هیچ رئیس جمهور قبل از تهمت تا به حال با استفاده از چنین آشکارا تفرقه زبان


trump-Divisive-Language-1
مامان ترسناک و معاونت/گتی

زمانی که کارشناسان سیاسی برچسب رییس جمهور به عنوان “پلاریزه” آنها به طور کلی اشاره به درک عمومی از رئیس جمهور — به عنوان در چگونه به خوبی دریافت کرد سیاست های خود هستند و درجه که مردم در تأیید یا رد از او. اما وقتی که می آید به رئیس جمهور تهمت کلمه “قطبش” دارای دو معنی است. در حالی که این درست مغلوب ساختن پیشی جستن یک پلاریزه رقم در مفهوم سنتی — احتمالا وجود یک آمریکایی زنده است که ولرم در احساسات خود را در مورد تهمت — او همچنین پلاریزه در یکی دیگر از راه. او خود را با کلمات و اعمال عمدا تفرقه. او با هدف به تقسیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به سادگی به تصویب سیاست که تقسیم و polarizes (هر چند او این کار را انجام بیش از حد). مغلوب ساختن پیشی جستن با روزانه خود را در توییتر مطالب و کنفرانس های مطبوعاتی را تشویق می کند آمریکایی ها را به طرف در برابر یکدیگر است. هر روز تقریبا در هر بیانیه ای که او باعث می شود او تاکید به پیروان خود که آنها را دشمنان. و که در آن دشمنان ؟ چرا همکار خود آمریکایی ها.

US President Donald Trump
مندل فا نگن/گتی

را مغلوب ساختن پیشی جستن وب سایت خود را. در مجموعه ای از نظرسنجی از او می پرسد هواداران خود را به آنچه آنها می خواهند برای کشور جلو می رویم و آنچه آنها باور دارند که خود را در مبارزات انتخاباتی به طور خاص باید در تمرکز. در اینجا یک نمونه از سوالات از بررسی در مورد آنچه که مردم می خواهند برای رفتن به جلو:

Q: آیا شما بر این باورند که شفاف تر با مردم آمریکا?
یک: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن
ب: دروغ دموکرات

Q. که آیا شما باور دارید همیشه قرار دادن امریکا ،
A. جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن
B. A Sleazy دموکرات

Q. که آیا شما باور دارید بهتر است برای امریکا ؟
A. جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن
B. A Low IQ دموکرات

توجه داشته باشید که توصیف برای دموکرات ها. آن را به سادگی “دموکرات.” او با استفاده از بسیار derogative التهابی توصیف. این یک عمدی تاکتیک برای ایجاد بدست آورد.

در اینجا یک زن و شوهر از سوالات از نظر سنجی در مورد مبارزات انتخاباتی خود:

Q. باید رئیس جمهور تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را بیشتر به برگزاری جعلی اخبار رسانه ها پاسخگو?
بله
هیچ
بلاتکلیف

س: چه باید مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تمرکز بیشتر ؟
حمله به حزب دموکرات و رادیکال سوسیالیستی در دستور کار
ترویج همه از رئیس جمهور تهمت باور نکردنی موفقیت

“رادیکال” “سوسیالیستی” و “دستور کار” هستند که هر کدام خود به خود آتش زا توصیف. در اینجا تهمت قرار می دهد همه آنها را با هم ترکیب اثر است.

در اینجا ما باید یک واکسن در چین و مردم چین که مغلوب ساختن پیشی جستن است آگاه بوده و بارها و بارها به نام این شعارهای نژادپرستانه. آن را نیز یک واکسن در رسانه ها. دو شکل از تقسیم در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ممکن است از خود بپرسید که آیا رسانه ها است که واقعا به عنوان گرایش عنوان تهمت ادعا و یا اینکه آیا آنها گزارش حقایق در مورد تهمت که او را به جای عمومی نمی بینم. ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی برای به دست آوردن تبدیل عموم در برابر رسانه ها ؟ اگر تهمت طول می کشد پایین رسانه ها به عنوان یک منبع قابل اعتماد اطلاعات است که پس از آن آخرین نفر ایستاده برای مردم آمریکا تبدیل به “حقیقت”?

