نیسان و Italdesign را 1.1 میلیون دلار GT-R50 سوپراسپرت در نهایت اینجا و این باور نکردنی

پس از ماه ها انتظار و تاخیر نیسان و Italdesign را GT-R50 در نهایت ساخته شده و نخستین نمایش عمومی خود را. و در حالی که آن باقی مانده است دیده شود که آیا این خودرو می تواند با زندگی می کنند تا به آن 1.1 میلیون دلار برچسب قیمت آن را قطعا به نظر می رسد خیره کننده.

برای اولین بار اعلام کرد به عنوان یک نمونه اولیه در پاییز سال 2018 محدود-edition GT-R قرار بود رونمایی در نمایشگاه خودروی ژنو در ماه مارس قبل از این رویداد سالانه لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس. اما این دو شرکت در نهایت نشان داد به پایان رسید نسخه از خودرو در روز چهارشنبه و آن را قطعا ارزش صبر کنید.

Nissan x Italdesign GT-R50

نیسان x Italdesign GT-R50 Italdesign

تصور برای جشن سالگرد 50 از GT-R (2019) و Italdesign (2018) تولید GT-R50 به نظر می رسد تقریبا یکسان به این مفهوم است که برای اولین بار نشان داده نزدیک به دو سال پیش است. مشهور طراحی و مهندسی خانه در زمان دراز نسخه از حال و روز GT-R داد و آن را براق ایتالیایی ها makeover. اما نوع منحصر به فرد به نظر می رسد بیشتر زیبا به خصوص پس از نمونه اولیه چشم نواز پر انرژی سیگما لهجه های طلا انجام شده است بیش از در براق سیاه, دادن خودرو قطعا بیشتر ظاهر شوم.

به عنوان سر تبدیل به ماشین ورزشی را طراحی ممکن است تصاویری به تنهایی نیست کاملا به اندازه کافی برای توجیه آن به آسمان بالا قیمت…. اما زمانی که شما در نظر بگیرید این خودرو سخت افزار آن همه شروع می شود به حس. مدل طراحی شده توسط دست ساخته شده 3.8 لیتری توربو دوقلو V که شده است به خصوص تنظیم برای تولید یک فک انداختن 710 اسب بخار و 575 lb-ft پیچ و تاب. که 110 بیشتر اسب از 600 تولید گوشت و سیب زمینی GT-R از Nismo (نیسان در خانه, تنظیم, موتورسواری و عملکرد بخش). مارک نیست منتشر نهایی سرعت ارقام برای ماشین, اما ما مایل به شروط آن مقدار زیادی سریع.

Nissan x Italdesign GT-R50

Italdesign

نیسان و Italdesign را GT-R50 خواهد بود محدود به فقط 50 نمونه. این نسخه به نمایش در روز شنبه برای اولین بار به رول کردن خط تولید. تحویل انتظار می رود برای شروع بعد از این سال و در ادامه به بخش اول از سال آینده. این شرکت هنوز به فروش کامل اجرا بنابراین شما می توانید تماس با نیسان اگر شما یک یدکی $1.1 میلیون شما مایل به بخشی با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im