حتی اگر LG V60 گوشی درست از آب در آمد, LG Mobile چیزی دیگری در حال آمدن است و آن را خوب به نظر می رسد بسیار خوب است.

تبلیغات

تحت موقت “گوشی هوشمند جدید طراحی” طراحی ال جی نشان داده است طرح خود را به نسل بعدی تلفن. این ویژگی های جدید طراحی براق با “raindrop” ماژول دوربین در جلو و عقب است. که یک حرکت از سمت چپ-بالا بلوک است که بسیاری از oem ها در حال حاضر با استفاده از, از جمله, سامسونگ, هواوی, اپل, گوگل, و دیگران.

هیچ سوالی وجود دارد که دوربین برجستگی کمی ناخوشایند اما ماژول دوربین همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک یاد از ویژگی های از پشت جلد طراحی (و یا نه!). برای مثال Huawei Mate 30 نرم افزار دایره ماژول دوربین طراحی شده است یکی از مهمترین و چشم نواز در حالی که آی فون 11 نرم افزار طراحی تمسخر و انتقاد در بسیاری از الگوهای رفتاری.

هنوز هم دوربین برجستگی ناشی از نیاز به بزرگتر موبایل دوربین الکترو-اپتیک (عدسی+سنسور) و تعداد کمی از مردم می خواهید به قربانی کردن عملکرد دوربین برای زیبایی شناسی بهتر اگر خواسته. ما اندازه گیری mobile عملکرد دوربین با دوربین ما ضریب هوشی معیار.

در همان زمان آن را نیز غیر قابل انکار است که به طور کلی زیبایی از یک گوشی هوشمند است که یک عامل اساسی برای خریداران.

یکی دیگر از جنبه است که الجی با اشاره به “لامسه احساس” از این طراحی جدید. با سطح صاف و دو منحنی در لبه ها (جلو و پشت) گوشی باید احساس بزرگ در دست خود را.

دو منحنی کار می کند: ما دیده ایم آن را بر روی گوشی های دیگر و آن را به یک راه اثبات شده برای بهبود لامسه احساس می کنید زمانی که شما گوشی را نگه دارید.

ما بسیار کنجکاو به ما دست در این گوشی جدید طراحی نه تنها به تجربه چگونه آن را احساس می کند اما همچنین برای دیدن چگونه, LG تعادل طراحی و عملکرد دوربین در این طراحی است.

در گذشته های همراه مانند LG V50 ساخته شده یک نقطه از داشتن صورت صاف و بدون دست انداز شاسی و سختی بود ویژگی های چالش برای LG مهندسین. آنچه در آینده بعدی به نظر می رسد که کشیده همه از ال جی تجربه و تمرکز آن در یک high-end طراحی شده است.

در زمینه تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آندروید طراحی و ال جی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im