فصل جدید از “grey’s Anatomy” خواهد شد مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس


greys-anatomy-covid-episode
ABC

Grey’s Anatomy نشان می دهد نویسندگان در حال حاضر شروع کار با کارشناسان پزشکی برای آینده آن فصل 17

ادامه coronavirus همه گیر را بازی نقش سرب در grey’s Anatomyآینده فصل 17. در حالی که تیراندازی برای فصل جدید آغاز نشده و در عین حال با توجه به این ویروس نشان می دهد نویسندگان در حال حاضر سخت در محل کار و مشاوره با کارشناسان پزشکی به قلم گیر-محور داستان است. در اوایل سال جاری نشان می دهد اهدا لوازم پزشکی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان غرفه در این نمایشگاه به بهداشت و درمان کارگران خط مقدم.

خاکستری اسلون بیمارستان یادبود دیده است هیچ کمبود اورژانس پزشکی و بهداشت عمومی حوادث و کسانی که مسئول آمار پزشکی درام مصمم بودند که هنر باید تقلید زندگی در نشان می دهد. “ما قصد داریم برای مقابله با این بیماری همه گیر برای مطمئن گفت:” grey’s Anatomy تهیه کننده اجرایی Krista Vernoff گفت: در طول یک تلویزیون پنل نشان می دهد قصد دارد برای فصل 17. “هیچ راهی وجود دارد برای یک مدت طولانی در حال اجرا پزشکی نشان می دهد و نه فراموش پزشکی داستان از طول عمر ما.”

Vernoff عناوین ساخته شده در اوایل سال جاری هنگامی که او توییتی در مورد امتیاز سفید در اشاره به او چگونه درمان می شود توسط پلیس. او تایید می کند که او و تیم grey’s Anatomy نویسندگان در حال کار بر روی تهیه داستان کمان برای فصل 17 با کمک پزشکان که مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

“پزشکان در آمده و ما اولین کسانی که آنها در حال صحبت کردن در مورد این نوع از تجارب آنها داشتن” او می گوید. “آنها به معنای واقعی کلمه و تلاش به گریه آنها رنگ پریده و آنها در حال صحبت کردن در مورد آن را به عنوان جنگ یک جنگ است که آنها را آموزش دیده است. و که یکی از بزرگ ما گفتگو در مورد اوون [Kevin McKidd را دکتر اوون شکار که خدمت در ارتش] که او در واقع آموزش دیده برای این کار در راه است که بسیاری از پزشکان دیگر نیست.”

تلویزیون پنل که در آن Vernoff سهام به روز رسانی در فصل جدید به نام “Quaranstreaming: آسایش تلویزیون است که ما را نگه می دارد رفتن” است توسط تلویزیون آکادمی خواهد شد و در جریان کامل امشب یکشنبه در 5 p. m. PT/8 p. m. ET در یوتیوب. وی در ادامه توضیح می دهد که در حالی که آنها همیشه مشورت با پزشکان برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در حالی که کار بر روی هر یک از فصل جدید و اغلب اوقات آن را یک enjoyably سرگرم کننده و تجربه با ارزش است. در این سال وجود دارد یک سطح از جاذبه و تروما در حالی که ملاقات با آنها را به دلیل این پزشکان در حال تجربه واقعی از یک بیماری همه گیر و جرم مرگ در زمان واقعی است.

Vernoff گفت آن بوده است “واقعا دردناک” به شنیدن در مورد درد و رنج است که بیماران و کارکنان بهداشت و درمان در حال تجربه در طول همه گیر که فقط تایید همین دلیل آنها در حال انتخاب به بحران کنونی بخشی از فصل جدید است. “من احساس می کنم ما نشان می دهد یک فرصت و یک مسئولیت به برخی از این داستان است.”

نویسندگان در حال حاضر سخت در حال کار بر روی قسمت جدید تلاش برای نگه داشتن فرد داستان و عشق منافع که خاکستری‘s طرفداران گرامی.”مکالمات ما شده اند به طور مداوم در مورد چگونه ما زنده نگه داشتن طنز و عاشقانه در حالی که به ما بگویید که این واقعا دردناک داستان” Vernoff گفت.

پس از همه گیر شده متوقف تولید در اکثر تلویزیون و فیلم در پروژه های تولید آغاز نشده و هیچ مقام رسمی وجود دارد بازگشت تاریخ برای خاکستری را فقط رتبهدهی نشده است. اما معشوق دیرین سری را هنوز هم نگه پنج شنبه شب شکاف در 9.pm. هنگامی که آن را بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im