta

برچسب مانند Bottega Veneta—که رز به شهرت در سال 1970 با شعار “زمانی که خود حروف به اندازه کافی” یک مخالفت آشکار branding—موجب علاقه ای زیرکانه طرح های بی انتها. با تازگی منصوب مدیر خلاق دانیل لی reimagining با نام تجاری است کاملأ پیچیده انجام نگرفته DNA, Bottega تولید قابل توجهی وزوز. با توجه به خرید موتور جستجو Lyst, Bottega Veneta s ‘کیف’ کیف دستی و ‘کشش’ صندل دو بیشتر به دنبال پس از آیتم های سال گذشته است.

اگر این تغییر به سمت انجام نگرفته مد شد و در حال حاضر دم در این گزارش پیش بینی کرد که Covid-19 خواهد شد و فشار آن را به جوش نورد بیان کرد: “با صدای بلند مارک های ویژه جذاب در زمان توسعه اقتصادی هستند اما کمتر موفق به حفظ انعطاف پذیری زمانی که کلان اقتصادی وضعیت بدتر. این روند اتفاق می افتد چرا که آن را کمتر لحاظ اجتماعی قابل قبول برای نشان دادن خاموش در زمانی که محیط اقتصادی ضعیف است.” این پایان نامه که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از صنعت برتر برنج. یوهان روپرت رئیس ریشمون که صاحب لوکس نیروگاهی از جمله کارتیه Panerai و Alaïa به تازگی گفته بلومبرگ که پس از همه گیر “من کاملا باور دارم که این نمایش مبتذل خواهد بود ناپسند و حتی بیشتر.”

The sneaker from Prada's collaboration with Adidas.

کتانی از پرادا همکاری با آدیداس. پرادا

با وجود چالش هایی که coronavirus تاثیر را در سال های آینده این گزارش پیش بینی یک بازسازی از قدرت نام تجاری است که ممکن است مناسب برای برخی از. با توجه به بانک امریکا داده های آن را پیش بینی Brunello Cucinelli و هرمس—برندها که مدت طولانی است که متعهد فوق العاده آرام و چشم انداز لوکس—به عنوان دو از برچسب های آماده به رشد شاخص های اقتصادی عدم قطعیت است. پرادا نیز به عنوان یک دیده بان به نقل از میلان خانه همکاری با آدیداس (بکر کفش کتانی سفید و تمیز به صف کیسه بولینگ که به فروش می رسد در روز) به عنوان مثال از پرادا توانایی تولید طرح صحبت می کنند که به یک روند-رانده شده (و به طور کلی flashier) خریدار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به نفع نگرفته زیبایی از بالا خانه های لوکس. بر اساس موفقیت های اولیه انتشار پرادا و آدیداس سه جدید همکاری میله میله برای راه اندازی این سال است.

مد جدید نظم جهانی نیز فراهم می کند یک فرصت برای برخی از میراث مارک های به طور بالقوه تغییر چرخ دنده ها. به یاد بیاورید که چگونه 2009 بحران مالی و متعاقب آن میل به “مخفیکاری ثروت” ایجاد آب و هوا برای قمر فیلون را قاطعانه فلش-رایگان Celine برای تبدیل شدن به یکی از این صنعت پرطرفدار ترین مجموعه های. آن را نیز تنظیم صحنه برای Raf Simons, حرفه ای, مینیمالیستی به سکان در Dior تاریخی فوق العاده زنانه, frill-رو به جلو ، می تواند Covid-19 تواند یک شانس برای یک ستاره جدید به شکستن? زمان خواهد شد بگویید چگونه مد سازگار به زندگی پس از بیماری همه گیر. اما حداقل در حال حاضر اگر شما در حال خرید آرام لوکس هوشمندانه ترین سرمایه گذاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de