lose-weight-self-isolation
لیندسی Wolf/Instagram

من minding کسب و کار خود من و گناه پیمایش از طریق Facebook زمانی که من آن را دیدم. کسی تا به حال نوشته شده از یک عکس از یک کشتی گیر سومو و کلمات “OMG من به دست آورده و مانند 400 پوند در 4 روز.” سر من را تکان داد در تصویر و کلمات شانه ای بالا انداخت و رفت. من امیدوار بودم که این خواهد بود که تنها fatphobic الگوی رفتاری من می خواهم دیدن آنلاین آن روز. من اشتباه بود.

به کل من تعجب و نا امیدی بیشتر و بیشتر پست ها شروع به ریختن به رسانه های اجتماعی تغذیه به مردم شوخی نیست که قادر به جا به شلوار خود را در یک ماه لاف زدن در مورد شراب خواری-خوردن بیش از حد پنیر و یا با وسواس گرفتن در “10 با فشار بالا” چالش زندگی خود را در آن وابسته است. برای یک لحظه من را فراموش کرده همه چیز در مورد جهانی همه گیر در حال حاضر wreaking ویران در جهان ما. چرا که در سمت راست وجود دارد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر جمعی وجود دارد بحران نمی توانستم نگاه به دور از. مردم به نظر می رسد به ترس shitless این احتمال که آنها را بریده بریده نفس کشیدن! – به دست آوردن وزن در طول خود را قرنطینه و آنها نمی دانند که چگونه از این جهنم برای مقابله با آن است.

به عنوان من همچنان اسکرول من فکر کردم در مورد میلیون ها نفر از انسان ها در اندازه های مختلف بدن که مبارزه روزانه با اختلالات خوردن. من فکر کردم در مورد همه افراد وجود دارد مثل من که نمی توانید چربی به علت پرخوری. من فکر کردم در مورد همه بیمار و افراد معلول که اصلا لوکس از بلند شدن از صندلی چرخدار خود را و یا ترک خانه خود را. و من فکر کردم در مورد همه فقر زده پدر و مادر وجود دارد که لازم نیست که به نگرانی در مورد کاهش وزن, زیرا خود بزرگترین مشکل در حال حاضر پیدا کردن پول برای خرید مواد غذایی برای کودکان خود و پرداخت صورتحساب خود را.

پس چرا کسی اولویت بندی مکمل های کاهش وزن و یا شمارش کالری در یک زمان هنگامی که وجود دارد یک تغییر زندگی ویروس به سرعت در حال گسترش در میان ما ؟ آیا ما مهم تر همه چیز به نگرانی در مورد از ما نفس نفس زدن اندازه ؟ ظاهرا ما نیست. و من فکر می کنم من می دانم که چرا. ما طبعا احساس درماندگی در مورد وقایع کنونی که از ما فردی کنترل بنابراین چیزی به ظاهر بی ضرر به عنوان شماره در یک مقیاس ممکن است احساس مانند یکی از تنها چیزهایی که بسیاری از ما باید از این قدرت برای تغییر در حال حاضر. اما این بدان معنا نیست که ما نیاز به انجام آن است.

مشاهده این پست در Instagram

“توقف تلاش برای رفع بدن خود را. آن را هرگز شکسته است.” — Eve Ensler // من تعجب می کنم که چه نوع از جهان ما خواهد بود قادر به لذت بردن از اگر زنان نبودند دائما شرمنده به اعتقاد بدن ما مشکلات هستند. به عنوان بسیاری از ما سر خم کردن در خود قرنطینه, من می خواهم به شما یادآوری – فیزیکی خود را در خانه به معنای تغییر است. شما اینجا هستید به تکامل & رشد. آن را کاملا خوب اگر به اندازه شلوار جین خود را نگاه متفاوت از آنها یک ماه پیش. آن را کاملا عالی اگر شما تجربه کرده ام تغییرات فیزیکی از ورود مادری (مثل من!). آن است که کاملا خوب اگر شما علائم کشش از یک زندگی خوب زندگی می کردند و زخم از زمان به چالش کشیدن شما شجاعانه جان سالم به در برد و سلولیت که به عنوان دوست داشتنی به عنوان نوع در هر کودک پایین است. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید یک فرصت برای کم کردن سرعت تصمیم می گیرید چه چیزی واقعا مهم و مراقبت از خودمان را تا آنجا که ما می توانیم. در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد به احساس نگرانی در مورد. ما نیازی به اضافه کردن مبارزه در برابر بدن خود ما به این لیست. چشم پوشی از fatphobic memes, تصویب, توسط, رژیم غذایی, فرهنگ اصطلاحات و اجازه دهید 10-فشار تا چالش وجود داشته باشد برای شما تنها در صورتی آن را به ارمغان می آورد شما شادی واقعی. خوردن غذاهایی که به راحتی و تغذیه شما. حرکت در راه است که جشن گرفتن آنچه شما می توانید انجام دهید. سازمان دیده بان یک دسته از تلویزیون, خنده در FaceTime با یک دوست جمع کردن مورد علاقه خود را با پتو احساس خود احساس می کند و گرفتن همه گرم حمام حباب. اگر شما در خط مقدم این #بیماری همه گیر کوروناویروس لطفا تمرکز بر آنچه مهم در حال حاضر – از جمله خود شما نیازهای اساسی (و بدانید که من خیلی با الهام از & سپاسگزارم برای وجود خود را). و لطفا همیشه به یاد داشته باشید که قدرت و حکمت و موفقیت و زیبایی می آید در اشکال, شرایط و هویت. 🌈 من در اینجا برای شما در طول این زمان فوق العاده ای. من می بینم شما به صورت باور نکردنی انسان که شما هستند. شما بسیار بسیار دوست داشتم اینجا. 🌸 (بالا XXL & از زایمان بخش از @هدف 🥰) #selfquarantine #shameresilience #youareworthy

