نیکلاس کیج در حال پخش است جو عجیب و غریب در اسکریپت ‘Tiger King’ سری


joe-exotic-tiger-king-nick-cage
مایکل Kovac/گتی و Netflix

در یک نوبت در بینی ریخته گری ما را نمی بینم آینده Nicolas Cage ستاره خواهد شد در یک ببر پادشاه اسکریپت سری

همیشه از Netflix کاهش یافته است Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون در ماه مارس اینترنت شده است رو در مورد ذهن دمیدن docuseries. و بخش عظیمی از آن اینترنت علوفه شده است مصاحبه — که بازی جو عجیب و غریب و بقیه بازیگران رنگارنگ از شخصیت های if (و یا اجازه می دهد تا واقعی هنگامی که) این واقعیت را نشان می دهد باعث اسکریپت نسخه ؟ خوب الان ما پاسخ دهد. با توجه به تنوعNicolas Cage تنظیم شده است به ستاره در یک اسکریپت mini-series است که در مراکز Tiger King‘s برانگیز مرکز: آقای عجیب و غریب خود را.

شگفت آور آن را علامت گذاری به عنوان اپیزودیک تلویزیونی نقش در قفس را نزدیک به 40 سال صفحه نمایش حرفه ای است. و c’mon چه بهتر از راه برای او را به علامت خود را بر روی صفحه نمایش کوچک تر با چنین پیچیده و فریبنده پلاریزه ، علاوه بر این, آن را به عنوان اینکه او یک غریبه به بازی کردن مردان با سوال و قوی لهجه. این مصاحبه اخبار در حال حاضر به ما باهم-Air فلش بک (“قرار داده مستی-بلكه در جعبه.”)

هر تنوعاین سری جدید را به طرفداران بیشتر در عمق نگاه در جهان جو Schreibvogel نام جو عجیب و غریب. بر اساس تگزاس ماهانه مقاله “جو عجیب و غریب: یک تیره سفر به دنیای یک مرد رفته وحشی” اقتباس خواهد شد “زندگی در دن شیر با جو” — کاوش چگونه خارج از مرکز باغ وحش آمد به اتخاذ بدنام خود شخصیت.

شما بدیهی است تعجب زمانی که شما ممکن است قادر به تنظیم DVR خود را برای دیدن قفس تبدیل به ماهی کفال با ماندگاری ابرو-حلقه آویزان جو عجیب و غریب. همانطور که در حال حاضر وجود ندارد تاریخ را بگویید. هشت قسمت سری خواهد بود گرفته شده به بازار در روزهای آینده است. و با زمان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن همه چیز در یک الگوی برگزاری آن مشخص نیست زمانی که هر چیزی را سر فیلمبرداری.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن برای این اقتباس. واضح ترین, البته, وحشی محبوبیت اصلی است. اما این مینی سری نیز دارای چشمگیر تیم تولید — نویسنده showrunner و تهیه کننده اجرایی دن Lagana شناخته شده است برای امی نامزد دریافت جایزه mockumentary آمریکا خرابکاری.

بنابراین به نظر می رسد مانند یک شرط بندی امن که قفس کوچک-صفحه نمایش مسخ به جو عجیب و غریب خواهد بود و تکان دهنده تر “آیا کارول Baskin کشتن شوهرش ؟” گفتگو قبل از ما آن را می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>