مطالعه جدید می گوید: کودکان و نوجوانان بیش از سن 10 گسترش Coronavirus آنجا که بزرگسالان


older-kids-covid-new
ولادیمیر اسمیرنوف\TASS via Getty Images

جدید و بزرگ مطالعه در coronavirus گسترش می گوید بچه های بزرگتر هستند به عنوان مسری بزرگسالان

مدرسه بازگشایی گفتگو در ادامه به تقسیم امریکا به عنوان رئیس جمهور اصرار بر بازگشایی در حالی که والدین نگران فرزندان خود ایمنی و سلامت اگر آنها را به ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه در پاییز. تا این نقطه اطلاعات در مورد چگونه COVID-19 بر کودکان شده است گیج کننده به آن را قرار داده خفیف اما یک مطالعه جدید از کره جنوبی آمده است که بچه های بزرگتر (سن 10 تا 19) گسترش coronavirus در همان نرخ به عنوان آلوده بزرگسالان انجام و این خبر به خوبی جواب نمی دهد برای بازگشایی بحث است.

به گزارش CDC کره جنوبی محققان 5,706 coronavirus بیماران و 59,073 افراد آنها در تماس با برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد. دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: نیویورک تایمز که تحقیقات در این مطالعه “بسیار با دقت انجام می شود, آن را منظم و به نظر می رسد در یک جمعیت بزرگ. این یکی از بهترین مطالعات ما تا به حال تا به امروز در مورد این موضوع.”

خط پایین این است که محققان کشف کرده اند که کودکان زیر 10 شد و نیمی به عنوان به احتمال زیاد به عنوان بزرگسالان به گسترش این ویروس به دیگران, اما کودکان بیش از سن 10 سالگی به گسترش این ویروس در حدود همان نرخ به عنوان بزرگسالان آیا چیزی است که در نظر بگیرید هنگامی که مدرسه راهنمایی و دبیرستان بچه ها رفتن به مدرسه و برقراری ارتباط با همسالان خود را معلمان و مدیران و سرایداران. این مطالعه به حال برخی از نظریه ها در مورد اینکه چرا کودکان مسن تر بیشتر احتمال دارد به گسترش این ویروس در بیشتر رای و آن را ممکن است برای انجام با ارتفاع به عنوان بچه های جوان تر بیشتر احتمال دارد به بازدم و نزدیک به زمین که در آن وجود دارد که مردم کمتر آلوده شود. این مطالعه همچنین با اشاره به این که بچه های بزرگتر هستند کمتر احتمال دارد به عنوان بهداشتی به عنوان بزرگسالان به طوری که آنها به طور بالقوه می تواند بیشتر مسری تر از بزرگسالان به عنوان آنها ممکن است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“…قرار دادن آنها را با هم در مدارس و داشتن آنها را مخلوط با معلمان و سایر دانش آموزان ارائه خواهد شد فرصت های اضافی برای این ویروس به حرکت از فرد به فرد” جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی در نیویورک هشدار داد (از طریق نیویورک تایمز).

Arne Dedert/تصویر داد via Getty Images

بزرگترین سوال از مطالعه است که باقی می ماند این است که چگونه مسری همراه کودکان به عنوان مطالعه تنها در نگاه کودکان نشان داد که علائم.

متاسفانه تمام اخبار در اطراف مدرسه reopenings فقط به عنوان نگران کننده به عنوان این. دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع CDC از صحبت کردن در آینده شنوایی با خیال راحت به باز کردن مدارس است. تا به امروز تعداد بسیار کمی از مناطق ساخته شده اند برنامه های رسمی برای سقوط اما در COVID-19 کانون ایالات مانند کالیفرنیا بسیاری از مدارس در دولت نخواهد بود بازگشایی تحت دستورالعمل های جدید و مکان های مانند ریچموند, ویرجینیا و پرنس جورج ایالت مریلند اعلام کرد همه آنها را آنلاین-تنها یادگیری این سقوط.

آن است که بسیار استرس زا برای پدر و مادر و بچه ها به عنوان شروع سال تحصیلی بافندگی سربار. اگر فقط ما می تواند نگاه به دولت فدرال برای برخی از راهنمایی در طول این نگران کننده بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>