مطالعه جدید می یابد خوشه در Coronavirus موارد مرتبط به فرد در رستوران ناهار خوری


restaurant-covid
Raychel Brightman/Newsday RM via Getty Images

این جی پی مورگان مطالعه مورد تجزیه و تحلیل عادات خرج کردن به عنوان یک پیش بینی کننده افزایش coronavirus موارد

یک مطالعه جدید دریافتند که کاهش اخیر در رستوران هزینه های مربوط به افزایش coronavirus موارد هفته بعد اشاره کرد که یک “کارت-در حال حاضر” معامله در رستوران (ناهارخوری در رستوران مقابل سفارش غذای آنلاین به صورت takeout) بود “در خصوص پیش بینی” آینده coronavirus سنبله.

تجزیه و تحلیل جی پی مورگان از 30 میلیون تعقیب اعتباری و بانکی دارنده کارت هزینه های عادات و مقایسه آن را به کروناویروس اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز دریافتند که صرف الگوهای در رستوران “برخی از قدرت در پیش بینی که در آن ویروس پس از آن گفت:” تحلیلگر جسی Edgerton. این مطالعه نشان داد که “سطح هزینه در رستوران سه هفته پیش بود که قوی ترین پیش بینی کننده افزایش ویروس جدید, موارد, پس از آن بیش از سه هفته است.”

مالی شرکت نیز یافت الگوهای مشابه با سوپر مارکت صرف اما فروشگاه مواد غذایی خرید شد در ارتباط به کندتر گسترش coronavirus. “سطح بالایی از سوپر مارکت صرف نشان دهنده دقت بیشتری اجتماعی فاصله در یک دولت” Edgerton نوشت. تجزيه و تحليل داده ها از سه هفته پیش در ایالات نیویورک و نیوجرسی (در حال حاضر شاهد کاهش موارد) نشان داد سوپرمارکت صرف شد تا 20 درصد و یا بیشتر از یک سال پیش و در آمریکا در حال حاضر شاهد افزایش در موارد (مانند تگزاس و آریزونا) سوپر مارکت صرف شد تا کمتر از 10%.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک را نه از سر داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها هفته آینده به عنوان پیش بینی شده است. “در داخل خانه مشکل این است که بیشتر و بیشتر” گفت: de Blasio. “اخبار ما بدست از سراسر کشور بدتر و بدتر می شود. آن زمان به نونهالان با داخل سالن ناهار خوری.”

به طور مشابه در کالیفرنیا در ساکرامنتو زنبور گزارش داد که فرماندار گاوین Newsom کارگردانی 19 استان ها از جمله ساکرامنتو و لس آنجلس را تعطیل رستوران برای داخل سالن ناهار خوری قبل از چهارم جولای آخر هفته و برای ماندن بسته به مدت حداقل سه هفته بعد.

مک دونالد به حال بازگشایی آن داخل سالن ناهار خوری مناطق در حدود 2200 آن 14,000 مکان های ایالات متحده در اواسط ماه ژوئن و در حال حاضر معکوس ، در چهارشنبه مک دونالد اعلام کرد که آنها خواهد بود به طور موقت توقف بازگشایی اتاق ناهارخوری خود را حداقل برای سه هفته بعد با توجه به افزایش تعداد coronavirus موارد غذا و شراب گزارش شده است.

انجمن ملی رستوران در بیانیه ای گفت (از طریق ثروت) که “این است و غیر مسئولانه به پین افزایش [از COVID-19 موارد] در یک صنعت است. رستوران ها در طول تاریخ عمل با شدت تنظیم پروتکل های ایمنی بر اساس FDA مواد غذایی کد و در حال حاضر گرفته شده و گام های جدید برای دیدار با اجتماعی فاصله دستورالعمل های مورد نیاز توسط دولت فدرال و مقامات. همه ما باید مسئولیت برای پوشیدن ماسک و شستن دست و اجتماعی فاصله.”

فقط یک یادآوری دوستانه که takeout بزرگ است و راه امن به شام تمرین های اجتماعی فاصله و پشتیبانی خود را در رستوران های محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>