آی فون اپل 12 باید اعلام کرد بعد از این سال در حدود ماه سپتامبر به عنوان شرکت در گذشته انجام داده است با مدل های قبلی آن. اما در هفته های اخیر ما که از شنیدن شایعاتی که راه اندازی دیگر ممکن است اتفاق می افتد. برخی گزارش ها حتی ادعا می کنند که آن را تنها می تواند در سال 2021 است که دستگاه راه اندازی شده است.

تبلیغات

دلایل متعددی وجود دارد که چرا این می تواند مورد مانند بالقوه زنجیره تامین اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که گزارش های دیگر ادعا می کنند که ممکن است تقاضای ضعیف با توجه به اقتصاد می تواند نیروی اپل برای به تاخیر انداختن راه اندازی. در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک گزارش جدید DigiTimes است که تکرار آن ادعا می کند که آیفون 5G 12 ممکن است راه اندازی این سقوط.

با توجه به انتشار “عدم قطعیت پدید آمده در مورد اینکه آیا اپل اولین گل سرسبد سری آیفون در حد معمول بازه زمانی سپتامبر این سال قضاوت از شدت بیماری همه گیر کوروناویروس و ضعیف پایان تقاضا در بازار منابع اشاره کرد.” گزارش های اخیر نیز نشان می دهد که نه تنها آیفون 12 به تعویق افتاد اما اپل شایعه پایان iPad Pro با یک مینی صفحه نمایش LED نیز می تواند به طور بالقوه با تاخیر به 2021.

که می شود گفت در حالی که گزارش ها در مورد پتانسیل تاخیر دیگران هنوز در حال خوش بینانه در مورد آیفون 12 را راه اندازی و آن را هنوز هم می تواند این سال اتفاق می افتد. نیازی به گفتن نیست که این ها باید با یک دانه نمک در حال حاضر, اما ما خواهید بود به نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای اطلاعات بیشتر.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره 5g و آی فون. منبع: digitimes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de