فصل جدید ‘برادر بزرگ’ برتر خواهد شد به زودی با COVID پروتکل


big-brother-back
مونتی BRINTON/CBS

به ‘برادر بزرگ’ خانه است که به زودی افتتاح و وجود خواهد داشت برخی از همه گیری های مربوط به تغییرات

صداقت بسیار وجود دارد ما نمی خواهد انجام دهد برای برخی از تازه به صورت زنده از تلویزیون در حال حاضر. جریان بزرگ است, البته, اما هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند زندگی می کنند نسخه های مورد علاقه ما واقعیت تلویزیون نشان می دهد. را وارد کنید: برادر بزرگ. آمار CBS واقعیت نشان می دهد که به معنای واقعی کلمه تعریف از فصل تابستان لذت گناه باز خواهد گشت ماه آینده برای آن 22 فصل — اما با برخی از تغییرات مرتبط با بیماری همه گیر ایمنی ،

با سقوط تلویزیونی صف اساسا فقط یک غول blank space واقعیت این است که در این فصل از برادر بزرگ شروع شده است بعد از آن در تابستان از آن به طور معمول می کند این است که در واقع بسیار مناسب برای کسانی از ما از جان گذشته برای برخی از زباله های تلویزیون.

فردا نیز آشکار است که بازیگران ساخته خواهد شد تا از سابق شرکت کنندگان برای دوم آن برادر بزرگ: همه ستاره های نجومی این سال بیش از حد. آن را برای اولین بار در اوت. 5 در 9 بعد از ظهر با یک ویژه دو ساعته زنده, حرکت-در برتر. آن را خواهد شد و سپس ادامه آن به طور منظم سه شب در هفته برنامه در روزهای یکشنبه سه شنبه و پنج شنبه ها از ساعت 8 بعد از ظهر

اگر شما تا به حال به تماشای نشان می دهد قبل از اینکه شما مطمئن شوید که برای دیدن برخی از چهره های آشنا. سی بی اس می گوید که “این همه ستاره houseguests از جمله برندگان نهایی, افسانه ها, به یاد ماندنی شخصیت و برخی از بهترین هرگز برنده این بازی اعلام خواهد شد و نزدیک به برتر.”

شرکت کنندگان در حال حاضر quarantining قبل از آنها پزشکی پاک به خانه را وارد کنید. TMZ اعلام کرد از این پس اعضای بازیگران خواهد ساخت مجدد آنها در ظاهر معروف quarantining-قبل از-it-was-a-ملی-دستور مجلس: فصل 18 برنده نیکول Franzel فصل 19 برنده جاش مارتینز در فصل 8 دونده تا Daniele Donato و فصل 18 Paulie Calafiore. دیگر castmates شامل Janelle Pierzina ایان Terry, هیدن, خزه, Tyler Crispen و Bayleigh دریتن.

همانطور که برای سایر پروتکل ها در محل برای نگه داشتن شرکت کنندگان و اعضای خدمه امن CBS می گوید که وجود خواهد داشت هیچ فرد تماس بین بازیگران و خدمه. “این برادر بزرگ تولید را به دنبال خواهد داشت بهداشتی خاص و پروتکل های ایمنی برای COVID-19 با رفاه همه درگیر به عنوان بالاترین اولویت” CBS در بیانیه ای گفت. “Houseguests را تحت یک دوره قرنطینه قبل از تولید و تست خواهد شد چندین بار قبل از ورود به خانه. هنگامی که در داخل آنها را مورد آزمایش قرار هفتگی در طول فصل و بدون تماس با هر یک از اعضای خدمه و تمام لوازم تحویل داده خواهد شد و ضد عفونی. در حال زندگی می کنند نشان می دهد نمی خواهد که مخاطبان استودیو.”

فردا می گوید: کارکنان و خدمه خواهد شد تست قبل از کار بر روی این نمایش و نمایش در خواهد آمد روزانه برای علائم بیش از حد. “آنها نیاز به پوشیدن PPE و کار خواهد کرد در غلاف به منظور ارتقاء اجتماعی فاصله. علاوه بر این یک COVID-19 انطباق افسر خواهد بود در کارکنان به نظارت و اجرای همه سلامت و ایمنی COVID-19 پروتکل.”

به عنوان سرگرم کننده به عنوان Julie Chen زنده, بخش, به نظر می رسد مانند او خواهیم بود ارائه آنها ، و هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا آنها نصب Clorox بارانی مجاور به معروف در استخر حیاط خلوت — شما می دانید فقط به عنوان یک احتیاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>