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لیندسی گرگ (@thelindsaywolf) on

به زمانی که من یک فرد بالغ جوان با تلاش به شدت محدود خوردن یک قرص رژیم غذایی اعتیاد و بدن dysmorphia من نمی خواهد که batted یک چشم در چربی جوک پور که بیش از شکرگزاری جشن مثل سس یا مجله را پوشش می دهد که شروع به اعمال فشار آمریکا در ماه فوریه به ایجاد بهترین های ما “تابستان bod.” من گردن در عمق خود نفرت و مانند بسیاری از ما, من نمی بینم خطر در این shame-القای پیام و احساس انگیزه برای حفظ و از دست دادن وزن هر زمان که من آنها را دیدم. من هم نمی توانستم درک است که برای بسیاری از مردم که نمی شد در یک بدن نازک مثل من زندگی نمی لزوما با فوری پذیرش و احترام و یا حتی حس اولیه برابری. Fatphobia زنده و سالم است, و من یاد گرفته ام این راه سخت پس از بهبودی من اختلال در غذا خوردن و به طور طبیعی به دست آوردن یک دسته از وزن در مادر.

همه ما می دانیم که چگونه از آن آسان است برای شناسایی تبعیض آشکار هنگامی که کسی ترک جنسیتی یک بوش در حزب کریسمس و یا تف کردن یک نژادپرست لکه دار کردن در یک بحث. آن را بسیار سخت تر به اطلاع و تماس fatphobic نظرات. اما آنها همه جا هستند و همه آنها این است که کمک به یک فرهنگ است که demonizes برخی از ما به دنبال متفاوت است. من در مورد شما نمی دانم, اما من خسته از مردم در حال شدت و نادرست قضاوت بر اساس ظاهر خود را.

وقتی که من آغاز شده در بدن من پذیرش سفر چند سال پیش من آماده شد به صورت برخی از واکنش برای دوست داشتن من چربی بدن بدون نیاز به آن را تغییر دهید. اما من برای آماده نیست تا چه حد مردم را به یک بزرگتر فرد است که آنها مطمئنا رفتن به مرگ از وضعیت جسمی خود را. و در حال حاضر که مردم در واقع در حال مرگ از یک زندگی واقعی همه گیر من فکر می کنم من باید به نوبه خود تا حجم من, الاغ بزرگ, میکروفن قبل از من آن قطره.

در مورد هیچ کس ارائه آن را به شما در عین حال در اینجا این است که خود را فوری مجوز برای متوقف کردن hustling برای ارزش خود را از طریق از دست دادن وزن. شما لازم نیست به سقوط در خط با رژیم غذایی, فرهنگ توده ها اگر از آن می آید در هزینه های سلامت روان خود را. بنابراین اگر چه مورد علاقه خود را از شلوار جین مناسب نیست بعد از این خود-قرنطینه? خرید جدید لعنتی جفت خود را تکان بزرگتر و تا تمام فضای شما می خواهید. اگر شما احساس می کنید مانند حرکت بدن خود را در این زمان به دنبال آن بروید. فقط می دانم که شما نمی باید آن را برای تنها هدف از دست دادن وزن است. را لعنت ردیاب تناسب اندام اگر آن را bumming تا شما را به گرفتن بر روی برخی از Netflix, دریافت هوای تازه زمانی که شما می توانید خوردن هر چه تغذیه و تسلی شما در حال حاضر. و اگر شما در حال مبارزه با اختلال در غذا خوردن است که هایش در طول این مستند لطفا فوق العاده آرام با خودتان است.

