ساعت مچی جدید هشدار: Audemars Piguet به روز رسانی رویال بلوط دریایی با 3 جسورانه جدید Colorways

نزدیک به سه دهه پس از معرفی آن unapologetically مردانه رویال بلوط دریایی توسط سوئیس ساعت Audemars Piguet—که با عرضه در سال 1993 به عنوان یک بزرگتر و جسورانه تر و بی باک برادر کوچکتر به اصلی رویال بلوط—باقی مانده wildly محبوب.

این تابستان خود سیم پیچ الت سنجش فواصل زمانی باعث شده است سه نسخه های جدید مجهز در 44 میلی متر سیاه و سفید و سرامیک موارد با رنگارنگ صفحة—در دودی و آبی و سبز و یا خاکستری است. دو آمده با تطبیق سرامیک ناهنجاری و تیتانیوم فشار-قطعه نگهبانان; دودی و خاکستری شماره نسخه از سوی دیگر همراه با 18 قیراط طلا صورتی گودی و فشار-قطعه سپاه پاسداران است.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore

Audemars Piguet رویال بلوط دریایی دیود SA – Denis Hayoun

هر یک از ویژگی های مدل Audemars Piguet امضا “مگا Tapisserie” الگوی شماره گیری همراه با اعداد عربی در محل رویال بلوط دریایی سنتی اعمال می شود ساعت-استفاده از نشانگر.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore

Audemars Piguet رویال بلوط دریایی حسن نیت ارائه میدهد از Audemars Piguet

این “رو” بود که مرز هجوم سازمان دیده بان از گرفتن بروید. با نام مستعار “جانور” 42 mm گسترده و 15 میلی متر-ضخامت فولاد ضد زنگ مدل وزن نزدیک به دو سوم از یک پوند و افتخار کوتاه زنانه و تاج چادری در لاستیک. نگه داشتن در ذهن است که آن را قبل از این صنعت “اندازه شوق” در زمان خاموش به صورت جدی و اغلب با اعتبار هموار کردن راه برای عظیم ساعتهای اولیه aughts (در اینجا به دنبال شما در انفجار بزرگ).

Audemars Piguet Royal Oak Offshore

Audemars Piguet رویال بلوط دریایی حسن نیت ارائه میدهد از Audemars Piguet

بیشتر محافظه کارانه به اندازه مدل باقی می ماند رفتن به چاشنی جمع اما 44 mm مدل شده است به طور مداوم به دنبال پس از و معرفی سه نسخه جدید آن را نشان می دهد هنوز هم مطلوب با وجود سنگین آن اندازه برای AP طرفداران به دنبال یک مطلب در خود صورت گاه شمار.

طراحی شده توسط خانه خود سیم پیچ کالیبر 3126/3840 که brims با 365 قطعات و حداقل 50 ساعت از قدرت رزرو جدیدترین نسخه از بلوط سلطنتی, دریایی در آمده هماهنگ با رنگ بافت لاستیک تسمه

در دسترس به طور انحصاری در Audemars Piguet بوتیک در سراسر جهان آبی و سبز مدل های خرده فروشی برای $34,900 و طلای 18 عیار نسخه برای $42,900.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>