سیب را با رفتن به طور کامل منحصر به فرد با USB-C در آن لپ تاپ به این معنی است که در تئوری شما تقریبا می توانید شارژ لپ تاپ بر روی هر دستگاه جانبی و استفاده از هر پورت. اما در یک پست در StackExchange به نظر می رسد که اگر شما صاحب یک مک بوک, لپ تاپ, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تغییر شارژ خود را به سمت راست لپ تاپ.

تبلیغات

دلیل این است که با توجه به برخی از کاربران آنها متوجه شده اند که زمانی که آنها شارژ لپ تاپ خود را در سمت چپ آن می تواند در نتیجه لپ تاپ گرمتر شدن با توجه به بالاتر استفاده از پردازنده. این است زیرا هنگامی که شارژ در سمت چپ لپ تاپ در حالی که شما باید لوازم جانبی وصل شده باعث خواهد شد که یک فرآیند به نام kernel_task به راه اندازی.

این نیز باعث می شود که طرفداران شروع به چرخش در بالاتر RPMs و همچنین استفاده از پردازنده بالا برود در حالی که همچنین باعث لپ تاپ به گرمتر به تمام پردازش در جریان است. این را می توان به راحتی با تغییر کابل شارژ خود را به سمت راست لپ تاپ که ظاهرا مشکل برطرف شود.

ما مطمئن هستیم که اگر این عمدی است اما اگر شما یک مک بوک و لوازم جانبی وصل شده و سپس در نظر گرفتن تغییر شارژر به سمت راست اگر شما می خواهید برای بهبود عملکرد خود را در حالی که حفظ کاهش استفاده از CPU (این به وضوح متفاوت خواهد بود بسته به آنچه شما انجام می دهند).

در زمینه اپل >کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ های مک بوک, مک بوک ایر و مک بوک پرو. منبع: imore

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im