فصل جدید از لیسانس است که هنوز هم اتفاق می افتد — اما شاید در کشور دیگری


bachelorette-Clare-Crawley
پل هبرت/ABC

کریس هریسون است که ما امیدواریم که کلر فصل لیسانس را هنوز هم اتفاق می افتد

آن را احساس می کند مانند جهان تبدیل شده است به طور کامل وارونه پس از 13 مارس لیسانس قرار بود برای شروع فیلمبرداری و هنگامی که ABC execs اعلام کرد که توقف تولید در نشان می دهد به طور نامحدود. پس از coronavirus همه گیر درگرفته است و آن را سخت به تصور کنید که نشان می دهد با چنین بازیگران و خدمه در حال حرکت رو به جلو حتی به عنوان متحده را حرکت به سمت بازگشایی. اما با توجه به کریس هریسون وجود دارد هیچ برنامه ای برای قراضه کلر فصل ABC است که به دنبال هر امکان برای کمک به فصل جلو حرکت می کند — از جمله فیلمبرداری در حال حرکت به یک ایالت دیگر.

“در حال حاضر آن است که هنوز هم در هوا به عنوان دور به عنوان زمان می رود. ایالت کالیفرنیا فقط در زمان یک گام بزرگ به عقب” او گفت ET‘s لورن زیما. “چه کسی می داند آنچه در جریان است تا شاید ما را ترک کنند. شاید ما باید برای رفتن به یک دولت است که مسائل خود را با هم و با ما می توانید شلیک کنید.”

هریسون ادامه داد: “شاید ما در حال انجام این کار در تگزاس — من نمی دانم — اما در حال حاضر ما فقط در حال انتظار و دیدن که در آن ما می توانید این کار را با خیال راحت تا زمانی که ما می توانید آن را به راه راست.”

هریسون گفت: در تمام طول که وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو کلر فصل و هر کسی که نگاهی به گوش دادن به قلب شما می داند که کلر مردان هنوز هم به طور فعال در حال توزیع مجدد. اما هریسون بوده و مصمم است که فیلمبرداری و تولید برای لیسانس فقط رزومه زمانی که همه گیر شرایط را بهبود بخشد و آن را امن برای بسیاری از مردم جمع آوری در یک مکان. او می گوید که او نمی خواهید برای انجام این نشان می دهد عملا و یا قرار دادن در یک مقیاس پایین قرنطینه نسخه.

“من نمی خواهم به این قرنطینه نسخه و من نمی خواهم آن را به نگاه عجیب و غریب,” او گفت:. “من شاهد بسیاری از مسائل در تلویزیون است که من نه دوست داشتن. این فرار است. مردم می خواهند به دور و من می خواهم به آن را درست انجام دهد. و هنگامی که ما می توانید آن را انجام دهید من می خواهم به انجام این کار با کلر — و آره ما دوباره مصاحبه زیرا که می داند که آنچه را که جهان در حال رفتن به مانند هنگامی که ما انجام شود.”

با این حال این امکان وجود دارد که نشان می دهد بر روی بروید با بازیگران باقی مانده در یک مکان بدون سفر سرب و او خواستگاران به طور معمول انجام مرتب کردن بر اساس مانند لیسانس در بهشت.

“ما در مورد صحبت کردیم شاید رفتن به یک محل و قفل کردن آن و یا شاید ما می تواند تنها در سفر یک کمی” هریسون توضیح داد. “ما فقط پرتاب کردن ایده هیچ چیز قطعی نیست. من می خواهم آن را به نگاه مانند لیسانستا مردم متوجه ” این نشان می دهد من است. خوب من می توانم فرار من می تواند به سقوط بود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>