نیوزیلند گران قیمت ترین خانه است که تا کنون به هدف قرار دادن بازار برای 24 میلیون دلار

اگر شما یکی از این افراد eyeing از راه دور جزیره نیوزیلند پس از دیدن آن به طور موثر از بین بردن Covid-19 چرا درمان خود را به این کشور گران ترین ملک ؟

این gobsmacking “فوق العاده پنت هاوس” است که گوهر تاج Auckland آخرین لوکس توسعه Pacifica و فقط آمار بازار برای NZ $40 میلیون (که حدود 23.9 میلیون لطف خوبان نرخ ارز). اگر آن را به فروش می رساند که در آن قیمت آن خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به گران ترین ثبت شده فروش خانه های تک خانواده در, کیوی, تاریخچه گرفتی هفت اتاق خواب, Auckland عمارت که به فروش می رسد برای $39 میلیون دلار در سال 2013.

مباهات بیش از 200 آپارتمان—85 درصد است که در حال حاضر به فروش می رسد—بوتیک شیپور دهانه رفیع 584 پا خواهد شد و بلندترین برج مسکونی در نیوزیلند زمانی که کامل است. این pièce de résistance است البته از 13000 فوت مربع پنت هاوس که به اشغال کل 53 و 54 طبقه و ارائه می دهد باور نکردنی 360 درجه مشرف به Waitemata بندر.

The Pacifica Penthouse New Zealand

گسترده منطقه زندگی می کنند. Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

پنت هاوس در حال حاضر یک گرم “پوسته”—قسمت بیرونی آن کامل است اما فضای داخلی آن ناتمام است—که به معنی مالک جدید می توانید انتخاب کنید به یکی از دو مقابله با داخلی خود و یا ترک آن را به ساختمان توسعه دهنده Hengyi اقیانوس آرام (NZ) Ltd. اگر این دومی پیشنهادی طرح طبقه می بیند طبقه اول با یک طرح باز ناهار خوری و اتاق نشیمن و سالن و آشپزخانه است که می آید با یک جداگانه ساقی آشپزخانه به علاوه یک هنرستان, رسانه, اتاق, اداری, شهرستان و کتابخانه. نه به outdone طبقه دوم ارائه می دهد پنج اتاق خواب—از جمله سخاوتمندانه کارشناسی ارشد مجموعه را پوشش می دهد که تمام گوشه ای از برج—همراه با یک سالن بدنسازی, سونا و آبگرم.

بهترین بخش ؟ وقتی که می آید به خرید وجود دارد خواهید بود و عملا هیچ نوار قرمز است. به طور معمول, نیوزیلند نیاز به خریداران خارجی برای به دست آوردن سرمایه گذاری خارج از کشور دفتر تایید قبل از خرید یک خانه است اما تمام واحد در Pacifica معاف هستند که محدودیت بلومبرگ گزارش.

آماده برای یک seachange? این لیست توسط Jason Gaddes و اسکارلت چوب نیوزیلند Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول و شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

اتمام تصاویری از پنت هاوس های زیر:

The Pacifica Penthouse New Zealand

اتاق خواب استاد. Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

The Pacifica Penthouse New Zealand

هنرستان هنرهای زیبا که مشرف به شهر است. Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

The Pacifica Penthouse New Zealand

لوکس آشپزخانه. Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im