dont-Socially-Distance-From-Your-Fridge
گریس کاری/گتی

چرا که آن را سخت به فروشگاه و ما تمایل به سهام تا زمانی که ما قادر خواهیم بود بسیاری از ما باید بیشتر مواد غذایی در اطراف بیش از حد معمول. ما همچنین لازم نیست که بسیار به انجام. این ترکیب منجر مردم را به تصور دیگران انجام می دهند چیزی جز snarfing COVID-19 تنقلات در تمام طول روز — و یا حداقل که با انباشت می آید حق چاق-شرم آور است.

چربی شرمندگی رسیده است — بهانه جناس — همه گیر نسبت. همه دیده ایم جوک در مورد اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال. در Facebook, مردم می گویند که با هیچ چیزی برای انجام آنها در حال رفتن برای به دست آوردن “COVID 15.” حتی الگوهای رفتاری دریافت در در عمل است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از این “جوک” در مورد افزایش وزن و اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال گردش در وب را شامل همه آنها را.

جهان به نظر می رسد به توافق برسند: مگر ما با طرف دیگر (که ما ارسال #workoutgoals و #covidfitness عکس در Insta) ما بی وقفه وسوسه غذا خوردن همه چیز در همه زمان ها. آنها در حال حاضر آن را مانند این یا این/یا دوگانگی مثل ما نمی تواند احتمالا کار کردن و غذا خوردن در همان زمان.

این کاملا تهاجمی تصویر حتی دور در Facebook به تازگی.

ظاهرا بیکینی نوعی از انگیزه: شما را به نگاه خوب در آن خود را به ارزش ذاتی است و تنها با تعیین خودسرانه غربی استانداردهای زیبایی تقویت شده توسط یک سیستم سرمایه داری طراحی شده برای فروش کالا از طریق بانکی در زنان نا امنی. به عبارت دیگر شما باید به نگاه استخر, — چرا که اگر شما نگران به دنبال خوبی در آن شما خرید نمی خواهد بیشتر در رژیم غذایی و دیگر محصولات به معنای شما را نگاه بهتر است. به نوعی همه این توجیه بشود شما به غذا خوردن نیست در طول یک بیماری همه گیر.

اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال

رسانه های اجتماعی نگه می دارد صحبت کردن در مورد “اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال” مانند آن است که برخی از خنده دار شوخی. ما به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر برای جلوگیری از گسترش یک بیماری همه گیر … و این اشاره در اینجا این است که یخچال شامل خطر (مواد غذایی). مواد غذایی به خودی خود خطرناک است. چرا ؟ زیرا چربی بد است.

آن را فقط یک راه برای چاق شرم مردم است.

این جوک ها و الگوهای رفتاری خنده دار نیست. آنها دو چیز است: آنها مردم را احساس شرمندگی و کوچک است. آنها را احساس خجالت و بدبختی. آنها نیز می تواند بسیار تحریک. به عنوان یک دوره نقاهت غیر معمول خواندن آن را وحشتناک به من زندگی در یک خانه با این مقدار مواد غذایی است. آخرین چیزی که من نیاز به دیدن یک الگوی رفتاری در مورد اجتماعی فاصله گرفتن از یخچالچرا که به بیماری من آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب است. این الگوهای رفتاری می تواند افراد مبتلا به انواع بیماری های روانی و اختلالات خوردن.

این حتی در مورد مواد غذایی

“من نیاز به اجتماعی فاصله از یخچال” معنا “من نیاز به قرار دادن فاصله فیزیکی بین خودم و یخچال و فریزر.” آن را به معنی “من نیاز به مطمئن شوید که من را دریافت نمی،” پس از گرفتن چربی است که البته این بدترین چیزی است که همیشه می تواند اتفاق می افتد. (قرار دادن همه چشم-رول اینجا.)

آره, آن را فقط به عنوان ترسناک برای به دست آوردن وزن به عنوان آن است که به COVID-19 که به کشته شدن چند نفر در یک ماه بیش از آنفولانزا در یک سال است. Uh-huh. عکس مثل یکی بالا و کلی تفسیر در “اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال” استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای برای چاق-شرم آور است.

آنها با استفاده از یک بیماری کشتار صدها هزار نفر را به تمسخر افراد چاق.

برای تلفن های موبایل بسیار بد زمانی که شما آن را می گویند که آن را نمی کند?

خوب.

آن را خوب به خوردن

اجازه دهید بحث در مورد مواد غذایی و همه گیر. و اجازه دهید یک چیز راست: ما نیاز به اجتماعی-فاصله از یخچال.

ما با استفاده از مواد غذایی برای بسیاری از دلایل. ما با استفاده از مواد غذایی به عنوان سوخت برای بدن ما است. ما با استفاده از مواد غذایی به جشن مانند بسیاری از ما را در عید پسح یا عید پاک. در یک زمان هنگامی که آن را سخت برای به دست آوردن غذاهای خاص — ما خوشحال شدند, یک هفته برای پیدا کردن گوشت در فروشگاه مواد غذایی — حتی که پیدا کردن می تواند یک نوع از جشن یک “ما گوشت بیایید برخی از کوره همبرگر و جشن کمی از حالت عادی در اینجا در وسط این همه گیر.”

ما همچنین استفاده از مواد غذایی برای راحتی. ما نیاز نداریم اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال — برخی از ما ممکن است نیاز اجتماعی , آرامش را از یخچال. ما آرام و ساکت با مواد غذایی راحتی. از خودتان بپرسید: چه چیزی مهم تر در لحظه: سلامت روان خود را و یا احتمالا به دست آوردن چند پوند ؟ آیا شما نیاز به احساس بهتری در مورد زندگی و یا شما نیاز به جا به آن نظری بیکینی در همه هزینه ها ؟ دوستان اگر این مسائل که بسیار به شما شما می توانید از دست دادن وزن است. آن را بسیار سخت تر برای تعمیر به سلامت روان خود را. آن را خوب است برای استفاده از مواد غذایی به راحتی در زمانی که همه چیز را احساس می کند مانند آن است که در حال سقوط از هم جدا.

نگاه کنید, در این مرحله, در این بیماری همه گیر, تیم, مامان ترسناک تایید همه آسایش اقدامات است که نمی زخمی/یک خطر برای دیگر انسان یا خودتان. و راحتی خوردن? سلامت روانی خود را مهم تر از چند پوند.

توقف شوخی در مورد اجتماعی فاصله گرفتن از یخچال. توقف گفتن زنان به پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه در تمام طول روز. با استفاده از متوقف کردن بیماری همه گیر به چربی-شرم آور است. زیرا هنگامی که شما انجام این کار تنها به دنبال زشت شما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im