نایک اهدای 32,500 جفت کفش به بهداشت و درمان کارگران


nike-air-zoom-pulse-hospital-donations
نایک

نایک اهدا خواهد شد 140,000 محصولات و همچنین تخصصی خود را درجه زوم پالس کفش به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از همه گیر

در حالی که بسیاری از ایالت ها به آرامی باز کردن back up بهداشت و درمان کارکنان ، استرس و سختی بودن در خط مقدم از COVID-19 بحران است. در معرض تماس با بیماران مبتلا به این ویروس نیاز به پوشیدن فوق العاده ناراحت کننده, دنده محافظ, و کار ساعت های طولانی در بیمارستان ها بسیاری از بهداشت و درمان کارگران خسته و ترسیده. به همین دلیل است که نایک ارائه شده است دست کمک به نشان می دهد این شرکت قدردانی و برای فداکاری پرستاران و پزشکان EMTs و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی در حال ساخت برای کشور است.

در روز دوشنبه دنده های ورزشی با نام تجاری اعلام کرد این امر می تواند با همکاری سازمان غیر انتفاعی Good360 به اهدای بیش از 140,000 قطعات کفش و پوشاک و تجهیزات در سراسر ایالات متحده و اروپا است.

نایک ارائه خواهد شد 32,500 جفت از آن درجه زوم پالس است که یک slip-on کفش کتانی به طور خاص طراحی شده برای کسانی که نیاز به کفش که با دوام و آسان برای قرار دادن در یک لحظه متوجه و راحت است. آن را به عنوان یک کفش برای “قهرمانان” و “بهداشت و درمان ورزشکاران است.” با توجه به نایک “یکی از فکر می کنم درجه زوم پالس به عنوان تقریبا سنتی مسدود ساخته های ورزشی — همه قوس و وضعیت حمایت از صنعت مورد علاقه افزوده در پالس با صاف ظرفیت برای حرکت طبیعی.”

نایک
نایک

با توجه به نایک مطبوعاتی 30,000 درجه زوم پالس کفش را سر به بیمارستان ها و مراکز درمانی در شیکاگو, لس آنجلس, ممفیس و نیویورک, شهرستان و جانبازان اداره بهداشت و مکان است. از 2500 جفت اهدا خواهد شد و به بیمارستان های بارسلونا, برلین, لندن, میلان و پاریس و بلژیک. گذشته از کفش نایک نیز اهدا Dri-Fit تی شرت و جوراب های فشرده سازی (که به طور خاص کمک به کسانی که بر روی پای خود را در تمام طول روز).

نایک مطبوعاتی اظهار داشت: “تلاش رهبری پیام قدردانی به متخصصان مراقبت های بهداشتی. از یک ورزشکار دیگر نایک ورزشکاران تشخیص فیزیکی و روانی و انعطاف پذیری از بهداشت و درمان ورزشکاران است.”

نایک اهدا کرده است بیش از 25 میلیون دلار جهت کمک به مبارزه با COVID-19 بحران و این شامل ایجاد و استقرار سپر چهره و هوا-تصفیه تنفسی لنز برای امکانات بهداشتی نیاز دارند.

دانستن است که شرکت هایی مانند نایک با استفاده از منابع خود را برای کمک به کسانی که در حال به خطر انداختن زندگی خود برای مبارزه با بیماری همه گیر است و خبر خوب ما نیاز به شنیدن در حال حاضر. و نایک ندارد تنها با نام تجاری است که با توجه به جامعه. برای مثال گوگل متعهد شده است تا به کمک 800 میلیون دلار ارزش کمک Johnson & Johnson ادعا کرد که آنها خواهید بود با اهدای 50 میلیون دلار به سازمان های مراقبت های بهداشتی (که شامل تحقیق در مورد امکانات کار بر روی یک واکسن برای COVID-19) و پپسی هم قرار دادن $45 میلیون بسته حمایتی است که با ارائه وعده های غذایی و تجهیزات حفاظتی برای کسانی که به آن نیاز دارید.

اگر شما به دنبال یک راه برای به عقب در اینجا یک راهنمای مفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>