Jacinda-Ardern-New-Zealand-corona
مارک میچل/گتی

سلام به امید! نیوزیلند به طور موثر “حذف” گسترش رمان coronavirus

اگر روزانه سیل از عناوین ترسناک در مورد رمان coronavirus باعث می شود سطح اضطراب خود را سنبله (که همان) قلب را — نه تنها یک ملت به نظر می رسد که همه چیز تحت کنترل آنها در واقع به نظر می رسد که متوقف گسترش یافته است. که کشور نیوزیلند و در یک واقعیت است که صادقانه جای تعجب نیست ما در همه آنها شدید زن رهبر در راس.

روز دوشنبه نیوزیلند آرام آن coronavirus محدودیت حرکت از آن دقیق ترین رده های اجتماعی فاصله. بر این اساس آن نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نشان داد که آنها “در حال حاضر” حذف رمان coronavirus. “بنابراین همانطور که ما گفته اند,” او توضیح داد “حذف بدان معنی است که ما ممکن است به خوبی در رسیدن به صفر اما ما به خوبی ممکن است پس از آن که تعداد کمی از موارد بالا آمدن دوباره.”

که بدان معنی است که در حال حاضر موارد COVID-19 در نیوزیلند است تقریبا غیر موجود. اعداد شده اند در تک رقمی برای روز تنها یک مورد گزارش شده در روز یکشنبه. در مجموع این کشور توانسته است خود را به تعداد نسبتا کم داشتن گزارش کمتر از 1500 نفر به طور کلی تنها با 19 مرگ و میر.

و اگر شما بخواهید protocol wine studio که یک عهد به همبستگی و اراده خود مردم است. “آن بوده است نزدیک به پنج هفته زندگی و کار در راه است که فقط دو ماه پیش غیر ممکن بود. اما ما بود. و ما آن را انجام داده اند با هم,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

پس چه نیوزیلند فراموش متفاوت است ؟ در آنها buckled سخت است. این کشور اعلام کرد سختگیرانه ممنوعیت سفر در اوایل بیماری همه گیر. آنها اجرا دو هفته قرنطينه برای هر کسی که عبور از مرزهای خود را. آنها راه اندازی گسترده و کارآمد تست تقریبا در شروع. آنها تعطیل تقریبا تمام امکانات عمومی. و protocol wine studio نگه داشته صادقانه و باز گفت و گو با شهروندان است.

در حالی که مخالفان برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در protocol wine studio برای ایجاد یک “پرستار بچه ایالت” اعداد برای خود صحبت می کنند. او موفق به نه فقط پهن کردن منحنی, اما آن را له. (همچنین ببینید: هنگامی که شما همیشه شنیدن یک مرد رهبر بودن lampooned با عباراتی مانند “پرستار بچه”دولت?)

در حال حاضر که در نیوزیلند به راحتی می توانید کمی در محدودیت های اجتماعی کسب و کار خواهد شد مجاز به باز باقی می ماند با برخی از هشدارهای. مدارس می توانند بازگشایی در ظرفیت محدود. کم خطر فعالیت های تفریحی مانند شنا ممکن است از سر گرفت.

اگر موارد شروع به افزایش دوباره protocol wine studio می گوید نیوزیلند را یک بار دیگر انجام آنچه آنها نیاز به انجام به تمبر از گسترش. در حال حاضر وجود دارد این است که “هیچ گسترده کشف نشده جامعه انتقال در نیوزیلند.” به عنوان او آن را “ما باید برنده آن نبرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im