من تحقیق کرده ایم و به اندازه کافی در مورد این موضوع می دانم چه می گویند به هر کسی که فکر می کند که به دست آوردن وزن در طول COVID-19 تهدیدی بدتر از ویروس واقعی. و در حال حاضر من آن را به شما. من شما را تشویق به اشتراک گذاری این اگر کسی پاره شدن شما به پایین و یا فشار شما به عقده روحی بیش از بدن خود را در حال حاضر. و از آنجا که جامعه انجام داده است یک جهنم از یک کار جمعی ما اعتماد به نفس آن را کاملا قابل درک است اگر آن شخص شما است.

در واقع برای هر مطالعه خارج وجود دارد تلاش برای ثابت کند که چربی بودن مترادف است با طول عمر کوتاه تر و یا عدم جسمانی وجود دارد مقدار زیادی از ضد مطالعات و گفت فقط مخالف است. مثلا هر دو نازک و چربی افراد با فشار خون بالا باید همان لعنتی شانس تجربه یک حمله قلبی و یا سکته مغزی و ناسالم نازک نفر هستند دو برابر احتمال ابتلا به دیابت از یک چربی سالم فرد است. همچنین تا 75 درصد از کسانی که از نظر “پزشکی چاق” هستند و در واقع متابولیکی سالم و BMI ثابت شده است کاملا نادرست اندازه گیری از کسی که کلی سلامت.

اما همین را بگویم که شرکت های بیمه شما متوجه هر یک از این گه. آنها امیدوارند ما هرگز به طوری که آنها می توانید نگه داشتن شارژ بزرگتر مردمی با حق بیمه بالاتر. نه به ذکر است “سلامتی” شرکت ها, رژیم غذایی, مکمل کسب و کار و برنامه های کاهش وزن است که از نظر مالی preying از بدن ما ناامنی – آنهایی که به کمک آنها به ایجاد.

مزاحم لعنتی حقیقت این است که جامعه ما این است که با وسواس غیر ممکن است بدن ایده آل است که اغلب نمی توانند در رسیدن و یا حفظ. و هیچ لعنتی دلیل برای هر کسی که به تعقیب این احمق توهم اگر آنها توانایی و یا تمایل به از دست دادن وزن است. بیشتر چه, آن است که نه تنها یک امتیاز اجتماعی به زندگی در یک بدن لاغر اما ما فرهنگی بت سازی از آن است که تبدیل به یک سلامت روانی بیماری همه گیر به مراتب مهم تر از بهداشت و درمان صنعت جعلی جنگ با چاقی است. ملی اختلالات خوردن و ارتباط آن تمام گذاشته در وب سایت خود. آنها کشف کرده که ما overzealous تجلیل از لاغری است که شناخته شده ترین دلیل میلیون ها نفر از مردم دچار اختلالات خوردن در طول عمر خود. در عین حال بسیاری از ما هنوز هم نوشیدن رژیم غذایی, فرهنگ, Kool-Aid, و به نظر می رسد که ما در حال انجام آن در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از.

ما باید برای جلوگیری از جنون مردم. ما به اندازه کافی در حال حاضر در رفتن. ما لازم نیست برای اینکه بیشتر مشکلات غیر ضروری را برای خودمان توسط ستون در غیر ممکن است انتظارات در مورد بدن ما است. در حالی که ما در حال همه گیر در این ایالت مستندات (و حتی پس از آن) می تواند ما لطفا توقف وادار کردن خودمان و یکدیگر را اولویت بندی از دست دادن وزن به هر قیمتی? می تواند ما شاید توقف شوخی در مورد binging در مواد غذایی که وجود دارد تن از افراد گیر کرده در داخل خانه های خود را که دست به گریبان روزانه با اختلال در غذا خوردن ؟ و شاید فقط شاید می تواند همه ما را ترک یک اتاق کوچک اجازه می دهد تا برای نوسانات وزن است که به عنوان طبیعی به عنوان هر بخش دیگری از انسان?

چرا که در اینجا حقیقت است: خود را به ارزش شده است در داخل از شما پس از یک روز. آن را نمی توان با انجام keto رژیم غذایی. نمی توان آن را به دست آورده از طریق ساعت از ورزش است. و این کاهش نیست چرا که شما تمام روز را صرف بر روی نیمکت خود را کثیف, باسن, عرق. هیچ چیز وجود دارد شما نیاز به انجام به منظور لذت بردن از احساس ارزشمند دیگر به اجازه رفتن از جامعه گیره گرفتن بر شما. پس لطفا – اقامت در خانه خود را بشویید لعنتی دست و به خودتان یک استراحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im