Coronavirus همه گیر نیست نگاه مانند آن خواهد بود رفتن به دور در هر زمان به زودی. به عنوان مثل بسیاری از وقایع در حال به تعویق افتاده و یا لغو. که می شود گفت در حالی که آن را ممکن است نه لزوما بهترین زمان برای ازدواج, اگر شما کاملا باید به شما در نیویورک زندگی می کنند شما ممکن است علاقه مند در این توسعه های اخیر.

تبلیغات

در یک توییت نیویورک فرماندار اندرو کومو, او اعلام کرده است که او خواهد شد صدور یک دستور اجرایی که در آن نیویورکی که می خواهند به ازدواج می توانید انجام دهید تا تقریبا. این خواهد بود که انجام می شود از طریق یک ویدئو کنفرانس تماس که در آن زوج ها قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز ازدواج از راه دور و همچنین اجازه می دهد کارمندان برای انجام مراسم ازدواج از طریق تماس تصویری.

برخی از نظرات را سوال که آیا یا نه در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای ازدواج, اما, ازدواج, است, شاد, پس چرا که نه ؟ همچنین از نظر قانونی ازدواج و داشتن یک شام عروسی کاملا جداگانه حوادث بنابراین شما همیشه می توانید ثبت نام کنید و ازدواج و هنگامی که این بحران است بیش از, شما می توانید پیش بروید و پرتاب یک حزب عروسی.

در واقع نه بیش از حد طولانی پیش یک زن و شوهر که قرار بود به ازدواج بود اما این مراسم لغو شد با توجه به شیوع ویروس در واقع جلو رفتم و به میزبانی عروسی خود را عملا در نینتندو به تازگی منتشر شده Animal Crossing: New Horizons.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و قانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de