در اینجا در یک تجمع نسبت ناروا می گوید پیروان خود را “شما رزمندگان. من به تماشای جعلی اخبار هفته در حال حاضر و به همه چیز منفی است … شما در حال رزمندگان با تشکر از شما. ما تا به حال برخی از مردم خیلی بد است که در خارج از انجام کارهای بد است.”

آیا هیچ کس در این جمعیت سوال که چرا رئیس جمهور در حال تماشای “جعلی اخبار هفته” به جای انجام کار خود را? آیا هیچ یک از دیدن طنز از او چنین اظهارات منفی تحت پوشش “تماس با خارج” منفی? آیا هیچ جای تعجب که چرا او بارها و بارها اشاره به حامیان او به عنوان “رزمندگان”? آیا هیچ از خود بپرسید چه عمیق اجبار مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای تعامل با این “جنگجو” زبان ؟

“چین آنفولانزا,” او می گوید: بارها و بارها. مکرر مراجع به “چین” در حال عمدی دستکاری. این یک تاکتیک استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن به پرتاب شک بر روی نام “COVID-19” چرا که “برخی از مردم نمی تواند توضیح دهد که چه 19 توسط من— COVID-19 من گفت که یک نام عجیب و غریب.”

نظر سنجی نیز قابل اعتماد نیست.

او توییتهایی این یکی زیادی است. شاید آن را یک درخواست ؟ شاید او را به تماشای تلویزیون نشان می دهد او واقعا دوست دارد? آن را سخت به بگویید.

از طریق جهان ما در داده ها

دقیقا چه “جعلی اخبار” رسانه های دروغ در مورد ؟

در اینجا تهمت تماس بیانیه ای در مورد پیاده سازی سیستم آمریکایی سفید برتری و ساختمان عادلانه تر سیستم در خود جای داده است. ترسناک.

من…

مصاحبه شک در پست الکترونیکی-در برگه های رای.

بیشتر مصاحبه شک در پست الکترونیکی-در برگه های رای. در اینجا مثال دیگری که در آن من را تشویق تهمت حامیان به بررسی قصد. چرا تهمت بنابراین سرمایه گذاری در ساخت آن مشکل است برای مردم را به رای دادن ؟

این است که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به شعار و سیاه زندگی مهم جنبش است و نه حمایت برای کشتن پلیس. این حمایت برای defunding و demilitarizing پلیس. تفاوت بزرگ. این توییت عمدی است تلاش برای برانگیختن جنگ است.

هنگامی که مردم بپرسید برای حس مشترک تفنگ تنظیم و برای منحرف کردن بودجه دور از یک نظامی اداره پلیس و به خدمات اجتماعی به جای این همان چیزی است که تهمت می گوید حامیان او.

مبادا فراموش کنیم او همچنین ترجمه یک ویدیو که در آن یک مرد سفید پوست, روش سوارکاری, در یک سبد خرید گلف تحمل pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه yells سفید “قدرت” — دو بار. توییت شد تا برای بیش از سه ساعت قبل از حذف شدن توسط یک ادعا از کاخ سفید که مغلوب ساختن پیشی جستن “را نمی شنوند” آپارتاید نظر.

اینها تنها چند نمونه اخیر چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام تفرقه شعارهای آشکارا و عمدا در راه است که کاملا بی سابقه در تاریخ روسای جمهور آمریکا. دیگر رئیس جمهور تلف بسیاری از کلمات و بسیار زمان بر تبدیل شدن آمریکایی ها در برابر یکدیگر است. من گوش به ساعت سخنرانی از روسای جمهور گذشته از ریگان به کلینتون به هر دو بوته. من به عنوان خوانده شده سخنرانی از روسای جمهور گذشته که برگزار شد قبل از ظهور تلویزیون ، بدون شکست حتی زمانی که یک رئیس جمهور باعث اختلاف میان آمریکایی ها دیگر رئیس جمهور قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فعال تشویق آمریکایی ها به طرف در برابر یکدیگر است.

با هر رئیس جمهور لفاظی بود و همیشه در مورد “گرد هم آمدن” را به عنوان یک ملت و حتی اگر این معنی است که ما با هدف رسیدن به این هدف به طور گسترده ای متنوع و عمیقا آلوده به تبعیض و نژاد پرستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا استثنایی است, رئیس جمهور, اگر چه متاسفانه استثنایی نهفته است و تنها در توانایی های خود را به نوبه خود مردم ایالات متحده در برابر یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im